Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Image fájl írása - mivel? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ch.peter


ch.peter
aktív tag

Sziasztok,
lenne egy nagy harci kérdésem:
Melyik az a CD író progi, ami kezeli, a .iso, a .bin, esetleg .img kiterjesztésű image fájlokat, és _nem_ Nero -nak hívják.
A Nero azért nem jó, mert aljas módon megírja a lemezt image-ből, és utána dugig van a CD hibákkal. Utálom már, hogy ki kell csomagolgassam az image fájlokat, és úgy kell felirogatni őket.

A válaszokat előre is köszi: Ch

(#2) Superman válasza ch.peter (#1) üzenetére


Superman
nagyúr

Már lassan nevetséges leszek ezzel, de leírom: CDRWIN 5.0

(#3) 9CS


9CS
senior tag

Daemon tools, és CD ''kopi'' amivel csak akarod...

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#4) Hacked_3958


Hacked_3958
csendes tag

Író program sajnos úgy kezdődik, hogy Nero.
A többit lehet elfelejteni.

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#5) ch.peter válasza Superman (#2) üzenetére


ch.peter
aktív tag

Szia,
ami CDRWIN5.0 nálam járt az ''online boltból'', az nagyon beteg lehetett:

- csak a virtual cdrw nevű eszközzel akart írni, amit ő telepített fel,
- uninstall után magával vitte a cd/dvd meghajtóit, így a reboot után már nem volt író (winxp) <- ezt +oldotta 1 Nero reinstall
- ha imageből akartam írni, akkor kiírta ugyan, hogy ''drag&drop here the image file'', de nem volt hajlandó megmutatni, hogy van image a könyvtárban. Pedig volt 2 is.
Próbáljam + még1x???

Üdv: ch

(#6) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Alcohol 120%, IsoBurner, DiscJuggler.
Az Alcohol talán a legjobb (minden védelmet kijátszik, nagyon pontos másolatot készít).

Amúgy nekem még _SOSE_ rontott el image file írást a Nero... Nálad sztem más jellegű a probléma.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#7) ch.peter válasza Hacked_3958 (#4) üzenetére


ch.peter
aktív tag

A Nero sajna rontja, minden másra jó, de erre _nálam_ nem.
Ch

(#8) ch.peter válasza Agyzuzo (#6) üzenetére


ch.peter
aktív tag

Agyzuzo:
Maga az írás renben lezajlik, de a felírt anyag sz@r :(
minden mást jól ír.
Ch

(#9) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Írd Disk-At-Once/96 módban!!! Sztem azért lesz gáz mert Track-At-Once-ban írod, image-et meg úgy nem szabad.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#10) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Nekem is volt problémám a nero-val. A napokban letöltöttem egy .bin file-t, és nero nem akarta megírni, hanem mindenféle hülyeséget kérdezett. (hány szektor, meg track, stb. egy olyan image-ről, amit akkor láttam először). De CD-Mate megoldotta a dolgot egy nyikkanás nélkül. Ha viszont valaki nagyon ragaszkodik az iso formátumhoz, akkor WinIso-val szinte mindent át lehet konvertálni, aztán...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#11) ch.peter válasza Agyzuzo (#9) üzenetére


ch.peter
aktív tag

Kössz a tippet, majd megpróbálom. Per pillanat az Alcohol 120%-ot teszteltem, úgy tűnik, hogy jó volt. Aranyos kis program.

Mindenkinek köszönöm az ötleteket, úgy tűnik a probléma megoldódott.
CH

(#12) Hacked_3972


Hacked_3972
csendes tag

image kiírására fireburner ! kicsi és tökéletes .még semmi probléme sme volt vele , padig gakran 15 cd írás is volt egymás tán! ja meg daemon tools !

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#13) Hacked_3972


Hacked_3972
csendes tag

ehh nagyon nem megy ez az írás nekem :DDD mégeccer javítva:
image kiírására fireburner ! kicsi és tökéletes .még semmi probléma nem volt vele , pedig gyakran 15 cd írás is volt egymás után! ja meg daemon tools !

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#14) Hacked_3972


Hacked_3972
csendes tag

woow most már jóóóó
:DD :DD :DD :DD

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#15) andropov válasza ch.peter (#1) üzenetére


andropov
csendes tag

Ha CDRWIN, akkor csak 3.9b, az 5 gany. Egyebkent meg Alcohol, a Nero meg csak fajlok irasara jo, image irasra buntetes.

andropov

(#16) Deadeye


Deadeye
csendes tag

Én a Nero-t használom, és soha semmi gondom nem volt vele, kivétel a saját hülyeségem miatt (pl mp3-ból audio íráskor elfelelejtettem a sebességet visszavenni, és buffer underrun lett, mert a proci nem bírta...)

Other bands play, Manowar kill

(#17) pedrohsi


pedrohsi
tag

CloneCd is yo IMHO. bin-t a Nero nem szeresse(nálam legalábbis), csak az nrg-t.

(#18) The_Tom válasza ch.peter (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

Mindenhova ezt irom lehet, hogy mar unalmas: DiscJuggler.

Üdv.

Szerintem.

(#19) Hacked_4147


Hacked_4147
csendes tag

A CDRWin 3-as széria még nagyon jó volt, viszont XP alatt nem megy. Az 5-ös az egy :D
Ami valóban nagyon jó - szerintem jelenleg a legjobb - az az Alcohol 120% (A warez oldalak is egyre inkább előnyben részesítik, mivel nincs más bizonyos védelmekre). Persze mellé még kell egy Nero és persze a Daemon sem hiányozhat - bár az Alcohol is létrehoz egy virtual drive-ot.

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Image fájl írása - mivel? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.