Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Engem egy Watch Buds tudna NFC fizetésre motiválni, ha a Huawei -t szoftveres fejlesztésre motiválná az a bug, ami miatt nem lehet NFC fizetésre használni. :(

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) #21221888


#21221888
törölt tag

Napi 40 perccel többet sétál az átlag okosóra user, mint a vásárlás előtt? Azért az nem rossz. Mondjuk valentin napig nem csak 30% szegi meg az újévi fogadalmat, hanem 70-80% nak elfogy a motiváció :D Ha így lenne, minden márciusra, áprilisra leszálkásodott egykoron pufi ismerősöket látnànk

(#3) Smiro válasza Somatom (#1) üzenetére


Smiro
senior tag

:C

(#4) kchris78


kchris78
veterán

Nem szeretnem az okoseszkozok erdemet csokkenteni de egy addikcios temaju konyvben kulon fejezet van az okosoraknak... Azt pl hogy minden nap X napon keresztul sportolj es akkor kapod a dijat a legnagyobb hulyeseg. Felkelsz es erzed hogy ma nem az a nap van akkor miert ne hagyhatnal ki egyet, csak hogy ne terheld tul magad. Szoval csak okosan es ne az oranak feleljunk meg a mozgassal. [link]

(#5) strogov válasza kchris78 (#4) üzenetére


strogov
senior tag

"miert ne hagyhatnal ki egyet, csak hogy ne terheld tul magad"

Nem csak kihagyhatsz, de egy (igazi) okosóra szól, hogy ma nem kellene edzened. Ha nem teljesen szar akkor az EÜ adatok alapján mondja ezt. Ha egy óra, vagy alkalmazás csak annyit csinál, hogy nyomja az edzést az baromság. A pihenés, regenerálódás ugyanolyan fontos.

(#6) Smiro válasza strogov (#5) üzenetére


Smiro
senior tag

Így igaz. Alapból kellene tudniuk például a bioritmust is mutatni és azt is figyelembe venni. Messze van ez az időt is mutató eszköz attól, hogy megközelítse a tökéletes fitnesz izét. Óra meg csak annyiban óra, mint a mobiltelefon de hát ez már kitárgyalt história. Legalább fizetni lehetne vele valóban. (GT2pro)

(#7) topyjo válasza Smiro (#6) üzenetére


topyjo
aktív tag

Áruljátok már el, mi ez a nyavalygás a fizetéssel kapcsolatban?
A hozzá kapcsolódó licenszek nagyrésze amerikai kézben van, nagyságos google isten szerintetek mikor fogja engedélyezni az embargó alatt álló kínai közellenségnek, hogy hasonló szintre lépjen, mint a samu, vagy a szifon??
És ha igen, melyik bank fog alkalmazást fejleszteni rá?
Plusz a helyzetet sem tudom átélni, hogy megtankolok a Shell-nél, leolvastatom a pontgyűjtőmet a mobilomról, utána elteszem, felgyűröm a kabát ujját, beütöm az órába a hatjegyű pint, és kifordított csuklóval rámegyek a terminálra.
Szerintem a mögöttem állók is kibírnák röhögés nélkül!
Amúgy elégedett gt3 pro titánium tulaj vagyok.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#8) Somatom válasza topyjo (#7) üzenetére


Somatom
veterán

Látom, nem vagy képben. Google nélkül is lehet NFC -s fizetés. Simple, Samsung pay, stb. Az egyik ilyen a Curve pay, ami működik Huawei -en is. Csak nem órával. Évek óta használom a Curve -öt, úgyhogy számomra nem lenne újdonság ... ha működne.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.