Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Illusion blogja

Hozzászólások

(#1) illusiON


illusiON
őstag

ugylátszik a maradék - IQ-m is kifogyott, hát elkezdek egy blogot, hanm másért, akkor azért, hogy növeljem hsz-eim :DDD mai nap: egy nagy szar, a tetü szomszéd nem hagyja abba a fütést a szobám a füstben rohad el... thaaahhh, esszhól....

( : no woman no cry : )

(#2) illusiON


illusiON
őstag

uyg tünik a billiárdprogim nem lép fel netre, és msot dögölhetek az unalomtól füsttel ellepve a csótány szomszédnak :( viszont elkészült az egyedi avatarom :D

( : no woman no cry : )

(#3) illusiON


illusiON
őstag

rohatt éhes vok, apám szarrávert kártyában :(:DDD msot éppen emesenezek, jó étvágyat naplóm :D

( : no woman no cry : )

(#4) illusiON


illusiON
őstag

na éppen nightolok a gép előtt limp bizkittel :D asszem nyitok egy überláma topicot, mer elrohadok a büztől a szobámban, annyira tele van füsttel :DDD b*ze, szarakodik má' megin a PH!-.....:( nahy naplóm maj ' mondok joccakát :D

( : no woman no cry : )

(#5) illusiON


illusiON
őstag

na joccakát naplóm holnap jövök madj szapulni a világot a hü/j/ly/eségeimmel:D:D:D addig is WCC-OCC-ICR 4EVAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! :DDD:DD:DDD:DD:)):):)):DD
hudejól siekrült ez a szájli-csomag, cask nehogy ovlassa a blogom egy mdoerátor :D

( : no woman no cry : )

(#6) illusiON


illusiON
őstag

na hazaértem suliból, egy margitmüsoron leszek öreg nemes és egy baromarcu oszttárswamhoz (aki király) fogok beszélni... mekkora LOL ez az egész müsor.... meg a cuccaim felét nem vittem school-ba... fu de szar nap eddig, bár itthon egy tál nayg fánk várt nyami :D:DD:))

( : no woman no cry : )

(#7) illusiON


illusiON
őstag

na minnyá indulok angolra, jobbanmondva 3kor :D most éppen netezek, jó napot kedves naplóm :D

( : no woman no cry : )

(#8) illusiON


illusiON
őstag

nasszem indulok angolra mer kinyirnak a rkonok hogy nem ülhetnek ide :DDD

( : no woman no cry : )

(#9) illusiON


illusiON
őstag

cső naplóm
angol szar volt, bár végre nem hülyeséget tanultam :DDD haverommal emesenezek, lassan huzok kajálni
csá

( : no woman no cry : )

(#10) illusiON


illusiON
őstag

na huzok kajáklni meg fánkozni :DDD elkészült egy uj tuningképem, és msot egy rx-8on dolgozok, aminek az első hütőrácsára rx7et irtam xr8 helyett szóvalesztétikailag ugy aogy van elb@szt@m........ de javitható :D hamarosan csinálok egy oldalat ~1 hónap alatt kb., remélem fel tudom tenni :DDD

( : no woman no cry : )

(#11) illusiON


illusiON
őstag

na lassan mjegyek fürödni, mert már egy órája csak 1 szám megy winamp-ban, kowalsky meg a vega :DDDD ja meg slipknot is nyomott egy kcisit a listán, de nem volt előnyben :DD na cséve naplóm, majd irok :DD

( : no woman no cry : )

(#12) illusiON


illusiON
őstag

na tleg megyek fürödni, ja és észrevettem, hogy másnak a naplójába nem irhatok :D pedig _az nagtyon szerette volna :DD

( : no woman no cry : )

(#13) illusiON


illusiON
őstag

ulláccik szófosásom van, de 5 percenként jön csak meg :DDD aszóval jeeee holnap szent margit müsor (teccikérteni a kőszegi árp. házi szt. margit róm.kat. ált. isk.ba járok :DD:)):)):):D:DD:)):DD:))) naszóval mint írtam öreg nemes leszek és egy vérbeli pcösfejhez fogok beszlni akinek a neve gergő és a királyt jácca... de gyerekes ez a szar... és mien béna a szövegem is :D felséges királyom elég öreg vok már ahoz h. meg merjem mondani miképp értelmezhető az álmod testvérháborut jövendölnek meg szavaid stbstbstb. kb. 6-7 sor...:U nagyon szaaar a szóvegem viszont 1 napig nem tanulunk:D nembaj ma ugyis beszereztem egy irodalom 5öst :D

( : no woman no cry : )

(#14) illusiON


illusiON
őstag

namostmár tleg megyek fürödni hy naplóm amdj talán még irok :D

( : no woman no cry : )

(#15) illusiON


illusiON
őstag

na füröttem egyet viszont a s€gg€m vörösre égettem a forró vizzel :D és mfürdőből kisálláskor elcsusztam a kövezeten, msot éppen a bal térdem nem érzem, eddgi a jobb oldali nem volt meg :D na 1Nlőre ennyi
csá

( : no woman no cry : )

(#16) illusiON


illusiON
őstag

an cs-ztem egy ót, kb. ennyi msot
csá

( : no woman no cry : )

(#17) illusiON


illusiON
őstag

fakk... egész nap csak én naplózok? senki semmit se ir? b*ze, de ucsi lett a hangulat, a megpróbálom subbassmonsterrel fellőni a cuccot mert minnyá elalszom az unalomtól D: na ezt jól megfogalmaztam :D

( : no woman no cry : )

(#18) illusiON


illusiON
őstag

navégre flashback aszittem egyedül vok :D asszem kijött egy kinom: AUTÓÓÓÓT AKAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK :O:O:O:O:O
olyan jó volt mikor gyorsulásin a suprát megpadlóztam kirántota a kormányt a kezemből a kocsi meg körbe pörgött, fel 2-be a turbó szisszen egy bazit és akkor elenged gáz kézifék be le 1-esbe, egyenesbe tenni, kuplung, padló, kuplung ki, izomból egyenesbetartom a kormányt, kitörnek az ujjaim annyira feszitek, felteszem 2-be kb. 8700 fölött kcisivel (utóváltás :() aztán 8700 fölött fel 3 aztán 8700 fölött fel 4 aztán 8700 fölött fel 5 és fék le 4, le 3, le 2, le 1, megfordul és vissza... jaj de jó is volt :D

( : no woman no cry : )

(#19) illusiON


illusiON
őstag

namsotmár kezdek unatkozni rohattra... holnap 5kor kelek kb. mer 2 órán át fogunk főpróbát tartani és 9kor kezdődik a müsor... lelkileg kivok... subbass nyomatja rendesen a hangfalakban, de ez se segíííííííííííííííííít,,,,, le vok hangolódva :( vki adjon egy vicces linket! irja be az orange county choppers-topicomba vagy dobja el mailben plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

( : no woman no cry : )

(#20) illusiON


illusiON
őstag

na joschakaate ha a saját nyelvem ahsználom (8 éves koromtól saját nyelvet dolgozok ki magamnak :D) vagyis joccakát naplóm és to all! (ja még egy pimp my ride-ot megnézek :D)

( : no woman no cry : )

(#21) illusiON


illusiON
őstag

na megnéztem egy részt (legalábbis a fontos részeit) cool volt, egy crx-et tuningoltak benne :D

( : no woman no cry : )

(#22) illusiON


illusiON
őstag

hye naplóm, sajna nem tudtam gép előtt lenni ma eddig :( az előadás nem volt para, de egy gyerek naygon akadva monta a szövegét meg elfelejtette a felénél :D uhh de gáz volt :DDD msotröviden ennyi, megyek kajáni...

( : no woman no cry : )

(#23) illusiON


illusiON
őstag

ya naplóm, asszem jól vok stb. bár vmi nyomja a hasam, eleht gyereket várok :D:D:D éppen lesen dingiszkánt nemrossz film bár a könyv jobb...'
na csá estig

( : no woman no cry : )

(#24) illusiON


illusiON
őstag

nah tanácstalan vok... vasn még fél órám azt benyomom a szunyát me egy ien nap elég ennyi... netmommicsinájak... szerintetek? dobjatok mait :D

( : no woman no cry : )

(#25) illusiON


illusiON
őstag

na 4 perc mulva fexek, addig még olvasok kcisit :D addig hy, madj jojszakázok :)

( : no woman no cry : )

(#26) illusiON


illusiON
őstag

háj naplóm
szar nap, iskola stb. alig voltam gép előtt fél órát és kivagyok, fáj a fejem, vmi beleszált az agyamba és rohattul nem akarok semmit se cisnálni, de elaludni enm tok :( bae na joccaktá nemtommicsinájjak :F holnap talán jobb lesz, bár tehc-ből dogát irunk és alig tanultam rá... na mind1 2-es tuti meglesz :DD

( : no woman no cry : )

(#27) illusiON


illusiON
őstag

hy,
rég láttalak! naplóm :D nah holnap nácinyelv-verseny aztán d.u. megpróbálok betelni vele, hogy nincs 3masom félévkor megintcsak :D juopppppiiiiiiiii bár nelvtanon közel áltam hozzá :D

( : no woman no cry : )

(#28) illusiON


illusiON
őstag

nahy
msotnaában nem igen tudok naplózni lefoglalt vok, alszok me álmos vok, kvaiygok stb.
hy

( : no woman no cry : )

(#29) illusiON


illusiON
őstag

na hy naplóm,
sajna msotmá nemtok irni álmso vok :( nemigazán érek rá naplót irogatni sajna :() na ennyi asszem még egy feuer frei-t halgatok meg egy pimp my ride aztán hy :)
csá naplóm

( : no woman no cry : )

(#30) illusiON


illusiON
őstag

nah re vok
éppen kajálni akarok, msto jönnek az orangecountychoppers részek... pontosabban néhány rész, emrt már a fele régebbről megvan...
na msot hirtelen enni hy

( : no woman no cry : )

(#31) illusiON


illusiON
őstag

hy naplóm,
próbálok időpt szánni rád :) anszóval éppen pimp my ride-ot néztem végig (a caddilac-es részt, király volt!) msot azzsem megyek aludni, kcisit kupog a fejem... holnap ujracask suli,r endrakás a szobámban és racigside részét a szobámnak (a jobb fdelső sarkát berendezem tuningsaroknak, tele tuningképekkel makettekkel szóval egy tuninghangulat-előkészitő lesz :D televok tervekkel, 5 per mulva pihi, addig PH!-zok egyet :D
hy naplóm addig

( : no woman no cry : )

(#32) illusiON


illusiON
őstag

na hy naplóm :)
szóval ugy döntöttem megyek nyugovóra, szétrobban a fejem, viszont hogy ne cask a fejem fájjon msot elkezdtem sensation black-et halgatni :D rohatt jó a dj promo mix-e a black editionról! és a dvd-s fullos verzió!?!?! fuh nagyon vaaaad itt villog vmi neonra emléxeztető izé a monitorom szélén már kb. 3 liter viszet ledöntöttam meg 3/4-en a zene és halálszélén állok, tervezem az alávst :DDD hamég megélem :D na jojschakatee naplóm :D!:)

( : no woman no cry : )

(#33) illusiON


illusiON
őstag

nocsak, már 103-man olvassák a naplóm?! kis leskelődők! :DDD na joccakát b*ze

( : no woman no cry : )

(#34) illusiON


illusiON
őstag

jamsotmá tleg joccakát, msot nyitottam hülyeségből egy jóccakát topicot a fáradt gőzben :D tleg elszivódott minden agybarázdám :D de mik is azok? najó asszem transzos részegségben szendevek, jocakát :DDD

( : no woman no cry : )

(#35) illusiON


illusiON
őstag

nabzzz de nem értem rá.... ma ajckasseztünk egyet :D 50el beletéptem egy fába bicajjal jégen, első villákat ropogtattunk haverokkal bicajon :D nagyonv ad vooooooolt na majd irok
hy:D

( : no woman no cry : )

(#36) illusiON


illusiON
őstag

nah,
éhes vok, ajckasseztem megyet ma megin bicóval a hóban :D éppen ovlasgatok, várom hogy vki odaadja a sven-hez a kieg.eket:( akinek megvan plz rugdosson sét egy linkkel v. dobjon egy mailt!!!! :D köszike hy

( : no woman no cry : )

(#37) illusiON


illusiON
őstag

na cséve,
lassan kezdődik discovery-n a rides, ma végre végig tom nézni :D régen nem ritam már ide, nemigazán érekrá meg néha elfelejtem... sry :D jó tom, szivesen irnál np-t, de te naplóm nemtod hogy kell ugyhjogy helyetted irom D: np! na yhamdj máég irok

( : no woman no cry : )

(#38) illusiON


illusiON
őstag

nah asszem unom magam kcisit, vmit kihülyülök :DDD

:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD
:DDD:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):DDD :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) :DDD:);););););););););););););););););););););););););):):DDD
:DDD:DD:DDD:DD:DDD:DD:DDD:DD:DDD:DD:DDD:DD:DDD:DD:DDD :DDD;];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];]:DDD :DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD



LIKE IT? :D


( : no woman no cry : )

(#39) illusiON


illusiON
őstag

navazz ez nem siekrült:(

( : no woman no cry : )

(#40) illusiON


illusiON
őstag

megprób. még1x


:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;];];];]:P:)
:):):):):):):):):):):):D:D:D;];];];];]:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:)
:):):):):):):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D;];]:P:)
:):):):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D;];];]:P:P:P:)
:):):):):):):):):):):D:D:D;];];];];];];];];];]:P:P:P:P:P:P:P:P:)
:):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D;];];];];];];];];];];]:P:P:P:)
:):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;];]:P:P:P:P:)
:):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;]:)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
so, like it bro? :)

( : no woman no cry : )

(#41) illusiON


illusiON
őstag

na joccakát :D majd holnap irok ha ráérek :D

:):):):):):):):):)
:):D:D:D:D:)
:):):D:D:D:):)
:):):):D:D:):):)
:):):D:D:D:):)
:):D:D:D:D:)
:):):):):):):):):)

( : no woman no cry : )

(#42) illusiON


illusiON
őstag

hy,
sy, rég voltam :) metnem aludni hy :DDD
szerk: :D
:D:D:D:D:)):D:D:D:D
:D:D:D:):)):):D:D:D
:D:D:):):)):):):D:D
:D:):):)):):):):D
:):):):):)):):):):)



:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D :D :D
:D :D :D :D :D :D
:D:D:D :D :D :D :D:D
:D :D :D :D :D :D
:D :D:D:D :D:D:D:D :D :D

;]
argh ez enm jött össze :(:)]

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#43) illusiON


illusiON
őstag

:D:D:)):D:D
:D:D:)):D:D
:):):)):)
:D:D:)):D:D
:D:D:)):D:D
alap trükk-kép :D


:D;]:DD;]:D
:D;]:DD;]:D:)
:D;]:DD;]:D:):DDD
cool, mi? :)

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#44) illusiON


illusiON
őstag

csősz, msot éppen ráérek írni :)
nashzal, eddig nayjából bicajal voltam ma elfoglalva, tönkrebachsztam a hátsó koszorút, közsönöm annak a rohatt fenyőfának :((( amugy épitettünk ahevrokkal dirtjump-pályát, de nem merek rajta menni a neuzeremmel, nekik mint polarisük van ;] nah ahygjuk a bicajt, sok lesz :DDD
más: a fazsom is kivanh, nem vacsiztam emr nicns semmi jó kayla, csak a rohatsok szájbakekszuált hus bazzz :(((
na sot egyszerre ennyi, hy _:)

( : no woman no cry : )

(#45) illusiON


illusiON
őstag

nah cső, éppen itt vok ;]
aszem ennyi yh :DDD

( : no woman no cry : )

(#46) illusiON


illusiON
őstag

sőt:

:D:D:D:D:D:D:D:D;]:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D;]:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;]:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;]:D:D
:D:D:D:D:D:):D:D:D:D:D:D;]:D
:D:D:D:D:):D:):D:D:D:D:D:D;]
:D:D:D:):D:D:D:):D:D:D:D:D:D
:D:D:):D:D:D:D:D:):D:D:D:D:D
:D:):D:D:D:D:D:D:D:):D:D:D:D
:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:):D:D:D

( : no woman no cry : )

(#47) illusiON


illusiON
őstag

:):D;]:D:D:D:D:D:O:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:):D;]:D:D:D:D:O:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:):D;]:D:D:D:O:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:):D;]:D:D:O:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:):D;]:D:O:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:):D;]:O:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:):D;]:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D
:D:D:D:D:D:D:D:):D;]:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:O:):D;]:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:O:D:):D;]:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:O:D:D:):D;]:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:O:D:D:D:):D;]:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:O:D:D:D:D:):D;]:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D



faja, mi? nah joccakát naplóm -:)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#48) illusiON


illusiON
őstag

na csó
kcisit kihagytam, nicns sok időm baz -;] mellesleg msn-ben - ; ] egyben a ;] smiley-m ugyhogy azér irok mindig - -t a smiley-im elé, vhogy igy: -:) -;] nah ez jó volt -;]


;];];];];];]:);]:);];];];];];]
;];];];];]:);];];]:);];];];];]
;];];];]:);];];];];]:);];];];]
;];];]:):):):):):):):):);];];]
;];]:);];];];];];];];];]:);];]
;]:);];];];];];];];];];];]:);]
:);];];];];];];];];];];];];]:)
yehahhhh coolness ;]:R

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#49) illusiON


illusiON
őstag

:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];]:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];];];];];];];];];]:):):):):):):):):):)
:):);];]:):):):);];];];];];];];];];]:):):):):):):):):):)
il, de a lura már nicns időm, fürdök -;]

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#50) illusiON


illusiON
őstag

PÖTTYÖS A RUHÁD, BUZI-E VAGY???? -;]
nah kipróbálom az 'underwrite'-met :)



-=power of Twin-Turbo gen=-
[kép]



[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Illusion blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.