Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  HDD/SSD, CD/DVD írók/olvasók  »  Image file írás-help- (téma lezárva)

(#1) mzprox

mzprox
(tag)

Sziasztok!

Van egy iszonyú idegesítő problémám... A Nero 6-ossal próbálnék imagefile-t kiírni, de mindig közli, hogy nincs elég hely a cd-n. mielőtt közlitek, hogy az iso vagy akármilyen file-t ne adatként írjam ki közlöm, hogy annyira azért nem vagyok lámer csak majdnem... :))
A DVD íróm valami Sony D meg U betűvel (pontosan nem tudom). Más Optikai meghajtó nincs a gépben, tehát mikor CD-t másolnék sourche és destination drive ugyanaz. Miután beolvasta a CD-t minden üres lemezre közli, hogy nincs elég hely rajta. A régebbi képfilejaim kiírásával ugyanilyen gond van. A túlírást engedélyeztem. Egyébb ötletem nincs :O :O :O

köszi!!

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak...

(#2) [Stupidm@n] válasza mzprox (#1) üzenetére

[Stupidm@n]
(őstag)

Akkor írd ki egy DVD-RW-re.Elég hülye megoldás.:)

WoW Bloodscalp - Gamling level 60 dwarf warrior & Drianil lvl 60 Night Elf druid

(#3) Adrian Mole válasza mzprox (#1) üzenetére

Adrian Mole
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

DAO beállítva?

42

(#4) mzprox válasza [Stupidm@n] (#2) üzenetére

mzprox
(tag)

Eléggé :), főleg, hogy audió CD-t szeretnék másolni többek között.

(#5) mzprox válasza Adrian Mole (#3) üzenetére

mzprox
(tag)

Mi az a DAO?, Hol lehet állítani?

[Szerkesztve]

(#6) evola válasza mzprox (#5) üzenetére

evola
(senior tag)

Az ''Írás'' fülön van.
Az írás módját tudod beállítani.
Itt kell kiválasztani.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#7) Adrian Mole válasza mzprox (#5) üzenetére

Adrian Mole
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Disk
At
Once.

42

(#8) mzprox válasza evola (#6) üzenetére

mzprox
(tag)

Az a helyzet, hogy állítgattam mindent, de van olyan opció, hogy képfile kiírása, CD másolása, tehát szerintem tudnia kellene mindefajta állítgatás nélkül is. Erre a DAO-ra nem emlékszem és csak este tudom megnézni.

(#9) mzprox válasza Adrian Mole (#7) üzenetére

mzprox
(tag)

Ja, az be van kapcsolva.

(#10) Adrian Mole válasza mzprox (#9) üzenetére

Adrian Mole
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Sajna nem vagyok CD író guru (sem). Több tippem nincs. Nekem az 5-tel nincs gondom iso írásakor sem.

42

(#11) evola válasza mzprox (#8) üzenetére

evola
(senior tag)

Ha végképp nem megy próbáld meg azt, hogy Uninstall a Néró-nak,
és telepítsd fel újra,(lehet hogy elállítottál valamit?)legalább alapértelmezésben lesz minden, így alapból müködnie kellene.
Ha így sem megy próbálj meg esetleg más íróprogit, hogy az mit csinál.
Pl Alcohol, vagy Clone CD.

[Szerkesztve]

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#12) gerlaip válasza mzprox (#1) üzenetére

gerlaip
(addikt)

Próbálj image-et az Alcohollal írni. Nekem nagyon bejött, csak válaszd ki, hogy melyik fajta image-et csinálja. (Azért, hogy ha netalán néróval akarnád megnyitni, az is ismerje.)

cybervakond

(#13) mzprox válasza evola (#11) üzenetére

mzprox
(tag)

A nero-t legalább 6* telepítettem újra más-más verziót. Rosszabb esetben nem is látta a DVD írót, jobb esetben pedig ugyanígy nem képes képfile-t írni. Egyébként az egész program marhára idegesítő... már azon voltam, hogy kiírom a nero-t egy cd-re, hogy legyen mit összetörni :))
Más progiból az instantCD-t próbáltam, de szintén nem látta az íróm...
Egyébként egy zacskón kívűl semmit se kaptam hozzá, pedig sulinetben lett vásárolva. Lehet, hogy vissza kéne vinnem a boltba, hogy mutassák már meg hogyan másoljak vele CD-t....

[Szerkesztve]

(#14) mzprox válasza gerlaip (#12) üzenetére

mzprox
(tag)

Köszi megpróbálom az Alcoholt. Ez mennyire kompatibilis a sok fajta DVD/CD íróval?

(#15) Wolverine válasza mzprox (#1) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Nem tudom, hogy DVD-t tud-e írni, de a Burn4Free ír biztosan és jól iso-t lemezre. Ráadásul nevéből adódóan free :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) erdoke

erdoke
(titán)

.iso image fájlt DVDDecrypterrel kell DVD-re írni...

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#17) gerlaip válasza mzprox (#14) üzenetére

gerlaip
(addikt)

Programokra gondolsz, vagy cd író márkákra? Több fajta image-et tud, olyanokat is, amik a többi programmal (daemon tools, clone cd, nero) kompatibilisek, illetve asszem minden Cd ill. DVD íróval kompatibilis.

[Szerkesztve]

cybervakond

Útvonal

Fórumok  »  HDD/SSD, CD/DVD írók/olvasók  »  Image file írás-help- (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.