Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Husvéti ajándék gyorsan (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zottty


zottty
aktív tag

Tudom ez a téma nem épp PH!-s dolog de reggel arra keltem hogy semmilyen husvéti ajándékot nem gyértttam le családomnak. nem tudtok valami egyszerű esetleg nyomtatható akármit?yorsan kéne mingyárt jön a nyuszi:DDD

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#2) Vangelis válasza zottty (#1) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Elég későn keltél:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3) zottty


zottty
aktív tag

Tudom:)) Az óraátálítást is elfelejtettem...ötletek?:DDD

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#4) aDM|RaL^ válasza zottty (#3) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

9 óra van bazeg?:|

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#5) zottty


zottty
aktív tag

én is látom az órát:((( most kezdjek el pánikolni vagy mi lesz?:Y

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#6) zottty


zottty
aktív tag

:DDDsemmi ötlet?ne már hogy a családnak semmit se hozzon a nyuszi:DDD

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#7) zottty


zottty
aktív tag

na gyarünk gyerünk alig an időm mingyárt husvét..na jó rám most ez vonatkozik:

Az élet kegyetlen és igazságtalan
Aki hülye haljon meg (mondta a hal és kifeküdt napozni..)

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#8) Gleatcher válasza zottty (#7) üzenetére


Gleatcher
aktív tag

Fess valami szépet, mondjuk egy tojást, mellé egy egyszerűb nyuszit... Ez így első blikkre, de még tényleg elég korán van...
Esetleg ha van vmi jó kis zenéd, amit ők is szeretnek írd ki egy audioCD-re és nyomtass hozzá egy izléses borítót. Ilyesmik jutottak hirtelen az eszembe...

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#9) zottty


zottty
aktív tag

zenét most nem tudok letölteni mert rossz a gépem:O miért sújt engem a sors keze?ezen a héten semi nem sikerül..na jó megszívtem kész ez van kikapcsolom a gépet kösz a sok ötletet:(((

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#10) Slayer Valor válasza zottty (#1) üzenetére


Slayer Valor
őstag

1.Ha tudsz adj mindenkienk fejenknt egy kis moneyt, amit persze értelmes dologra költenének. Vagy vegyél egy házimozirendszert, ha még nincs a házban.:DDD(fess rá tojásokat, úgy szebb lesz:C) Persze ezt is csak akkor, ha tudsz rá félretolni egy kis pénzt.;)
2.A festés tényleg nem rossz ötlet.
3.Vagy vidd el valami jó helyre az egész családodat. Kiránduljatok egy jót:DDD

Sok dolog nem jut eszembe. Mi nemigen ajándékozunk. Ajéndékot nem muszály pont ünnepekre adni:DD

(#11) zottty


zottty
aktív tag

OK! már megvolt mindenkinek rajzoltam valamit. Mivel nem szülő vagyok így könnyű:DDD

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#12) Slayer Valor válasza zottty (#11) üzenetére


Slayer Valor
őstag

:D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Husvéti ajándék gyorsan (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.