Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71) barbikenje válasza vancha2 (#69) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Nem tudom mit értesz viszonylag olcsó alatt, de amit tudok ajánlani: keresd a Fekete Sasok Íjászegyesületet/klubot: első alkalommal, ha nincs felszerelésed, akkor 1700 Ft, ha van cucc, akkor tán valami 900 ft-ot kiell leszurkolni. (Az árak nagyon nem pontosak, a nagyságrend a lényeg). Ha tag vagy, akkor első évben 10k, utána 6k a tagsági díj, éves szinten, de azt már nem tudom megmondani, hogy ez esetben ingyenes-é a pályahasználata. Mindössze négyszer látogattam meg őket, remek társaság, a szip.hu-s csapat magja itt leledzik (pl mephisto, valami országos, meg világkupa győztes arc, de majd a helybeliek kiigazítanak). Jó a hangulat, egy pincehelyiségből van kialakítva, 2*3 vagy 2*4 lőpálya van, már nem emlékszem. Nyáron, amikor mindenki terepen van, nagyon nyugis, volt hogy háromtól hétig csak én lövöldöztem. Nagyjából ennyi.

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.