Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nagy_Matessz


Nagy_Matessz
aktív tag

SZiasztok! Van nekem egy jo régi Canyon 9BD2AS nevezetü alaplapm azon meg egy 1.5 Ghz procka
Kérdésem hogy hogyan tudnám huzni? A hütés rajta nemrég lett véve, elméletileg birja 3 ghz-ig.
AKi tud segitsen!

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#2) Gambit válasza Nagy_Matessz (#1) üzenetére


Gambit
őstag

Madzaggal próbáltad már?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3) Nagy_Matessz


Nagy_Matessz
aktív tag

hát azzal még nem! de mással sem

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#4) aXXon válasza Gambit (#2) üzenetére


aXXon
senior tag

en traktorral huznam a szantasban (de nem a gepet, hanem a usert... :DDD )

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#5) dev89 válasza Nagy_Matessz (#1) üzenetére


dev89
tag

Tudni kéne, hogy milyen tuningopciók vannak a biosban! Szerintem ha a lap támogatja a tuningot és a memóriát is visszatudod osztani, akkor simán mennie kéne 2 - 2.2Ghz-en!

Több infóért és segítségért gyere a P4 proci tuning topicba én is ott szoktam lenni!

(#6) Biaggio válasza aXXon (#4) üzenetére


Biaggio
őstag

Ne mondd már, lehet, hogy folyékony nitrogén a hűtés :))

(#7) Nagy_Matessz válasza dev89 (#5) üzenetére


Nagy_Matessz
aktív tag

uhh hát Sisoftsandra azt mondja Biosra hogy too old! érted
kerestem bios updatet de csak 2002es találtam ehhez a vacakhoz! azzal meg nem sokat érnék el szerintem
Ja meg kérdés : tuning opciok? :D biosban hol ? én ilyet nem vettem észre de ha igy elondodm hogy hol keressem bootnál biosban akkor megnézem

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#8) aXXon válasza Biaggio (#6) üzenetére


aXXon
senior tag

na ezt beneztem... message torolve :DD

[Szerkesztve]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#9) dev89 válasza Nagy_Matessz (#7) üzenetére


dev89
tag

Hát én ennek a lapnak nem ismerem a biosát, de olyat kéne keresni: ahol tudsz FSB-t állítani, meg vcore-t és memória opciókat!

(#10) Nagy_Matessz válasza dev89 (#9) üzenetére


Nagy_Matessz
aktív tag

értem hát megprobálom FSBt már megtaláltam:D 104 hzra raktam de szerintem azt lehet tovább huzni
vcore azt is megnézem:D de nem hiszem hogy olyasmi lenne benne

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#11) dev89 válasza Nagy_Matessz (#10) üzenetére


dev89
tag

Na akkor nincs elveszve hogy tuningolj! Szépen ötössével(5Mhz) emeld az FSB-t! Milyen memóid vannak(Mhz)? És ha tudod osszd vissza őket, hogy meg tudd keresni a proc végét! És próbáld meg fixálni az AGP/PCI slotokat!

(#12) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

srácok, bíztos hogy meg akarjátok gyilkoltatni vele a gépét?
utdom most jön hogy a ph azért van hogy segítsünk egymásnak, de ezt inkább nem kéne sztem.

Ahogy észrevettem a hozzászólásaiból, egyáltalán nincs semmi megalapozva a fejében, hogy biztosnágosan meg tudja csinálni. Nem azt mondom, hogy biztos hogy elrontja, csak hogy nagy rá az esélye Először tanulmányozza a biost alaposan, ismerje meg az alap dolgokat (fsb, időzítés, mem visszaosztás,feszültségek), és utánna kérjen segítséget, hogy melyiket mikor, hogyan használja.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#13) Nagy_Matessz válasza [HUN]Zolee (#12) üzenetére


Nagy_Matessz
aktív tag

egyetlen 256 ddr ram:D memcsi most elsz amit Zolee mondott az igy van:D NEm vágom ugy semennyire!
fogalmak már tisztulnak a fejemben de igy télleg teljesen uj

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#14) [HUN]Zolee válasza Nagy_Matessz (#13) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

sztem keresd elő az alaplapkönyvet (ha nem tudhsz angolul,akkor egy szótár se árt) és tanulmányozd a biost és a lapodat, hogy mit tud.

Amint tudod mit tud a lapod, gyere vissza és folytatjuk a tanulást :DD

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#15) Bash


Bash
őstag

A topic-ot csak azért nem törlöm, hogy később elő lehessen venni, ha valaki röhögni akar.
A topicnyitónak pedig azt javaslom, ha érdemi információkra kíváncsi, akkor itt keresgéljen, kérdezgessen: [link].

http://bashtravel.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.