Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5) carex6


carex6
csendes tag

hello mindenkinek.

jöttem egy huawei-es topikba tanácsot kérni, hogy milyen tabot vegyek. aztán majd jól meglepődök, hogy huawei-t ajánlotok. :)
szóval szeretnék venni egy tabot. a sztori úgy indult, hogy három gyerkőc van és kellene valami az autóba, amin tudnak mesét nézni.
először arra gondoltam, hogy valami dual monitoros lejátszót nézek, de annak az árán már lehet venni középkategóriás tabot.
a két ülés közé rögzíteném, azt néznék hárman. emiatt első körben 10"-osra gondoltam. a felhasználás miatt nem ártana az IPS kijelző és a nagy betekintési szög.
a legnagyobb csemete is még csak 6 éves, szóval komoly játék egy-két évig nem futna rajta. asszony pajtással mi se vagyunk nagy játék-fanok, így marad a böngészés meg a filmnézés.

na ennyi előjáték után jön a lényeg, hogy a fentiek figyelembe vételével jutottam el a huawei-hez.
azt kérdezném, hogy ezek alapján ti javasoljátok-e a t3-at. még csak egy-két hete olvasgatom a teszteket és azok alapján nekem úgy tűnt, hogy a t2 erősebb volt, mint a t3. ti is osztjátok ezt? a régebbinek 6600 mAH-s akksija volt, ennek meg csak 4800-as. ez mit jelent a gyakorlatban? vagy a t3 os-e jobban optimalizált és nem kell neki annyi energia? persze vennék én egy t2-t is, de a nagy boltok nem árulják már (gondolom mert tavalyi), a netes boltok meg körülményesnek tűnnek.
ja, még egy nagy dilemma. mondjuk egy 16gb mire elég? mennyi az a nettó terület, ami marad az egyéb progiknak? a samsungoknál panaszkodtak arra, hogy az sd-re nem lehet progikat telepíteni. gondolom ez a huawei-nél is így van.
köszönöm a hozzászólásokat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.