Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Huawei HG8245H + TP-Link WA860RE (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) csdani17


csdani17
újonc

Sziasztok!

Telekomos internetünk van. A címben szereplő eszköz szórja a dolgokat (TV, internet, telefon)

A szombában (2 fal van köztem és a Huawei között) eléggé gyenge a jel ezért gondoltam, hogy
megpróbálok egy Range Extendert.

Minden szép és f*sza, bedugom konnektorba, rácsatlakozok, szórja a jelet ahogy kell, egy darabig. Az változik, hogy milyen időközönként, lehet 10 perc is vagy fél óra, a rekord eddig 1 nap volt (eddig bírta ezidáig gond nélkül), csődött mond az Extender.

El kezd ingadozni a jel amit szór. WiFi Analyzerrel nézem és a forrás jel ami -70 és -60 decibel között mozog az stabil se alá se fölé nem megy, az Extender jele azonban a -40 és -30 közöttről eltűnik, felugrik ugyan ebbe a tartományba, megint eltűnik, és ez ismétlődik amíg ki nem húzom az Extendert és vissza nem dugom.

Minden csatlakozott eszköz úgy mutatja, hogy max erősségű jel van csak internet kapcsolat nincsen.

Az a szép a dologban, hogy amikor elkezdi ezt a műsort akkor olyan mintha lefagyna az eszköz. Világít a power és a wifi led, de nem tudom se kikapcsolni se resetlni, nem reagál.

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#2) kabelmania27 válasza csdani17 (#1) üzenetére


kabelmania27
félisten

Üdv!
Kérdésedre választ ITT vagy ITT fogsz kapni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Huawei HG8245H + TP-Link WA860RE (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.