Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) #81733120


#81733120
törölt tag

Tokok, fóliák

Ahhoz, hogy készüléketek a lehető legnagyobb biztonságban legyen, érdemes hozzá vásárolnotok tokot és fóliát. Utóbbiból az üveget érdemes választani: ez nem csak a karcoktól, hanem a törésektől is megvédheti a táblagépetek.

Én jelenleg még nem használok fóliát, viszont egy univerzális flip tok van rajta, fekete színben, ez is jól védi a készüléket. :)

Ahogyan fentebb is említettem, én ezt az univerzális tokot használom, viszont aki a készülékéhez teljes mértékben passzoló tokot szeretne, itt kereshet magának. Ezekből néhányat ide ki is fogok linkelni. ;)

Színes szilikon tok + ajándék normál fólia!

Normál, átlátszó szilikon tok

Univerzális tablet bag

Bőrhatású bezárhatós tok

Ezeken kívül még nagyon nagyon sok, ilyesmi tok található, itt keresgéljetek. ;)

Fóliákat nem fogok linkelni, mivel ezekből is temérdek található, itt keresgéljetek. :K

Fontos megjegyeznem, hogy ezekkel a termékekkel kapcsolatban személyes tapasztalatom nincs, ha tapasztalatokról szeretnétek olvasni, akkor a Feedback fülecskén keressétek az értékeléseket. A táblagéphez való termékeket nem csak AliExpressen, hanem más (pl. eBay) oldalakon is találhattok. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.