Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5) Peltár válasza Lalikiraly (#4) üzenetére


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

Jó ötlet a Y topic! Az alábbihoz nem találtam semmi fórumot!!
Y5 Prime, (2018) DS 2MB 16GB DRA-L21 8.1 EMUI 8.0 (na ebben a megnevezésben minden benne van. Y300 után ami még szintén megvan, (Rádió, MP3, Kirándulás) ez egy olcsó, tartalék telefon számomra amíg a fő telefonom betegeskedik. Nem akartam most pénzt kiadni (mert nincs) Y6-ra vagy P9 Lite-ra.
Ezen Android 8.1 van, főzött ROM-ban már használtam, ezért választottam ezt. + azért mert gondoltam a nagy kijelzőt jobban látom. Nos ez csak részben igaz. Az ikonok és a felső menü méretét még nem tudtam nagyobbra állítani, ami gond, + az is hogyan lehetne majd letörölni a felesleges, nem használt programokat, úgy, hogy ezt ne vegye zokon a készülék. De ha már olcsón megkaptam és elhoztam, majd beletanulok.
Pláne ha majd lesz rá időm is. Ha ez a fórum is olyan sikeres lesz mint a Y300 volt akkor már megérte létrehozni. (Igen itt az összes Y együtt legyen olyan sikeres) :K :B

Nekem már volt negatív tapasztalatom, de még 1x majd megnézem hogy előjön e , addig nem borzolom a kedélyeket. A lényeg hogy tudjátok hogyan lehet csökkentett módban indítani a "Y" -ket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.