Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kp78


kp78
addikt

Én most lettem tulajdonosa egy ilyen HP R607-nek.
Tud esetleg vki mondani oldalakat, ahol találnék fényképezőgépekről teszteket?
Vagy bármi hasznos dolgot ezen fényképezőgéphez?
Tudom sokan nem tekintik komoly gépnek a Hp-kat, de használtam már én is Olympus és Canon gépeket is (bár azok csak pár napig voltak a birtokomban), és azt kell mondjam, hogy nagyon ügyes kis masina.
Kezes, egyszerű a kezelése, és főleg szinte mindent adnak hozzá, a plussz memória kártyán kívűl (bőrtok, tölthető akku..)
Szóval ha vkinek van ilyen gépe, vagy tapasztalata ezzel, kérem ossza meg velem :R
Köszi

(#2) ett válasza kp78 (#1) üzenetére


ett
aktív tag

Szia!

[link]

Itt találsz tesztet a gépről. Nem tudom milyen a masinád, remélem meg vagy vele elégedve. Én két hp-t láttam eddig, a kezelésük elég egyszerű volt és tényleg ügyes kis gépek. Bár a képminőség nem nyerte el a tetszésemet az egyik gépnél.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#3) kp78 válasza ett (#2) üzenetére


kp78
addikt

Köszi szépen a linket :R
Egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve, remélem nem fog változni a véleményem.

(#4) ett válasza kp78 (#3) üzenetére


ett
aktív tag

Esetleg tesztképeket nyomhatnál róla, amiket te csináltál, nem pedig tesztoldalakon szereplőket. :)

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#5) kp78 válasza ett (#4) üzenetére


kp78
addikt

Mailben jó lesz? Sajnos én nem tudok semmilyen servert, ahova fel tudnám őket tölteni :F
Te amúgy mennyire vagy profi fotós? Kíváncsi leszek mit mondasz majd a képekre...

(#6) kp78


kp78
addikt

Küldtem mailben hármat. :))

(#7) Terapeuta válasza kp78 (#5) üzenetére


Terapeuta
őstag

Egy kis segítség...[link]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#8) kp78 válasza Terapeuta (#7) üzenetére


kp78
addikt

Köszönöm szépen :R :R
Ki is próbálom.
Egy kép: [link]

(#9) kp78 válasza Terapeuta (#7) üzenetére


kp78
addikt

Sikerült, de milyen oldal ez? Mit csinálnak a feltöltött képekkel?
És amit oda feltöltök meddig marad ott??
Illetve mennyit lehet oda feltölteni, vagy bizonyos db szám felett fizetős??
Ha egy kis helpet még adnál hozzá, tényleg királlyá koronázlak :DD

(#10) kp78


kp78
addikt

Oké, nagyjából kaptam választ a kérdéseimre a common question-ben, csak az angol tudásom eléggé szgép felhasználói szintű, de azért értettem a lényeget. (Inkább német magyarázat kellene) Ami meg nem ment, majd a bnőm megoldja (vagy a szótár)
Mégegyszer köszi!

(#11) ett válasza kp78 (#5) üzenetére


ett
aktív tag

Jó az imageshack is, meg a mail is. Jók lettek a képeid, főleg kis csajszi. Mondjuk hülye vagyok hozzá, de szerintem a csajszis kép az tuti. :)Egyáltalán nem vagyok profi fotós, és nem is akarok az lenni, de azért a mostani helyzeten szeretnék javítani.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#12) kp78


kp78
addikt

Senki nem tud vmi véleményt mondani a címben szereplő gépről?
(valakinek csak volt már dolga HP géppel)
Pozitívat és negatívat is szívesen olvasnék.

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.