Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Ilyeszto hangok, csak a wd vinyokbol?! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Chieftec


Chieftec
őstag

Mostanaban szinte allandoan ment a gep ejszaka. A vinyo hangja siman kihallatszik a hazbol. Neha olyan hangot mintha amikor rendesen olvas de megse teljesen ugyan az. Sokkal halkabb es teljesen monoton, mintha a fej valami elore megadott modon mozogna. Nem is tudom mihez lehetne hasonlitani, eleg nehez leirni, aki tapasztalt mar ilyet az biztos tudni fogja mirol beszelek, nappali korulmenyek kozott szinte eszrevehetetlen. Termeszetesen ilyenkor nem toretenik iras/olvasas a vinyorol de ahogy valamit csinalok rajt rogton megszunik a hang. Eloszor (kb 1,5 eve) egy 40GB os WD bol hallottam ugyanezt a hangot, mondom itt a veg. Par napja figyeltem fel ra, hogy a mostani 250 es is csinalja.. Samsungnal soha nem hallottam ilyet pedig aludtam az mellett is jopar ejszakat.

(#2) HellGreg válasza Chieftec (#1) üzenetére


HellGreg
őstag

áhá,

érdekes hangok az én 250-es WD-mből is jönnek, ilyen kattogásszerű valami, elég gyakran. a vinyó egyébként 55 órát ment eddig, tehát vadiúj.

(#3) troland26


troland26
őstag

[link]

itt talán gyorsabban kapsz választ :)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Ilyeszto hangok, csak a wd vinyokbol?! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.