Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) PetX


PetX
aktív tag

ufff:
Nem tudom ti hol éltek, de a virtuális memória nélkül az XP új játékok esetén behal mintállat. Próbálj már meg pl. MOH-PA-ot futattni (na ne 640x480ban) és majd meglátod mi az eredmény, nekem is 1gb ram van és én is kikapcsoltam a swap file-t és nem igazán vettem észre különbséget (winfosban), csak amikor nem mentek a játékok...

on:
Csak akkor vegyél lga775 tokozásu p4-et ha most azonnal 1066MHz FSB-jű P4-t akarsz venni.(drága)
Ha nem akkor olcsóbb és jobb a i875+3.2p4-nw páros.

Szerintem a 925 és 915 chipek az intel ujjabb gagyi próbálkozásainak az eredményei (amiért pofátlanul még pénzt is akar kérni... sux!) :(((
Lassan a teljesítényben visszafele fog menni nem előre.

A ddr2-ről meg annyit, hogy a technológia még nem fort ki és ezért nem érdemes beleugrani, amikor megfelelő teljesítmény többletet tud felmutatni a ddr-hez képest akkor látom majd értelmét. Azt a bizonyos 6.4gb elméleti maximumot meg még nem igazán tudja még sem i875 sem i925 nem tudja produkálni, tehát nincs értelme..
Az intelnek tuti lesz 1 uj nagyágyuja (lásd i875) ami a i925 fogja alázni és azt lesz majd csak érdemes megvenni, de az hol van még? :F

De én csak 1 AMD-s vok aki ár/teljesítmény arányt tart szemelőtt... ;)



Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.