Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) bubus66 válasza ANDROID??? (#8500) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia irta is különben meg már épp ideje volt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8502) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel szép napot!


Sziasztok Jó reggelet szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8503) Cunaja válasza bubus66 (#8502) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Sziasztok!
Régen láttam már csajszikat! :R
Szép napot nektek!
Nekem most 1 hét Non-Stop meló következik, ezért ma rápihengetek.
Persze az időjárás nem igazán akar javulni, szakadó esőben nem a legjobb dolgozni.

Szép napot nektek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8504) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel szép napot!


Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8505) Cunaja válasza bubus66 (#8504) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Sziasztok!
Jók a csajszik!
Annyi meló van, hogy még a telefonommal sem tudok foglalkozni és ez borzasztó. ;]
Most a Mi10T-pro fórumán a jó öreg FR jöhet számításba.
Nem értem hogyan lehet egy biztonsági kódot elfelejteni?
Viszont ha a telefon keresés funkció is aktiválja volt és nem tudja a MiFiók jelszavát, akkor FR után sem tud mit kezdeni.
Kemény dolgok ezek.
Más:
Nem tudja véletlenül itt valaki, hogy a téma xml, hogyan kezeli le a plurals.xml értékeit?
Szép napot nektek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8506) bubus66 válasza Cunaja (#8505) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen azt én is olvastam az Mifóknak csak nem felejtette el a jelszavát.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8507) aprokaroka87 válasza Cunaja (#8505) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Vélhetően nem tudja hogy az kód mennyire fontos tud lenni.

(#8508) bubus66 válasza aprokaroka87 (#8507) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia valószinű, de így legalább csinál egy FR, jó esélyel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8509) aprokaroka87 válasza bubus66 (#8508) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet rosszul emlékszek, de ilyet az FR sem old meg, pláne ha volt aktív Google account is.

Mert akkor jön az FRP....

(#8510) bubus66 válasza aprokaroka87 (#8509) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen megoldja mert nekem is volt a Xiaominál meg nem szokott a google accunt vissza zárni akkor van gond neki ha a MiFiók jelszavát is elfelejtette.

Nekem is volt ilyen és a sima FR megoldotta. A google is szerintem akkor zár ha a készülék nyomkövetés bevan kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8511) aprokaroka87 válasza bubus66 (#8510) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát lehet már valóban én öregszek :)

(#8512) bubus66 válasza aprokaroka87 (#8511) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia á dehogyis öregszel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8513) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel szép napot!


Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8514) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép estét!


Sziasztok szép estét mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8515) Sonja


Sonja
veterán

Szerintetek mennyit érhet egy nagyon jó állapotban lévő független, fekete, 2016-os Huawei P9 Lite? :F Az eredeti, gyári kijelzővédő fólia van rajta, és ütésálló tokban van. :K Köszi előre is! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8516) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel szép napot!


Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8517) szemesi69 válasza bubus66 (#8516) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8518) szemesi69 válasza Sonja (#8515) üzenetére


szemesi69
addikt

Van beárazós topik, ott kérdezz rá.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8519) Sonja válasza szemesi69 (#8518) üzenetére


Sonja
veterán

Megvan, köszi! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8520) bubus66 válasza Sonja (#8519) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Sonja itt nem kell OFF ba tenni mert ez off topik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8521) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot!


Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8522) Cunaja válasza bubus66 (#8521) üzenetére


Cunaja
addikt

:Y
Szia Bubus!
Megyek vásárolni, ha ilyen csajszi lesz az ajtóban. ;]
Sziasztok!
Szép napsütéses napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8523) bubus66 válasza Cunaja (#8522) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia biztos lesz csak a vetesd le vele a maszkot is..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8524) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot!


Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8525) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot!


Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8526) bubus66 válasza bubus66 (#8525) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8527) ANDROID??? válasza bubus66 (#8526) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia.
De szép dinnyéket hoztál, jó is ez ilyen melegben :D

(#8528) szemesi69 válasza bubus66 (#8526) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Viszont :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8529) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8530) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Asszonynak tetszik a Nova 5T (amit használok, mellesleg most kapott +6 hó gart ;) )
, arra gondoltam, hogy az általa kinézett gagyik helyett a Nova 5T ,mehet hozzá, és venni valamit..
Esetleg: Oppo Reno 5 (5G), Valamelyik One +, vagy pl a xiaomi note 10 pro :U
Jelenleg nem vennék huawei-t. :(
Vélemények?

(#8531) bubus66 válasza ANDROID??? (#8530) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

A Xiaomi Redmi Note 10 Pro nekem az van, a közelségérzékelő egy nagy sz@r hol működik hol nem (sajnos mindegyik Xiaominál ez a baj, csak azt nem értem, hogy egy filléres valamin miért kell sporolni). Ha nem cserélsz rajta frimwaret akkor a google szemetjeivel kell megküzdened (van belőle bőven, és erőszakosak). Ha ezek nem lennének akkor egy jó kis telefon lenne. Ha akkor mikor én rendeltem lett volna Oppo akkor valószínű az lett volna.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8532) ANDROID??? válasza bubus66 (#8531) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia. A kijelző, fényerő wifi bt rendben van rajta?
Úgy tudom az üzemidő baromi jó.

Az oppon agyalok még one plus annyira nem erőltetném.

(#8533) bubus66 válasza ANDROID??? (#8532) üzenetére


bubus66
nagyúr

A kijelző jó fényerő wifi jó a bt is Az Always -on meg sok értelme nincs kb 10 ms percig látszik

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8534) ANDROID??? válasza bubus66 (#8533) üzenetére


ANDROID???
addikt

Épp a T-nél nézem az árakat (listaár) Oppo Reno 5 5G 170, a redmi 10 pro 114.
Oppo 8Gb
Xiaomi 6Gb
Nem hinném, hogy a 8 GB annyival többet adna.. 🙄
A közelségérzékelő nem kapcsol ki a kijelző?

(#8535) bubus66 válasza ANDROID??? (#8534) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pont, hogy kikapcsol és tiszta fekete minden volt amikor csak újra indítással állt helyre.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8536) ANDROID??? válasza bubus66 (#8535) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akkor akár maradhat a Honor 8 az asszonynál :D

(#8537) bubus66 válasza ANDROID??? (#8536) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem mindig csinálja de amikor az csinálja az bosszantó, de együtt lehet vele élni. Ettől független nyugodtan merem ajánlani. Ma pl egyszer sem csinálta és telefonáltam rendgetet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8538) bubus66 válasza ANDROID??? (#8536) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia azt elfelejtettem hogy a Miui tárcsázót a Google (szar) likvidálta ezzel megszűnt a hangrögzítés lehetősége vagy keresel rá alternatívát ha kell, vagy az Indonéz ROM-ot teszed fel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8539) ANDROID??? válasza bubus66 (#8538) üzenetére


ANDROID???
addikt

Okés. Köszönöm. :R

A Mi és a Redmi ugyanaz? :F :U

Valamelyik poco (vagy mi az) lehet jobb a 10 pro-tól? :U

[ Szerkesztve ]

(#8540) bubus66 válasza ANDROID??? (#8539) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az ugyan úgy van mint a Huaweinál a P széria meg a Mate széria stb.

Poco f3 dicsérik de Xiaomi az is

Csak sajnos a Xiaominál a csúcskategóriás Mi11 Ultranál is a közelségérzékelő egy fos küzel 500 000 telefonál is szarik a Xiaomi ilyen apróságokra.

Az oppo oldalát olvasva még a tokról is van leírás és rajz, hogy a közelségérzékelő megfelelően működjön

Én meg nagyon gondolkodok a Huawein mert tele vagyok már, hogy a google nélkül semmit se lehet telepíteni mert vagy nem engedi vagy csak ő akar lenni az alapértelmezett.

Bánom már hogy Xiaomit vettem jobb lett volna a Huawei P40 Pro inkább

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8541) szemesi69 válasza bubus66 (#8540) üzenetére


szemesi69
addikt

Hát a P30 Pro, már nincs meg?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8542) bubus66 válasza szemesi69 (#8541) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nincs de meg bántam már ez egy muszáj hosszabbítás miatt lett véve. De mivel tudok még a Magentára kedvezménnyel venni rá startolok P40-re..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8543) ANDROID??? válasza bubus66 (#8540) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nagyon kell a jó kijelző és a jó üzemidő, dual van most is a Novában, ami lényeges, de egy rakat pénzt nem akarok kiadni telefonra. A Nova nem volt. Kihagyható 50 papírkáért (előfizu minden nélkül)..

(#8544) bubus66 válasza ANDROID??? (#8543) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az üzem idő az jó meg a kijelző is én a helyedben kipróbálnám a Redmi is dual.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8545) ANDROID??? válasza bubus66 (#8544) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem erőltetnéd az olvasást a poco -ról? :D
Nagyon megy a gondolkodás, hogy kell-e ez nekem vagy sem. :U

(#8546) bubus66 válasza ANDROID??? (#8545) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Pocot nem ismerem

Itt a tech2 teszt videója én újabban ezt szoktam figyelembe venni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8547) ANDROID??? válasza bubus66 (#8546) üzenetére


ANDROID???
addikt

Pocot ahogy olvasom, van amiben (elvileg) jobb, de másban rosszabb.
X3 pro (ebből van 6Gb verzió is, az kicsivel olcsóbb)
-nehezebb, nem amoled, kamera elvileg gyengébb....

[ Szerkesztve ]

(#8548) bubus66 válasza ANDROID??? (#8547) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért akarsz minden áron Xiaomit akkor ott enyém Poco is Xiaomi valószínű ugyan azok a bugok mint a többi Xiaominál

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8549) ANDROID??? válasza bubus66 (#8548) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ár/érték-ben jónak tűnik.
Az One + sokkal magasabb árban oké, azon az ársávon nulla.
Oppo is plusz 50 vagy 60.
(Huawei P40 Pro is + 80-90.)

(#8550) bubus66 válasza ANDROID??? (#8549) üzenetére


bubus66
nagyúr

Viszont az OnePlus jobb is meg az Oppo is szerintem, ha neked kell a GMS akkor a P40 Pro mindegy milyen árban van.

Ha mindenképpen a Xiaomit akarod akkor azzal a buggal amit írtam együtt kell élni, (valószínű addig sikerül) még egy fontos hívás nem tudsz fogadni. De ettől függetlenül jó telefon a Redmi Note 10 Pro.

Sajnos arra nem volt képes a Xioami, hogy a Mi11-ben javítsa ezt filléres hibát.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8551) ANDROID??? válasza bubus66 (#8550) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az valószínű. Nem fogok azért kapkodni. :)

Annyira nem kell az a p40 pro. :N

Az a hiba elég gáz. :W

Azért az nem napi szintű.?

[ Szerkesztve ]

(#8552) bubus66 válasza ANDROID??? (#8551) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem pl most is használnom kellett riasztásnál mert szolgálatinak nem volt térereje ma kb 1 órát telefonáltam egyszer se csinálta, de van amikor meg zavarodik.. Utána meg napokig jó.

Csak az a bosszantó hogy filléres dolog miatt kell bosszankodni. Ultrahangos a közelségérzékelője.

Én meg ki próbálom a HarmonyOS szerintem van élet a Google nélkül. A P40 Lite a google szemetjei nélkül sokkal gyorsabb volt, és nem akar minden hol Ő lenni az alapértelmezett.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8553) Cunaja


Cunaja
addikt

:) ;] Jól elvagytok!
Üdvözlők Mindenkit, szép estét nektek!
Szia Bubus! Nekem még mindig a Xiaomi Mi 10TPro van és a Xiaomi.eu romon a telefon tökéletes. Nincs közelségérzékelő hiba, úgy működik ahogyan kell. Ez is lehet ám típus szerinti széria hiba. Nem mindegyik azonos típus jön le, azonos szalagról.
A Google-ról annyit, hogy nekem a meló miatt kell a Google, így Google mentes telefon, nem jöhet számításba. Ezért szakadt meg a szívem, mert nem tudtam megvenni a P40pro-t.

Anyóka meg két telefont is használ.
Huawei P9 :) és a Nova 5T-t.
Mindkettő rendesen szuperál, Google rendszerrel.
Lehet a Nova 5T megkapja valamikor a HarmonyOS-t, akkor majd kipróbálom. Ha tetszik és valahogy letudom cserélni az összes Google dolgomat alternatívára, akkor egyből megveszem a Huawei 40pro-t. Mi 11 Ultra is jó lenne, csak az ára miatt az ájulás kerülget, ezért felejtős.

ANDROID??? : Szia! :)
Ha nem kötelező a Google, Huawei P40pro, egyértelműen. A legstabilabb a felsoroltak közül.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8554) ANDROID??? válasza Cunaja (#8553) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia!
Tudom, hogy az lenne a tuti, de az már a "lelki" kereten bőven kiesik. :U :O
Pedig a P40Pro paraméterei nagyon rendben vannak.

(#8555) Cunaja válasza ANDROID??? (#8554) üzenetére


Cunaja
addikt

A lelki keret az már számít. A PC-t is júniusbam tuningoltam fentebb(kicseréltem) és érzékenyen érintett az 520K-s végeredmény. Már az idegösszeomlás szélén álltam, amikor fizettem érte.
Most meg autóra gyüjtünk, mert lassan kitíltanak Bp-ről. Sokat gondolkodtam, hogy használt vagy új legyen. Új mellett döntöttem. 7 millát kell összepakolni 4-év alatt. Nem eszünk, nem iszunk, nem megyünk sehová a nyaralás után és akkor talán összejön. Néha a lelki árakat át kell lépni. A használt autó olcsóbb, de hosszú távon drágább lenne és nem üzembiztos. Ki tudja miért adják el. A mai autókon minden szerelés egy vagyon.
Majd most kiderül a nyaralás alatt, hogy a Mi 10Tpro is valójában mit tud a 250K-s ára mellett. Azt tudom, hogy a 108MP képeivel a P40pro-t lenyomja. A főnökömnek az van és ő is lesni szokta a képeimet. Viszont a Xiaomi szoftveresen alulmarad a Huawei-nek.
A Huaweinél a mérnökök tesztelnek, a Xiaominál a felhasználók, ami nem mindegy. Ezért olyan rossz a támogatás.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8556) ANDROID??? válasza Cunaja (#8555) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nálam is van egyéb kiadás, ami eleve az elképzelt keret fölé esik, sajnos. Így a telefon luxus ilyen szempontból. Meglátom , lesz e egyáltalán akár Note 10 Pro is, vagy sem. ( A Poco X3 Pro-t elengedem , az erősebb proci több ram ellenére is :U )
Viszont így is eleget nélkülözök az életemben, nem egy telefon miatt fogok még többet.. :U :(

(#8557) Cunaja válasza ANDROID??? (#8556) üzenetére


Cunaja
addikt

Sajnos kiadás és nélkülözés az mindig van. Valamit, valamiért.
Nem vagyunk gázszerelők, mert akkor talán többre jutottunk volna. :W
A másik lényeg. Ha nincs életcélja az embernek, akkor miért is él?
Sajnos a mai árak mellett, vagy kitűzől magad elé egy célt, vagy eladósodunk teljesen.
Sporolni kell ésszel, mert nem engedhetjük meg magunknak, hogy azt vegyük meg az üzletekben, amit a felső szegmens.
A becsületes ember, bérből szeretne megélni, ami sajnos majdnem, hogy lehetetlen.
Na, nem is idegesítem magam tovább.
Amúgy sosem volt 150K felett telefonom, de mivel túlórázom már évek óta annyit, hogy zombisodom, ezért megengedtem ( anyóka engedte meg ) :) magamnak. Megengedte volna a +60K-t és a P40pro-ra, mert látta, hogy sovárgok érte, de a főnőköm telefonján kipróbáltam a programokat amit használnom kell és azok nem mentek sehogy a GMS nélkül. Így maradt a Mi 10Tpro. Sima Mi 10 nem volt a T-nél.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8558) Cunaja válasza Cunaja (#8557) üzenetére


Cunaja
addikt

[Ezt kihagytam]
Minek ide P40pro? Egyből csapjunk a lecsóba!
Van megint miért sóvárogni. :W
Hm, nem is kell. Nem tudja az 5G-t.
Már a Huawei is trükközik, hogy akar így versenyezni?
Ha átszámítva 391K, akkor nálunk 415 és 450K között lesz. :W Pláne felejtős.
Kezdem úgy érezni, hogy ezekkel a telefonokkal a középréteget már totál kiakarják hagyni.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8559) ANDROID??? válasza Cunaja (#8558) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hűha, hát sóvárogni mindig lehet. 🙄 :U :(

Ezek már gázszereleőknek készülnek. :W

[ Szerkesztve ]

(#8560) bubus66 válasza Cunaja (#8553) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja.

A közelség érzékelő az Xiaomi hiba a Mi11-ben is fenn áll sajnos, volt szerencsém ki próbálni. Azért az kicsit nonszensz, hogy egy filléres dologért ROM-kat kelljen cserélni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8561) aprokaroka87 válasza bubus66 (#8560) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor ha jól sejtem ez inkább valami firmware gond, mert ha pl Xiaomi.eu rom-on meg jó.

(#8562) bubus66 válasza aprokaroka87 (#8561) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Azon se jó mindegyiken, akkor is milyen dolog mondjuk egy Mi11 Ultránál, hogy EEA meg Globalnál nem jó mindjárt álljunk neki mokolni egy közel fél milliós telefon. Filléres dolog a közelség érzékelő miért nem lehet beletenni normálisat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8563) aprokaroka87 válasza bubus66 (#8562) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

na igen

(#8564) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok.
Most hogy tisztába lett téve a fogalomtár, hogy a Mi feljebb van mint a Redmi, rá pillantottam a Mi11Lite leírásra, az akkut kivéve jobbnak tűnik, mint a Redmi note 10 pro. A kijelző pedig látni kellene valóságban. Még mindig tanácstalan vagyok merre mozdulnak, vagy csak türelem, hátha lesz valami leárazás... 🙄
(Poco x3 Pro semtűnik annyira rossznak)

A hardver tekintetében talán a mi 11 lite éri el a Nova 5t szintjét, azért az a proci nem 💩 a Nova-ban.

(#8565) Black_Raven válasza ANDROID??? (#8564) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! A kijelző az pont szuper. De milyen lenne egy 6.5" FHD HDR10+ Amoled. A proci az SD720G, közepes erővel(kb 280k antutu) De nekem a Mi 11 lite 4g volt(1 napig).

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8566) ANDROID??? válasza Black_Raven (#8565) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia, esetleg az 5G verzió, a 4G tuti kiesik.

(#8567) Black_Raven válasza ANDROID??? (#8566) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, az 5g-s verzió sokkal erősebb(GPU-ban is), a kijelző ugyanaz, és más is. De picit drágább, most nem tudom mennyivel.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8568) ANDROID??? válasza Black_Raven (#8567) üzenetére


ANDROID???
addikt

Már csak azért is meg kell néznem a valóságban, nem videón, hogy a super amoled (Redmin note 10 pro) jobb-e, vagy ugyanazt produkálja a (sima) Amoled (Mi 11 Lite 5G). Nyilván nem, de ha igen, akkor az a ŰSuper amoled sem lesz annyira super.. :U

(#8569) ANDROID??? válasza Black_Raven (#8565) üzenetére


ANDROID???
addikt

Azért azt láttam, hogy a Mi 11 lite 5g kijelzője olyan tompább mint a Redmi note 10 pro kijelzője, olyan életlenebb. 🙄

Viszont amit elfelejtettem, hogy az amoled vibrál, igaz a Redmi note 10 pro kijelzője kevésbé mint a mi lite. 🙄 Kamera jobbat lőtt (AI és HDR) belsőt ér mint a lite..

A Mi lite 11 5g fogásra kb mint a huawei, de a note 10 pro sem vészes..

Hát, lehet nem lesz a Nova 5t a páromé..

[ Szerkesztve ]

(#8570) Black_Raven válasza ANDROID??? (#8569) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudom, én a Mi 11 lite-ot, ugyanolyan élesnek láttam kijelzőben mint a OnePlus 8T-met, és nem vibrált, igaz a vibrálás nem mindenkinél jelentkezik, a topikját olvasgatva láttam. Én sem tartottam meg a telót, nem tudtam megbarátkozni a Miuival a Huawei és Samu után. Úgyis jól döntesz ha megtartod az 5t-t, aztán esetleg ránézel egy Honorra, vagy p40p-re. Sok sikert a választáshoz. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8571) ANDROID??? válasza Black_Raven (#8570) üzenetére


ANDROID???
addikt

Köszi :)

(#8572) bubus66 válasza ANDROID??? (#8571) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Szerintem vegyél P30 Pro-t használtan vagy P40 Pro-t, videók alapján nem nagyon lehet ítélni Redmi és Mi között. Ha kell a goggle akkor még az OnePlus 8T ajánlom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8573) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

ANDROID???

Megvan már a Xiaomi Redmi Note10 Pro kiver az ideg tőle egyszer kétszer.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8574) ANDROID??? válasza bubus66 (#8573) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia,

Még nincs, lehet nem az lesz belőle. Majd meglátom. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.