Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Img file iras (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lati


lati
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy img kiterjesztesu filem es szertnem felirni DVD-re ugyanis ez egy film.A baj az hogy alcohollal felraktamegy virtual drivere es onnan egy nero DVD copyval irtam fel.Megirta hiba nelkul csak az a baj hogy nem jatsza le az otthoni lejatszo viszont egy masikba is ki lett probalva az meg lejatszotta.A kerdesem az lenne, hogy vmi jo megoldas az ilyen filek irasara?Tehat hogy minden lejatszo lejatsza.

THX

(#2) Dilikutya válasza lati (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Princo DVD-k mellőzése... sokat tud dobni a dolgon. Ha netről lopod a filmet, gondolom a DVD-n is spórolsz :) A sz@r DVD-ket nem olvassa rendesen minden. Meg nem is írja, de úgy látom, legalább ezzel neked nem volt gondod.
Az eredetiket olvassa minden.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Blackmate válasza lati (#1) üzenetére


Blackmate
senior tag

DVD Decrypterrel probald meg kiirni. Ingyenes.

(#4) Dilikutya válasza Blackmate (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

DVD Decrypter nem csak a másolásvédelem kiiktatásához kell az eredeti lemezeken? Kiírni nem azzal kell

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) aesir válasza Dilikutya (#4) üzenetére


aesir
veterán

A legjobb Decrypterrel kiírni, és ha van türelmed minél lassabban. És tényleg hanyagolni kell a szar lemezeket.

Van saját életem...

(#6) Dilikutya válasza aesir (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gondolom a lemezzel van most is gond.
Amúgy azt hittem, a Decrypter csak a rippeléshez kell.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) tr00p3r


tr00p3r
őstag

Mint a többiek is írták: DVD Decrypter---->Write Mode és ott *.img

(#8) erdoke válasza Dilikutya (#6) üzenetére


erdoke
titán

Én MINDENT Decrypterrel írok. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#9) erdoke válasza tr00p3r (#7) üzenetére


erdoke
titán

Olyan nincs, csak ISO-> Write. A felbukkanó ablakban alul át kell állítani a kiterjesztést .iso-ról ''All Files''-ra, és akkor írja az .img kiterjesztésűeket is.

A legjobb aláírás a héten

(#10) lati


lati
csendes tag

Koszi a hozzaszolasokat.

Amugy a DVD nem szar: Ritek 8xosan irhato.Irtam mar egy csomo filmet isobol es azok mind jok lettek.

(#11) lati


lati
csendes tag

Az irassal kapcsolatban szeretnem megkerdezni hogy irni kene egy Audio CDt,de 92 perces a lemez,ha felirom 99 perces cdre azt olvassak majd az asztali olvasok?

(#12) aesir válasza lati (#11) üzenetére


aesir
veterán

Nem feltétlenül. Csak akkor derül ki ha kipróbálod.

Van saját életem...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Img file iras (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.