Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Hóvakságban nszneved az egerem (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) shift+ő


shift+ő
senior tag

Van egy A4tech optikai egerem, és csak sötét felületen hajlandó működni. Mi lehet a baja?

(#2) corlagon válasza shift+ő (#1) üzenetére


corlagon
senior tag

Vonzza a Sötét Oldal, mint Darth Vadert. Vagy vámpír, és nem bírja a fényt.

Konstruktívabban: az optikai egerek gyakran nem bírnak egy színt (mint az infrás, ''ugrál'' a pointer vörös színes egérpadon, mert nem érzékeli a mozgást).
Használj világos színű egérpadot.

(#3) Yaye válasza corlagon (#2) üzenetére


Yaye
őstag

Neki épp a világos felülettel akadt gondja.

shift+ő: Sima fehér felületen sok egér nem működik, ez van. Általában az apró textúrás dolgok jönnek be nekik, lehetőleg nem hófehér és nem is vörös. A natúr faasztal is néha jó, másik színű, erezetű, lakkozású asztal már nem. Az én feketére lakkozott, erezett asztalom pl jó, de nem tökéletes. Textilpadok szinte mindig jók, műanyagok már nem biztos, anyaguk és képük válogatja. Válogatósak a dögök :D

(#4) WiNZO válasza Yaye (#3) üzenetére


WiNZO
tag

Nekem mondjuk vörös textilpadom van és semmi baja vele az egeremnek.. meg van nevelve! :C

WiNZO

(#5) corlagon válasza corlagon (#2) üzenetére


corlagon
senior tag

Mod.
...használj sötét színű egérpadot :)

(#6) Flashy


Flashy
veterán

ha eddig bármin működött akkor az a baja hogy elromlott (nemtom mire gondoltál mit fogunk mondani :) ) ha soha nem működött fehéren akkor ilyen az érzékelője.
épp a múltkor próbálgattam egérpadokat, amelyiken szuper simán csúszott az egér azt utálta az érzékelője, állandóan a sarokba ugrott. a többin meg olyan hangja volt mintha smirglin huzigálnám :)

(#7) ati05


ati05
aktív tag

Nekem az A4 texhes egerem még a fehér papíron is működik :DD

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Hóvakságban nszneved az egerem (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.