Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Croft-21


Croft-21
őstag

Jól megszívtam ezzel az akcióval. Én úgy értelmeztem, hogy ha most megveszem a ládát 700 gyémántért, akkor megkapom a 3 legendary artifactat. Na megvettem, egyet se kaptam. :W

(#152) tyielow válasza Croft-21 (#151) üzenetére


tyielow
aktív tag

... ezt te se gondolhatttad komolyan :))
Anno a Black Friday event alatt lehetett így megszerezni a csigát. Ott nekem asszem 3. ládára beadta.
Most 3 artifact, mégtöbb esély, hogy valamelyik kipotyogjon, nemde?
Hát, ez nekem 4900 diamondba került. Nem hogy artifactot nem adott, de a 7 ládában egyetlen mage ruha volt legendary. l fel is húztam magam... ez már rablás. Átverés. Egy rossz vicc... azt hiszme inkább csak cw-re pakolgatok be, többre nincs kedvem

YouTube: toty1ka

(#153) Croft-21 válasza tyielow (#152) üzenetére


Croft-21
őstag

Szerintem 700 gyémánt egy kicsit sok azért, hogy TALÁN beadja.
Kezd ez a játék is nagyon pay to win lenni. :U

(#154) tyielow válasza Croft-21 (#153) üzenetére


tyielow
aktív tag

TR10-en ezek a bolti dolgok diamondért mindig is irreálisan drágák voltak szvsz (ott 1100 / láda). TR9 még csak-csak.. többek közt ezért is van a klánban 9 kis account, 6-osok, 7-esek. Azokkal iszonyat könnyű diát farmolni, és eventkor lehet bőségesen költekezni. Hozzáteszem ketten lv55-ön is nyitottunk ebből összesen 8 ládát, 0 artifact lett.
Nekem igazából abból van elegem, hogy lejárhatok dungeonözni (ezt is konkrétan farmolni kell nap mint nap), meg gem bayezni ami már agyérgörcs a sok daily task mellett, hiába fejlődök, a végeredmény ugyanaz: mindig lesz előtted több ezer játékos, aki nem "szaros" 4 millával rohangál, hanem 6-7-8 milliókkal és elkeni a szádat amikor csak akarja... arénán a 4,1M csapatom porbafingik... persze TR11-et nem vezették be. A játék kezdetén 6x100-on 2,4M volt a plafon. most 8 Milla. mind 1 bracketben... áh, lószar.

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#155) tyielow


tyielow
aktív tag

Aki megunta a HC-t, vagy csak kipróbálna valami hasonlót:
[link] Zero City
[link] American Dad

A 2 játék ugyanarra a hustle castle engine-re épül. A Zero City szinte csak a grafikában tér el, amúgy 90%-ban ugyanaz a játék (gem bay és dungeon nélkül egyelőre)

Az American Dad ugyanolyan szines, a my.com szintén ott is a kiadó. Ott már van 1-2 eltérés, pl. a hősök tekintetében, de még messze nem kiforrott, eléggé early phase-ben van.

Igazából a topik címét átírnám erre a 3 szinte ugyanolyan játékra :D A mechanizmus ugyanaz mindegyiknél..

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.