Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doki42


Doki42
őstag

Elolvastam, tetszett a cikk. Jól néz ki és ár érték arányban is jó szerintem.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2) donandres


donandres
csendes újonc

Így a specik meg a leírás alapján pofás kis óra lett, bár szerintem feketében jobban néz ki, az ár is korrekt lett hozzá.

(#3) Energie X


Energie X
őstag

Szerintem ez most az egyik legjobb ár/érték arányú óra. A fekete nyilván több ruhaszetthez megy. Azt sem szabad elfelejteni, hogy ma már rengeteg emberen van okosóra/karpánt kb mindenhez is felveszik (pl öltöny) így hiába a polymer tok, a divatnak megfelelően annyira már nem üt el mindentől.

A GT2 Pro-tól napi átlagos óraszintű (nem sport) használatban az eltérések:

- Fluidabb a MENÜ rendszer A mérés az pedig mérés ott mindegy milyen az animáció az eredmény számít úgyis

- Megjeleníti az emojikat: wáó örömujjongás, nekem nincs haszna ennek

- Gyors előre megírt válaszok én nem szeretem, úgyis előveszem a telefont ha valakinek bármire is válaszolnom kell / akarok

- Truseen 5.0 van rajta és nem Truseen 4.5+ 8 db érzékelő fotódióda vs 4 db: egyenlőre nem érzem előnyét/hátrányát

- Vannak rajta olyan számlapok amik GT2 Pro-ra nincsenek

- GT2 Pro Titán váz és kerámia alsó, GT3 SE Polymer tok és műanyag alsó illetve domborúbb szenzor rész (ez jobban "nyom" mint a GT2 Pro-é)

- Valahogy hamarabb merül: a GT2 Pro 12 nap max; GT3 SE 8-9 nap ha nem alszol benne

- A lünettához képest süllyesztett képernyő: Mint a Watch GT 1-ben; ezt speciel imádom <3

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#4) zsdulka


zsdulka
csendes tag

Sziasztok, éppen most váltottam GT2-ről erre az órára.
Tudásban kb ugyanaz, csak ezt lehet vezeték nélkül tölteni és a műanyag ház miatt könnyebb, az op rendszer pedig gördülékenyebb.(ezt úgy néztem hogy egyszerre nyomkodtam a kettőt.)
Az eMAG ról rendeltem le mindkét színben, akciós volt kb fél óráig 60 helyett 45.390.
Végül a fekete mellett döntöttem a kettő közül ez a szebb, de szépnek még így sem mondanám. A zöld a képeken zöld a valóságban inkább gagyi szürke.
Eddig jók a tapasztalatok, van belső memória amit eddig sehol nem említettek, füles csatlakoztatható az órához, sportoláshoz jól használható, az edzéstervek nagyon jók, jelez beszél, segít a pulzust az optimális tartományban tartani.
Itt nem csak az előre telepített 4db Aod van, hanem bármennyi telepíthető a témákkal.
Talán jobban merül ugyanazokkal a beállításokkal mint a GT2.
Amúgy ajánlom én is. :C
Ha még valakiben felmerült valami kérdés szívesen megnézem neki,

SAMSUNG TAB S9, XIAOMI 12, HUAWEI WATCH GT3

(#5) zsdulka válasza zsdulka (#4) üzenetére


zsdulka
csendes tag

úgy látom nagyon hasonlóak a tapasztalatok :R

SAMSUNG TAB S9, XIAOMI 12, HUAWEI WATCH GT3

(#6) Energie X válasza zsdulka (#5) üzenetére


Energie X
őstag

Mondjuk én kifejezetten a HarmonyOS-re voltam kíváncsi. A nagy kérdés, nekem még az volt, hogy érdemes-e váltani? Szerintem GT2-ről igen, GT2 Pro-ról nem. Legalábbis nekem ez a véleményem. A GT2 Pro-t ha felveszem akkor mindig ott van az az érzés hogy: Na ez azért egy fa**a óra (Pláne fémszíjjal)! A 3 SE-nél ez nincs meg, meg és azért annyival többet nem tud. De ezt szigorúan csak a váltásra mondom.
Talán majd a GT4 lesz olyan amit érdemes lesz :)

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#7) Zsolt73


Zsolt73
csendes tag

Hisszú, hosszú évek óta nem bír egy fix helyre kerülni az ár :((( Ez mennyibe kerül?

(#8) Pista0001


Pista0001
addikt

Sziasztok, iOS tapasztalatai vannak valakinek újabb Huawei órákkal?

(#9) Energie X válasza Pista0001 (#8) üzenetére


Energie X
őstag

Ami a legegyszerűbb, ha elmész egy MM-be vagy bármilyen boltba ahol lehet ilyet kapni és összepárosítod a telefonoddal. Egy pár funkciót meg tudsz nézni, megkéred ismerőst küldjön üzenetet, vagy hívjon fel stb.

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#10) joebacsi4 válasza Pista0001 (#8) üzenetére


joebacsi4
tag

Szia!
Nekem ilyen órám van, mire vagy kiváncsi?

(#11) Ryser


Ryser
csendes tag

3 éve használok egy Honor MagicWatch 2-t, ami ugye a GT 2 copyja akar lenni (52e vettem annó), és gondolkodtam most a váltáson, de igencsak szomorúsággal tölt el, hogy ugyan ezért a pénzért semmivel nem kapok jobb órát 2023-ban, mint ez...talán a wireless töltés ami nagyon jól jönne, de tudásban így a teszt alapján semmi különbséget nem látok

Edit: közben látom h #4 pont ezzel foglalkozik :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 12

(#12) Energie X válasza Ryser (#11) üzenetére


Energie X
őstag

Ahol van némi fejlődés az a felsőkategória. Az alsóbb régiókban csak annyira minimális, hogy tényleg kérdéses a váltás. A Magicwatch 2 vagy Watch GT2 is elég menő hétköznapi óraviselet. Ez egy jóval sportosabb darab. Szerintem az óránál kifejezetten fontos a kinézet, hiszen ez is öltöztet. A modern geek-ek pedig úgyis a tudást nézik, hogy lehet rá mp3-at, meg alkalmazásokat telepíteni. De mondjuk az ilyen emberek öltözködéséből is látszik hogy nagyon techie beállítottságú figura.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#13) Chapel


Chapel
addikt

Sekély vizes úszás...ha úszok nem tök mindegy milyen mély alattam a víz? :P

Kár hogy nem vízálló, ha már a zuhanyzást sem ajánlják, én free diver-kedni szoktam ha nyaralok, az ilyen 4-8 méteres mélység, ezek alapján akkor arra ez már kevés :(Pedig tetszik.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#14) Energie X válasza Chapel (#13) üzenetére


Energie X
őstag

Huawei Watch Ultimate a te órád ;]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#15) Pista0001 válasza joebacsi4 (#10) üzenetére


Pista0001
addikt

Szia. Kapcsolat stabilitása az óra és a telefon között, szoftver srabilitása a telefonon főleg a szoftver vagy az iOS frissítése után. Köszi. :R

Energie X: Hosszabb távú tapasztalat érdekel bármilyen Huawei óra plussz iOS párossal. Rövid távon ki tudom próbálni bármikor a GT2 Prommal és párom telefonjával, de nem ez a cél.

[ Szerkesztve ]

(#16) Energie X válasza Pista0001 (#15) üzenetére


Energie X
őstag

Samsung telefonom van, iOS készülékem nincs, ilyen irányú tapasztalattal nem tudok szolgálni. Szerintem nézd meg a GT2 Proval az iOS-t, azokon belül is azokat a funkciókat amik téged érdekelnek/fontosak pl: Hívás kijelzés, kihangosítás, értesítések / gyors válaszok pulzusmérés stb. Aztán ha azzal megvan a tapasztalat és a lista ami érdekel, egy MM-ben összepárosítod a telefonod a kiállított órával és gyorsba leteszteled a funkciókat amiket összeírtál. Jobb ötletem nincs, kb a bolti tesztelésre rászánsz 10-20 percet és megkapod azt az összképet amit szeretnél. Én legalábbis így csinálnám.

Samsung S21FE-n minden funkció működik, annyi van csak, hogy a Huawei Health-et nekem lockolni kell és akkor minden szinkron folyamatos. Amíg Huwei telefonom volt ott nem kellett ezt a +1 beállítást megcsinálni.
További segítségként azt tudom mondani neked, hogy nem biztos, hogy megéri lecserélni a GT2 Pro-t. A topik elején lévő hozzászólásomban írtam, hogy mennyivel tud többet a GT3SE. Azokat el kell dönteni, hogy fontosak-e.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#17) shaddam válasza zsdulka (#4) üzenetére


shaddam
aktív tag

Nappal olvasható a kijelző?

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#18) freeapro


freeapro
senior tag

Nekem még az első generációs Watch GT van. Imádom, króm fémháza sokkal elegánsabb, és még mindig elmegy 2 hétig. Semmi használati nyom nem látszik rajta, csak a szíjakat használtam el.
Kb. ezen az áron vettem sok éve, és alig tud kevesebbet. Én még nem cserélek.

(#19) Y72


Y72
aktív tag

Mi a különbség a GT runner és e között?

(#20) gombasm válasza joebacsi4 (#10) üzenetére


gombasm
aktív tag

Szia!

Egyetlen kérdés: futás/kerékpározás alatt bekapcsolható-e az automatikus megállítás/elindítás funkció? Volt jópár Huawei órám, azért hagytam fel velük, mert ez nem volt a sw része, így a sörözést is belemérte az edzésbe :U .
??

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#21) freeapro válasza gombasm (#20) üzenetére


freeapro
senior tag

Azért ez manuálisan is megoldható :)

(#22) nexplo válasza Chapel (#13) üzenetére


nexplo
őstag

Nekem klasszikus automata órám van 200m vízállósággal, de sosem mentem be vele vízbe. Tengerbe pedig végképp. Számomra az óra nem oda való, de ugye nem vagyunk egyformák. Búvárkodni spec órát használok, de az csak oda jó :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#23) gombasm válasza freeapro (#21) üzenetére


gombasm
aktív tag

De miért is kéne kézzel állítgatnom, ha pl. meg kell állni egy kereszteződésnél vagy megállok inni egyet? Minden normálisabb óra tudja ezt magától: Samsung, Garmin amit próbáltam és használok. Ha használod sportoláshoz az órát (naponta futok és hetente legalább egyszer kerékpározom), akkor tudod, hogy ez a funkció egyáltalán nem lényegtelen. Az összes olyan szenzor benne van a készülékben, ami ezt lehetővé teszi, szóval csak és kizárólag sw kérdése. A Huawei Watch 3 pro topikjában pl valaki említette, hogy a Watch 2 GT -ben egy darabig benne is volt, aztán a frissítéssel eltűnt... Sajnos mire hozzám került egy példány, már nem működött.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#24) Dhampir válasza Energie X (#12) üzenetére


Dhampir
félisten

Elképzelhető, hogy ez a modern felszerelés is lehet menő techie cucc? :)

A The New Yorker ehhez passzoló divatötleteket is leközölt.

Ezek sem rosszak: [link] [link] [link]

Persze ez már jócskán elkanyarodik az óra témájától.

[ Szerkesztve ]

(#25) joebacsi4 válasza Pista0001 (#15) üzenetére


joebacsi4
tag

Mikor megvettem az órát, akkor 16.4 volt a telefonon, most 16.5. Nekem azonnal csatlakozik az óra ha bekapcsolom. Ha eltávolodik a telefontól majd visszatérek a hatótávon belülre, akkor azonnal vissza csatlakozik. Nem vettem észre, hogy bármi gond lenne a stabilitással. Az óra használata közben nem vettem észre akarást, röccenést. Nekem a gyorsasággal, gördülékenységével nincs bajom.
Megnéztem androidos telefonnal is. Ott sokkal funkció van.
Ios alatt működik az e-mail, messenger, Apple egészség alkalmazás, emlékeztetők, eredmények app értesítéseinek jelzése (én ezeket használom jelenleg) Viszont ios alatt nincs lehetőség előre rögzített válaszok küldésére.
Telefonálni lehet vele. 10 kedvenc számot lehet kedvencekhez rögzíteni. Ha hívnak, akkor a hívó neve vagy ismeretlen esetén a száma látható lesz az órán és utánna lehet hivni. Azt nem tudom, hány számot tud tárolni hívás előzményeként.
Pulzusmérést használom ill. stressz mérésre.

gombasm
Nem próbáltam még futáshoz, biciklizéshez. Ha lesz időm, akkor kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#26) Energie X válasza Dhampir (#24) üzenetére


Energie X
őstag

Azt nem mondtam, hogy nem menő, csak azt hogy techie. Ha valaki így érzi jól magát... Mondjuk az nem is fog GPS-es Huawei órát választani magának :D

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#27) gombasm válasza joebacsi4 (#25) üzenetére


gombasm
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#28) joebacsi4 válasza gombasm (#27) üzenetére


joebacsi4
tag

Gyorsan ránéztem az órára.
Ezt a kültéri kerékpározásnál írja, és ugyan ez a szöveg van a futás alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#29) Pista0001 válasza joebacsi4 (#25) üzenetére


Pista0001
addikt

Köszönöm.

Energie X: Köszönöm, hogy időt és energiát fordítottál a válaszra, de egyáltalán nem releváns, amit írsz. Hogy kerek legyen a sztori: páromnak van iPhone-ja, nekem Huawei GT2 Prom (mellé Honor telefono). Ő Fitbit (vagy ilyesmi) órát használ, de elégedetlen vele. Látta, mit tud a Huaweim, tetszik is neki, de bizonytalan a "legendás" Apple-Huawei inkompatibilitás miatt, ezért kértem hosszú távú tapasztalatot, adott esetben több szoftver verzión keresztülit. 10-20 perces próbával ezek a dolgok nem derülnek ki..

(#30) Energie X válasza Pista0001 (#29) üzenetére


Energie X
őstag

Nincsmit, mint mondtam én azt tenném amit, mivel nincs iphone-om. De van itt olyan fórumtárs akinek van, ahogy olvasom az ő tapasztalatait azok már relevánsak lehetnek számodra.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#31) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet.

A jövő most van

(#32) Chapel válasza Energie X (#14) üzenetére


Chapel
addikt

ohhhh....csak 260k? ;] :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#33) Energie X válasza Chapel (#32) üzenetére


Energie X
őstag

Annyiért nagyon akciós, emagnál 300k felett nyitott ;]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#34) Dhampir válasza Energie X (#26) üzenetére


Dhampir
félisten

Na ja, pedig a kettő együtt "nagyon adná". :D

(#35) vndlczndr


vndlczndr
tag

Az illesztések hibátlanok és az 5 ATM védelem elég a sekély vizes úszáshoz, bár a zuhanyzást és az alámerülést a gyártó nem javasolja.

Amúgy csak az én egyszerű mérnök agyam vél felfedezni némi disszonanciát az 5 ATM védelem (~50 méteres statikus vízoszlop, az elég sok) és a zuhanyzást és az alámerülést a gyártó nem javasolja rész között? :F

Most akkor mennyi lehet a valós vízállóság?

ex AtomNyúl

(#36) kbyte1024 válasza vndlczndr (#35) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na igen ezen én is jót mosolyogtam :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#37) BlackJack21 válasza vndlczndr (#35) üzenetére


BlackJack21
tag

Mondjuk a kínaiak meglehetősen " rugalmasan" kezelik a specifikációban leírt adatokat. Lehet az 5 ATM nem 5 atmoszféra nyomást jelent, hanem pl valami ilyet 5 Average Teardrop Measure...

(#38) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Beszereztem ma egyet magamnak. Eddig tetszik. Watch GT 2-őt váltott.

Maine coon

(#39) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A sima gyaloglást is méri az óra?

(#40) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az edzésadat beolvasás az angolul megy?

(#41) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Tudja az óra a folyamatos véroxigén mérést?

(#42) atosan válasza gyuri2008 (#41) üzenetére


atosan
addikt

Ugen, be lehet állítani. Ahogy észrevettem, nyugalmi állapotban méri folyamatosan.
Hajnalig alvás, a többi nagyjából meggelel azoknak az időszakoknak mikor vezettem.

Maine coon

(#43) atosan válasza gyuri2008 (#39) üzenetére


atosan
addikt

Van szabadtéri gyaloglás funkció. Mióta meg van, még nem sétáltam egyhuzomban annyit, hogy auto bekapcsoljon.

Maine coon

(#44) gyuri2008 válasza atosan (#43) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a válaszokat.

(#45) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Jobb mint a fit2?

(#46) atosan


atosan
addikt

Új sw verió

Maine coon

(#47) gyuri2008 válasza atosan (#46) üzenetére


gyuri2008
veterán

Van valami változás?

(#48) atosan válasza gyuri2008 (#47) üzenetére


atosan
addikt

Semmi észrevehető.

Maine coon

(#49) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!

Tudja vki mi a különbség a GT3 SE és az Active között?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.