Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Viccesek ezek a bemutatónak látszó marketinganyagok. 10mm hangszaróból csettegő szar jön ki, nem pop vagy bármilyen hangzás jó párat próbáltam már. Odaírnak egy rakás maszlagot, pl. 40kHz-es frekvenciát (vagy éppen 20Hz-et), mindenféle elektronikus hibafaktort (azokhoz is volt szerencsém), szóval nem nagyon hiszem ezeket, amíg denevérek nem kezdik el felvásárolni, de ember még akkor sem fog semmit hallani 22kHz fölött.
Legalább egy 12mm-es hangszóró kell egy fülesbe (szerintem), illetve vezeték, hogy egyáltalán feltételezzem bármelyikről az elvárt hangzást. Eleve neml lehet jó hangzása valaminek, amibe elektronika kell ehhez.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) Shyciii válasza Predatorr (#1) üzenetére


Shyciii
veterán

szóval nem nagyon hiszem ezeket, amíg denevérek nem kezdik el felvásárolni, de ember még akkor sem fog semmit hallani 22kHz fölött.

Pedig te is "hallod"/érzékeled a felharmonikusokat, csak nem tudsz róla. Felharmónikusok nélkül elég silány lenne az élet.

(#3) lexter00


lexter00
őstag

42 ezerét inkább galaxy buds2.Freebuds 4iről nem éri meg váltani
Freebuds 4i-m van,szerintem hangzásra elég jó.Telefonálni tök jó,tokja masszív még a mai napig pedig napi szinten nyitogatva van.
Vezetéknélküli töltést rakhattak volna bele az hiányzik nekem a 4iből

(#4) m00lash


m00lash
csendes tag

Nekem a Freebuds Pro 2 van és még egy darabig nem cserélném le semmire. Egyszerűen MINDEN el van rajta találva, átgondoltak a gesztusok, LDAC-ot is támogat, a multipoint VERHETETLEN és nekem nagyon kényelmes is. Nincs spatial audió és talán a szerencsétlen AI Life app kimaradhatna, de valamilyen appot úgyis kell manapság telepíteni. Nos, csak azért mondtam ezt, mert ha a Freebuds 5i tényleg hozza a specifikációkat, akkor szerintem jó évtel és megint egy alulértékelt TWS füles lesz, lett. Talán a Sony Linkbuds S, amiről jobbakat mondanak.

(#5) johnny500 válasza Predatorr (#1) üzenetére


johnny500
tag

Almát hasonlítasz a körtéhez. Senki nem írta a cikkben, hogy jobban szól vagy sem egy vezetékeshez képes.

(#6) kakuk.tamas válasza Predatorr (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Először is normáls DAC kellene a mobilokba és jack csati, nem typeC-n bohóckodni. Addig meg baromi mindegy hogy a fülesed vezetékes vagy vezeték nélküli.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó fül nélkül nincs jó füles. A huawei freelace pro basszusa meg tudja dobogtatni a dobhártyámat. Eddig vezetékmentes fülesben nekem ez szólt a legjobban. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) cintula187


cintula187
addikt

Tehát nem sok értelme van 4i ről váltani.
"Fülméret illeszkedés teszt" Ha annyira hülye vagy , hogy nem tudod magadtól edönteni melyik harang a jobb? :DD

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9) Predatorr válasza Shyciii (#2) üzenetére


Predatorr
őstag

Mond annak, aki nem tanult zenét és biológiát. :P

Johnny500: Hol írtam, hogy ezt állították? Szövegértés... :((( Csak minden kidobott tws fülesről megírják, milyen überszupi, akár a valóság ellenében is, teszt zéró.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#10) johnny500 válasza Predatorr (#9) üzenetére


johnny500
tag

De még mindig nem a kábelesekhez hasonlítják, hanem a vezetékmentes társaikhoz. Így nem a valóságod ellenében teszik. Azon a piacon is van különbség eszköz és eszköz között. Am meg ha téged nem érdekelnek miért is vagy itt?

[ Szerkesztve ]

(#11) spect80 válasza Predatorr (#9) üzenetére


spect80
senior tag

Ez a tws ipar mint az elektromos autó skksi. Nagy hype egy valag pénzért, közben átlagos teljesítmény

(#12) Dr.FantastiK válasza spect80 (#11) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

vagy atlagon aluli !!

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#13) Yodafon válasza Predatorr (#1) üzenetére


Yodafon
senior tag

Eleve neml lehet jó hangzása valaminek, amibe elektronika kell ehhez.

akkor te a fonografhoz vagy szokva? :U
undefined

[ Szerkesztve ]

I'm gangsta!

(#14) kakuk.tamas válasza Yodafon (#13) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Hallottál már normális analóg hangot normális fejhallgatóval?
Ha nem, próbáld ki.

Csak az a baj, hogy hogyha jó a füled, akkor bele fogsz szeretni.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#15) stellaz válasza kakuk.tamas (#14) üzenetére


stellaz
addikt

Ez igaz, de a tws fülest nem arra kell venni, amire a kábelest. Persze fordítva is igaz, hogy figyelmes zenehallgatásra nem a tws a nyerő.

[ Szerkesztve ]

(#16) Predatorr válasza johnny500 (#10) üzenetére


Predatorr
őstag

Próbáld meg kitalálni. Bár, ha eddig nem ment... :P
A valóság az, hogy mindegyiket a fülemben használom, tehát nem érdekel vezetékes, vagy nem. Esetleg válasszák el nyilvánvalóan, hogya wireless a szar kategória, ahol nem érdemes minőséget várni, ne másik szarhoz hasonlítgassák, milyen szuper értelmetlen sok pénzért. :(((

Spect80: kb.

Yodafon: kissé le vagy maradva.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#17) johnny500 válasza Predatorr (#16) üzenetére


johnny500
tag

Nagy szerencsére nem csak te vagy a világon így valakinek fontos lehet, hogy vezetékes vagy sem ;) Nekik lehet számít a hangzásbeli különbség is, szóval a teszt valid. Am mindenki tisztában van vele, hogy melyik típus szól jobban (a vezetékes vagy a wireless), tehát el van választva nyílvánvalóan csak valahogy te várnád el ugyan azt a minőséget. Most akkor ki a nehéz felfogású?! ;] A sok pénz pedig relatív ;)

(#18) Predatorr válasza johnny500 (#17) üzenetére


Predatorr
őstag

A jelek szerint te. :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.