Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Hp 812

Hozzászólások

(#1) valdimir2


valdimir2
tag

Üdv
Nos a napokban eladásra kináltak nekem egy iylen gépet.Az érdekelne hogy most mennyit érhet egy ilyen joszág?Illetve aki már használt ilyent .Milyen elemel hazsnálta mert igencsak sziovja az elemet a drága.

Nem Nem Soha Nem

(#2) Pompi válasza valdimir2 (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Minden digicam szívja ez elemet ezért ajánlatos ezeket tölthető akkumlátorral használni.

Árat nem tudok mondani. Nagyon, de nagyon kevésért kellene ahhoz adni, hogy megérje megvenni.

Feel Good Inc.

(#3) valdimir2 válasza Pompi (#2) üzenetére


valdimir2
tag

Kb 10k?

Nem Nem Soha Nem

(#4) valdimir2


valdimir2
tag

No senki se tud egy árat mondani.Álitolag lehet kapnio ehez valami hp adaptert nem dokolot adaptert.Az kb mennyi illetve merre induljak el boltokban keresgélni?

Nem Nem Soha Nem

(#5) Pompi válasza valdimir2 (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem mondok árat, mert nem tudok.
Lehet 10 ezret megér valakinek. Én 10 ezerért is inkább egy 1.3 megapixeles használt Canon-t vennék (mondjuk A10-et, pont láttam valahol hirdetni ennyiért onnan tudom).

Milyen adapterre gondolsz??? Erre a gépre költeni, vagyis csak ehhez használható kiegészítőt venni meg tényleg pénzkidobás...

Feel Good Inc.

(#6) valdimir2 válasza Pompi (#5) üzenetére


valdimir2
tag

No ez 4.1mp 16mb sd kártya van hozzá.Elég szép képet csinál.Csak aza gondom vele hogy ugye szivja telepet mint álat.Álitolag lehet hozzá kapni valamilyen adapter tápot mint régen a vokmenekhez.Szoval van rajta kis aranyos kerek juk az adapternek.Csak azt nem tudom ilnyet hol lehet venni.

Nem Nem Soha Nem

(#7) Pompi válasza valdimir2 (#6) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Aha. És akkor szabadban nem tervezel fényképezni vele?
Hülyeség adaptert venni hozzá. AA méretü akkumlátort kell venni és ehhez töltöt. Ezt lehet fogod tudni a későbbiekben is használni más fényképezőhöz.

A 4.1 megapixel meg csak egy szám. Sokszor lényegesen kevesebbet számít, mint azt sokan képzelik. De egy a lényeg, ha neked tetszik ami ''kijön'' belőle, akkor meg kell venni.

Feel Good Inc.

(#8) valdimir2 válasza Pompi (#7) üzenetére


valdimir2
tag

Oké
Milyen aksit ajálsz.Csak hogy ne vegyek vackot.

Nem Nem Soha Nem

(#9) Pompi válasza valdimir2 (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én még nemnagyon tapasztaltam lényeges különbséget a márkák között, mondjuk full nonamét meg hamát nem próbáltam.
Ha töltöd sincs, akkor lehet jobban jársz egy olyan szettel amiben adnak töltöt és hozzá 4db akksit. 2200mAh vagy e felettit érdemes venni, mondjuk Ansmann-t vagy Uniross-t. Ezek ma már eltrejd nevek MediaMarkt-ban vagy Saturn-ban pl.

Ezeket olvastad?
Bővebben: link
Bővebben: link

Feel Good Inc.

(#10) pitman válasza valdimir2 (#4) üzenetére


pitman
őstag

Szerintem keress valamilyen új gépet (bármilyen típus), ami hasonló paraméterekkel és szolgáltatásokkal rendelkezik és annak az árához lehet viszonyítani, hogy kb. mennyit érhet.

(#11) valdimir2


valdimir2
tag

Topik zárható

Nem Nem Soha Nem

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Hp 812
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.