Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Remy


Remy
csendes tag

Sziasztok! Mielőtt végleg idiotizmus vádjával illetnétek, elmondom a szitut. A hosszú évek alatt összegyűlt némi vas odahaza, amiktől ilyen-olyan okokból nem váltam meg (pl. olyat szóltak nekem, hogy:''BX? Ha hozol bele procit meg ramokat akkor beveszem hatezeré!.''). Szóval adva van egy C3 Samuel2 procc (800Mhz, 133 Fsb.) némi ram, egy TNT2 VGA meg ilyenek. Na, most kvázi ingyé' tudnék szerezni egy Acorp 6VIA81P alaplapot (VIA apollo AGP pro chipset) és véletlen van még egy olyan PPGA-FCPGA slot1 átalakítóm aminek a jumper-beállításai tudnak olyat, hogy ''for C3''; a nagy kérdés, hogy belefog é menni abba a szerencsétlen mobo-ba a cucc, avagy nem. Egy ismerősöm keresett meg azzal, hogy kellene neki pécé mondjuk ingyen. Nem volt kedvem elzavarni, inkább törpölök még rajta. Egy biztos, ha igen, az egy igazi szörnyeteg lesz. Az egyéb részegységek rendben vannak, de a fenti párosítás lehetőségéről nincs semmi a neten, szal' mondjátok, ha van ötlet.

Halihó!

(#2) Bocsesz


Bocsesz
csendes tag

Ha már szörnyet akarsz:
csinálj bele egy ksi gázpalackot, beépített szórófejjel-és kész is a tűzokádó rondaság: a haverod meglepődik az ingyen géptől- vagy tegyél bele hegyes fémálkopcsot, v. medvecsapdát. Akkor tuti a szörny.:)

ja és piros szemeket
:o :o

Amíg a főnököm úgy tesz, mintha jól meg lennék fizetve, addig én is úgy teszek, mintha jól dolgoznék.

(#3) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Sajnos az eredeti problémára nincs tippem,de a topic címét meglátva valami 4gigás LN2-vel hűtött AMD-re gondoltam.:)

(#4) Remy válasza Bocsesz (#2) üzenetére


Remy
csendes tag

kössssz!

Halihó!

(#5) twollah válasza Bocsesz (#2) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem a zold az sokkal felelmetesebb.

(#6) Remy


Remy
csendes tag

Na mostan télleg'! Az apollo agp pro chipset megeszi a c3-at avagy nem?

Halihó!

(#7) Remy


Remy
csendes tag

Ha ezen múlik zöldre is festem, no!

Halihó!

(#8) twollah válasza Remy (#6) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem probald ki.

Vagy RTFM.

(#9) Remy


Remy
csendes tag

Hát legyen ződ!

Halihó!

(#10) twollah válasza Remy (#9) üzenetére


twollah
nagyúr

Próbálkoztál már a festésen túl azzal is, hogy feltúrtad a netet az alaplap manualja után?

(#11) nap válasza Remy (#1) üzenetére


nap
addikt

Ez a cucc fogja hajtani a terminatort? :D
Igy elso hallasra elkepzelhetonek tunik, hogy mukodni fog. Szerintem egy probat mindenkeppen meger.
Ja, es gennysarga szemek! :P

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.