Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) buci_


buci_
tag

Hello!
Van egy HP OmniBook XE3-GC tipusu notebookom. Az a baj vele (nemtom hanyan talalkoztatok ezzel problemaval) hogy ha elinditok egy programot rajta (teljesen mind1 micsodat) 10 perc mulva hallom, hogy a ventilator porog es egy nagy shutdown es kikapcsol..ha tudtok vmit ennek a kikuszobolesere megkoszonnem, mert nagyon bonyolult lenne elvinni BP-re...elore koszi:

buci :F

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2) biker válasza buci_ (#1) üzenetére


biker
nagyúr

és ha csak a win asztalt nézegeted, akkor is?
képernyővédő alatt is?

esetleg el van tömődve a levegő nyílásai egyike, vagy egyéb hűtési gondok...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) buci_


buci_
tag

akkor nem...
'sima' dolgokra, internet etc. ok, egyebkent meg kikapcsolt...ha alul megfogom iszonyat forro a proci..:/

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4) biker válasza buci_ (#3) üzenetére


biker
nagyúr

ugye nem ágyban, párnán megy? :D
szóval nézd meg a levegőnyílásokat gyorsan

nekem is volt hp-m, de nem volt vele gond...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) buci_


buci_
tag

hat megneztem ott nem igazan lattam problemat, bar ki tudja..:)
viszont nyaron volt ra pelda mikor nem voltam otthon, hogy agyban parnan, v tobb variacio is volt..azt hiszem legeloszor ott is jott elo a problema..

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6) #32577792 válasza buci_ (#3) üzenetére


#32577792
törölt tag

akkor símán süthetsz rajta tükörtojást?! :DD

(#7) buci_


buci_
tag

jah, en is ettol felek .. ;)

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8) #32577792 válasza buci_ (#5) üzenetére


#32577792
törölt tag

azt írod, hogy több variáció is volt. de kivel, vagy mivel. mert ha nővel: annak csak használ a melegedés:)) , de a gépnek nem:O
szoszo: garancia?
met ha igen, érdemes elvinni egy porszívózásra!

(#9) buci_


buci_
tag

azt hiszem akkor mar nem maradt mas :P

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10) OddMan


OddMan
őstag

Van egy HP OmniBook XE3-GF notim és szeretném frissíteni a BIOS-át, de a hivatalos HP oldalon több upgrade file is letölthető. Bővebben: link

- ROMPaq Update for HP Notebook System BIOS 2 Feb 2005 GF.m1.12 A 1.3 MB

-HP Pavilion N54xx-GF and Omnibook XE3-GF BIOS 1.14 4 Apr 2002 1.14 1.1 MB

A kérdésem, hogy mindkettőt fel kell tenni a régivel kezdve, vagy csak az újabbat. Meg egyáltalán mi az a ROMPaq? :U :F

Előre is köszi a segítséget! :R


[Szerkesztve]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#11) Zofren


Zofren
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kis gond egy ilyen notival. Tegnap megnéztem milyen memoria van benne(leszedtem a hátlapot, tudom Everest is megmondja) utána még elindult, viszon ma nem indul el. Felvillannak a ledek és ennyi. A noti elején találhato CD player viszont müködik. Ötlet?

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#12) Bli92


Bli92
tag

Hello mindenki!
Nekem lenne egy ilyen notim (OmniBook xe3). Van vele egy olyan gáz hogy nem veszi be a 40gigás vinyót, az elötte lévő 10gigás rossz volt ezért lett lecserélve. Arra gondoltam hogy egy BIOS frissítés jól esne neki. Ezt hogy tudnám úgy megoldani hogy "nincs" merevlemezem???

(#13) vammil válasza Bli92 (#12) üzenetére


vammil
tag

hello
lenne egy olyan kérdésem/kérésem, hagy tud e valaki szerválni egy hp pavilion dv5-1100- as notimhoz egy ventit mert nagyon ügyesen elcsasztem.
Ha valaki tud az ha lehet szoljon
köszi vammil

email: vammilhtc [kukac] gmail.com |||| Telefonon 7.00-22.00ig hétköznap 06/húsz/232-1472 vagy 06/hetven/515-9609

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.