Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Az Így jártam anyátokkal (How I Met Your Mother) egy 2005-ben debütált amerikai sorozat. Amerikában a CBS csatorna sugározza. Magyarországon a Comedy Centralon látható hétfőtől csütörtökig 21:00-kor.

A történet 2030-ban kezdődik: Ted a gyerekeinek mesél arról, hogy hogyan ismerte meg az édesanyjukat. A 25 évvel korábbi emlékekből tudható meg, hogy miként alakult élete Tednek és barátainak 2005-ben. Hogyan ismerkedett meg Robinnal, a tévés bemondóval, hol lakik barátjával Marshall-lal és menyasszonyával Lilyvel, és miféle őrült kalandokba keveredik Barney-val.

Szereplők

Ted Mosby (Josh Radnor)

Ted egy teljesen hétköznapi srác. Egy építészeti vállalatnál dolgozik tervezőmérnökként. New Yorkban él együtt Lilyvel és Marshallal, akiket még a főiskolán ismert meg.

Marshall Eriksen (Jason Segel)

Marshall Minnesotából St. Cloudból költözött fel New Yorkba. Az álma az volt, hogy a majmok életét vizsgálja, de ez nem jött össze. Így egy környezetkárosító vállalatnak lett az ügyvédje, a Nicholson, Hewitt & Westnek. De onnan időben kilépett és végül a Nemzeti Környezetvédelmi Tanács ügyvédje lett.

Robin Scherbatsky (Cobie Smulders)

Robin egy kanadai lány. Kanadában híres tinisztár volt (a "Let's Go To the Mall" (irány a pláza) című dallal lett híres). Ennek a folytatása volt a "Sandcastles in the Sand" (Homokvárak a homokban), és óriásit bukott. Ennek köszönhetően került New Yorkba. Jelenleg a Metro News One-nál dolgozik, mint hírbemondó.

Barney Stinson (Neil Patrick Harris)

Barney egy jóképű srác, aki minden nőt meg akar "dönteni" a világon. Ő is a Nicholson, Hewitt & Westnél dolgozik, de senki sem tudja, hogy mit. Teddel egy bár WC-jében találkozott előszőr, és azóta barátok. Számára a legfontosabb, hogy ne szegje meg a Bro Code-ot. Van egy meleg, afroamerikai testvére, aki régebben segített neki felszedni a nőket, Ő meg a testvérének a férfiakat. Híres beszólása: Ferge... most figyelj... teges! Fergeteges!

Lily Aldrin (Alyson Hannigan)

Lily egy óvónő az egyik helyi óvodában, és Marshall menyasszonya. Festő akart lenni ezért egyszer el is hagyta Marshallt, és San Franciscóba ment tanulni. Később kiderült egy állatorvosi rendelőben, hogy a festményei csak az állatok megnyugtatására jó. Kivéve a papagájokéra, mert azokat megőrjíti.

Hivatkozások:

IMDB
HIVATALOS OLDAL
MAGYAR RAJONGÓI OLDAL

Epizódok:

Season 1 22 rész Első: September 19, 2005 Utolsó: May 15, 2006
Season 2 22 rész Első: September 18, 2006 Utolsó: May 14, 2007
Season 3 20 rész Első: September 24, 2007 Utolsó: May 19, 2008
Season 4 Adásban Első: September 22, 2008 Utolsó: May 11, 2009

Következő részek: (USA/KANADA)

S04E15 - "The Stinsons" - March 2, 2009
S04E16 - "Sorry, Bro" - March 9, 2009
S04E17 - "Secrets Secrets" - March 16, 2009

Egyéb infó:

Feliratok: http://hosszupuskasub.com

[ Módosította: koxx ]

(#2) koxx válasza cizoe (#1) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Már vártam a folytatást, ezek szerint 3 rész megy ma le? :U 15-16-17

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#3) RedWing


RedWing
aktív tag

Végre van ilyen topic is! :C

Én ugyan csak nemrég kezdtem el nézni, még csak az első évad 17. részénél járok, de már erőteljesen mutatkoznak rajtam a függőség jelei! :DDD

Nagyon jó kis szituációs komédia, a műfaj kedvelőinak csak ajánlani tudom!

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#4) cizoe válasza koxx (#2) üzenetére


cizoe
őstag

Hopp elcsesztem

E15: March 2, 2009,
E16:March 9, 2009,
E17: March 16, 2009

(#5) cizoe válasza koxx (#2) üzenetére


cizoe
őstag

Első hsz javítva. :)

Naszóval ma csak egy rész lesz hosszú idő után (bár én már láttam köszönhetően a pre air kilopott verziónak). ;]

Kis vicces ajánló:

Első évad bakiparádé
Második évad bakiparádé
Harmadik évad bakiparádé part 1
Harmadik évad bakiparádé part 2

[ Szerkesztve ]

(#6) cizoe


cizoe
őstag

Friss rilíz: How.I.Met.Your.Mother.S04E15.HDTV.XviD-LOL

Felirat ma este / holnap. Elvileg.

(#7) RedWing


RedWing
aktív tag

Nem hiszem el, hogy ilyen kevesen nézik ezt a sorozatot... :U

Bár én még csak az első évad végén járok, de eddig hatalmas! :))

Szerintem Barney a legnagyobb arc. "Have you met Ted?" :DDD

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#8) cizoe válasza RedWing (#7) üzenetére


cizoe
őstag

Hát én sok embert ismerek aki nézi, meg a letöltési adatokból is látszik, hogy sok hazai fan is akad.

Suit Up! :)

(#9) RexpecT


RexpecT
addikt

Jó sorozat,de nálam a Big Bang mostanában jobb :K .

(#10) RedWing válasza cizoe (#8) üzenetére


RedWing
aktív tag

Én is ismerek "párat", de egyelőre itt PH!-n nem nagyon tolonganak a rajongók...
Pedig szerintem a Jóbarátok óta a legjobb szituációs komédia. (legalábbis azok közül amibe belenéztem/láttam) :C

Phone Five! :DDD

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#11) cizoe válasza RedWing (#10) üzenetére


cizoe
őstag

Megnéztétek a bakiparádékat? Végigröhögős némelyik. :)

(#12) RedWing válasza cizoe (#11) üzenetére


RedWing
aktív tag

Este befejezem az első évadod (még 2 rész van vissza) és majd utána került terítékre! :K

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#13) cizoe válasza RedWing (#12) üzenetére


cizoe
őstag

Jajó, nehogy spoiler legyen. :) Énmeg remélem lesz este felirat a s04e15höz, bár már láttam angolul, felirattal is megtekintem, hogy ülnek a poénok. :)

(#14) RedWing válasza cizoe (#13) üzenetére


RedWing
aktív tag

Este eljutottam az első évad bakijaiig. Nagyon jó volt! Köszi a linkeket így utólag is! :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#15) ladybug


ladybug
őstag

Most jut eszembe, hogy meg kellene néznem a lemaradt részeket. Utol kell érnem magamat.

A sorozat véleményem szerint hol ilyen, hol olyan. Van, amikor pörögnek a részek egymás után, néha meg lassan halad a történet. De ez főleg a 3. évadtól van így.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#16) ladybug


ladybug
őstag

Tegnap este egyhuzamban megnéztem az elmaradt 5 részt. Vagy régen láttam már, vagy kicsit változtattak a vonalon, de annyira jó volt megint a sorozat, hogy a végén bántam, hogy nincs több rész.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#17) cizoe


cizoe
őstag

Holnap után új rész! :)

Addig is:
http://www.barneysvideoresume.com/ :DDD

(#18) Bermi válasza ladybug (#15) üzenetére


Bermi
aktív tag

a sorozat nagyon jó, a karakterek, főleg Baney :))

így van, a top 2 a második évad volt nálam, a 3.-nál nagyon sok nézőt vesztett,
én is majdnem kukába dobtam.

aztán fogadkoztak a készítők, hogy a 4-ik jó lesz ismét, nos eddig oké :C

SPOILER 2.évad

aki nem látta még a 2.-ik évadban (azt hiszem), az ne kattintson, itt a full verzó:

Robin Sparkles, n
ah ez volt az, amikor nagyot ütött nálam a sorozat, régi modern talking, a-ha,c.c catch stb. keverék, csúcs :DD

utóbbi időben nem volt időm követni a sorozatszereplőkről a pletykákat, de felreppent a hír télen, hogy Alyson Hannigan és Cobie Smulders is terhes, és ment a szavazás, hogy oldják meg kiírással vagy beleírással, a végeredmény az lett,
hogy robinnak még a sorozatban is lehet gyereke, elbírja a karaktere, legfeljebb egy kicsit hátrább rakják és mondjuk 10-ből 3*hozza a gyerekét lilyékhez, ami egy poén forrás is lehet, nála (a lakásán) pedig amúgy is kevés alkalommal volt jelenet, szóval megoldható.
lillyéknél játszódik (és bárban :K ) a sorozat, szóval oda berakni egy gyereket :( , olyan lesz mint Charlie Sheen sorozata (persze az se rossz, de másról szól), szóval a köszönjük nem kell.

szóval kiváncsi leszek, hogy oldják majd meg

jelenleg le vagyok maradva a sorozattal is (kb 4.évad 8-9 felé járok, mert másra kattantam rá, de majd pótolom), így ha már a sorozatba is beleszőtték akkor azt feltünteve spoilerezzetek, pls :R

[ Szerkesztve ]

F1.....

(#19) ladybug válasza Bermi (#18) üzenetére


ladybug
őstag

A mostani részekben épp azt figyeltem, hogy már pocakosodnak mindketten. Helyesek nagyon.

Vajon Barney mikor jut el odáig, hogy igazán bevallja szerelmét?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#20) Bermi válasza ladybug (#19) üzenetére


Bermi
aktív tag

gyorsan bepótolom valamelyik nap, a maradék 5-6 részt, én még nem láttam semmi növekedést, de most nagyon kiváncsívá tettél.

Braney sztem nem kötik le, mert akkor elmarad a sok hódítása, ami a legnagyobb poénoknak ad helyet pl.

SPOILER 4. évad:

a legutolsó rész amit láttam a 4.évadból, amikor meztelenre vetkőzést preferálja az első randin és kipróbálják a fiúk, mindegyik más-más sikerrel :)) percekig nevettem

szóval sztem valahogy visszaviszik a mederbe, hogy mégis csak barátként tekint Robinra, vagy nagyon hamar kiszeret vagy akármi:)

[ Szerkesztve ]

F1.....

(#21) cizoe


cizoe
őstag

Picit megkésve a hír, de S04E16 Felirat. (Fordította: bonehead) :R

Epizód címe: Sorry, Bro

(#22) cizoe


cizoe
őstag

s04e17 sub magyar

(#23) RedWing


RedWing
aktív tag

Végre (Sajnos?!) utolértem a sorozatot... :U
Van egy olyan érzésem, hogy elölről kell kezdenem. :DDD
Nem bírom kivárni az újabb részeket... :B

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#24) Barney™


Barney™
aktív tag

Nem is tudtam, hogy van ilyen topic, de ha már itt vagyok beköszönök :DDD

(#25) brownus


brownus
veterán

pár nap alatt ledaráltuk az első két évadot, hatalmasak a srácok, főleg barna:D
tegnap este meg a harmadikból párat, az utolsó rész amit még láttunk a lepkés volt, kész....

szerintem a héten kivégezzük a 3.-at is, remélem a negyedik is zsír lesz

(#26) Eagle16


Eagle16
addikt

Én még csak most kezdtem el nézni, ma láttam a döntő epizódot (S01E05), e rész megnézése után döntöttem el hogy végignézem az összes évadot, mert majd leestem a székről nevetés közben pár jelenetnél :D Még sok rész van hátra, remélem csak egyre jobb lesz :))

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#27) koxx válasza Eagle16 (#26) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Még sok rész van hátra, remélem csak egyre jobb lesz"

4.évad a mélypont, az első 2 évad a legjobb

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#28) Reaper


Reaper
őstag

Ilyen topic is van? Eléggé el van dugva :D
Mindenesetre a sorozat hihetetlen jó, rég láttam már ilyet ami egyáltalán nem erőltetett, de olyan hülyeségekkel van tele, hogy az ember sirva fetreng miközbe nézi :C
A karakterek tökéletesen el vannak találva, főleg Barney a kedvencem :DDD

(#29) Nunder válasza koxx (#27) üzenetére


Nunder
őstag

Mélypont? Ezt hogy érted, ha nem vagyok indiszkrét? Nekem épp úgy tetszett az 4. is, mint az első vagy a második, sőt bizonyos szempontból még jobban is.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#30) ladybug válasza Nunder (#29) üzenetére


ladybug
őstag

Igazat kell adnom koxxnak. Ellaposodott, erőltetett lett, de már javulóban van megint.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#31) Eagle16 válasza Reaper (#28) üzenetére


Eagle16
addikt

Most fejeztem be a 3. évadot, egy kicsit tényleg gyengébb mint az első kettő, de ettől függetlenül nagyon jó.

Barney a legjobb, ha ő nem lenne benne, lehet hogy nem is nézném.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#32) Nunder válasza Eagle16 (#31) üzenetére


Nunder
őstag

Egyértelmű, hogy Barney viszi a pálmát, de hát ugye nem ő a főszereplő. Én még Marshall-t bírom nagyon. Kedvenc jelenet a Spalsgiving (Hálapofás) részben a zongorázás. Eszméletlen nagy poénjaik vannak, én biztos, hogy nézem tovább is. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#33) ben11


ben11
őstag

Kedvenc sorozatom,nagyon várom már az 5. évadot..
When i get sad,i stop being sad and be awesome again, true story xD

(#34) Reaper válasza Eagle16 (#31) üzenetére


Reaper
őstag

SPOILER veszély:

Mondjuk én a 4-évadban kicsit csalódtam Barneyban, remélem visszatér a régi stilusához.

(#35) Nunder válasza Reaper (#34) üzenetére


Nunder
őstag

Ha lehet hinni az előzeteseknek, akkor megint a régi lesz Barney, bár én így is szerettem :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#36) MmDorian


MmDorian
őstag

Emberek nem hiszem el...3 napja megállás nélkül megnéztem mind a 4 évadot és

"SPOILER"!!!!

mi ez, ilyen nincs, úristen, hogy képzelik ? lesz 5. évad ? Esetleg ha valaki tud valamit minél előbb írjon egy PÜ-t.

(#37) parandroid válasza MmDorian (#36) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Persze, hogy lesz ötödik évad. Meg hatodik és hetedik is valószínű. Amúgy is van 20 évük, hogy húzzák a sztorit, sőt, ha azt vesszük, hogy bármikor oda-vissza ugrálhatnak za időben (hálás dolog ez a flashbackes kommentáros elbeszélési mód), gyakorlatilag végtelen ideig húzhatják. Egyvalami biztos: amíg van nézettség, addig menni fog a sorozat, azaz addig nem fog kiderülni, hogy 'how I met your mother'.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38) MmDorian válasza parandroid (#37) üzenetére


MmDorian
őstag

Én mér mindenféle összeesküvés elméletet kitaláltam, egyik a sok közül... nem a saját kölykeivel beszél, és az egész arról szól,hogy majd teszem azt Lily gyerekeivel beszél. Ugyanakkor a lány hasonlít Robinra, de ez megint nem okéj, mert ugye "Robin néni"....na nem baj, lehet, hogy ha már most megtudtuk volna, akkor nem is lett volna már izgalmas- Ted effektus...vagy valami hasonló.

Egyébként nem tudom miért, de Ted barátnői közül nekem egyedül Scherbatsky szimpatikus...Ti hogy vagytok ezzel ?

[ Szerkesztve ]

(#39) parandroid válasza MmDorian (#38) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Rajta kívül hosszabb kapcsolta csak Sarah Chalke karakterével volt, úgyhogy sokmindent nemigen lehet elmondani Ted 'barátnőiről'. Nekem ő is szimpi volt amúgy. Az viszont tény, hogy Cobie Smulders gyönyörű.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40) koxx válasza parandroid (#39) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sarah Chalke karakterét nem tudom megszokni ebben a sorozatban (túl sok scrubsot néztem :) )

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#41) parandroid válasza koxx (#40) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem gáz, ő sem, szinte ugyanaz a karakter. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#42) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

zsenialis /foelg az eljen/ egyszeruen imadom:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#43) parandroid válasza neduddki (#42) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha választ nyomsz, és nem új hozzászólást, akkot tudni fogjuk kire/mire gondolsz. Lámacica...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44) szandro


szandro
aktív tag

s03e07-nél tartok, hétfőn kezdtem az egészet, nagyon tetszik, ez az első sorozat, amit így elkezdtem nézni. Barney-t nagyon bírom, viszont Lily kezd egyre jobban idegesíteni, nem bírom elhinni, hogy vannak ilyennők az életben! :DDD :)

(#45) MmDorian válasza parandroid (#43) üzenetére


MmDorian
őstag

Szvsz ez egy szimpla, senkinek nem szóló észrevétel volt, sajátos stílusban.

(#46) neduddki válasza parandroid (#43) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat esetleg ha megnezned a totyik cimet...:- )))

udv

neduddki

mod: off

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#47) Psychonaut válasza neduddki (#46) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jézusom!! :Y
Egy teljes értelmes mondat. :P
Senki sem a régi már. :(

SZERK: offtopic

[ Szerkesztve ]

(#48) neduddki válasza Psychonaut (#47) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

farattvagyok naaaaaa iccaka Repulo Allatorvost ovastam:- )))

oszinten sajanlom csalodotsagod, ezzenele megfogdgadom eztuls jobabn fuigyelksjek:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#49) Psychonaut válasza neduddki (#48) üzenetére


Psychonaut
addikt

Köszönöm. :R

(#50) MmDorian válasza neduddki (#48) üzenetére


MmDorian
őstag

Szerintem Te beleillenél a sorozatba, mint Bárni valamelyik leszármazottja. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.