Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Hova tünt a gépem teljesítménye? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dudu


dudu
csendes tag

Sziasztok.
Nem tudom mi lehet,de egyszerüen eltünt a gépem teljesítménye.
Látványos lelassulásokat csinál.
Pl: neróban nem tudok úgy cd-t írni ha más is megy,mert minden leáll.
Továbbá ha bejön az uj dc.a 0.401-es akkor olyan 1-óránként vannak ilyen 1-perces leállások.
Ad-aware semmisem talál mintahogy a nortonok sem,minden a legfrissebb.
Gyanítom, hogyaz új dc-okozza a hibát nekem,de nem lehetek biztos benne..
De tény amióta felraktam azóta van ez..a jelenség...mondjuk én úgy csináltam h előtte nem uninstaláltam a régit,hanem egyből rátelepítettem.
Mondjuk nem hinném másrészt,meg hogy ez a probléma, mert senki másnak nincs problémája vele..
HELP.

(#2) Domike válasza dudu (#1) üzenetére


Domike
tag

A BCDC nekem és havernak is megterhelte a procit közel 100%-al, elég érdekes módon (nem tettem semmi újat a megosztásba) néhány hét használat után. Letöröltem a hash fileokat (a nagyméretű fileok a DC könyvtárban), következő inditáskor újrahashelt mindent, azóta nincs ilyen probléma.
Task managerrel nem nézted milyen folyamat eszi az erőforrásokat?

Never say never...

(#3) G@ben válasza dudu (#1) üzenetére


G@ben
addikt

A 0.401-es DC nekem is 100%-os procihasználatot mutatott és nagyon lassú lett tőle a gép. Ment is vissza a 0.306!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#4) dudu válasza Domike (#2) üzenetére


dudu
csendes tag

explorer zabál mindent!!!!

(#5) dudu válasza Domike (#2) üzenetére


dudu
csendes tag

huuha én nem találtam ilyen HASH fileokat....ez a kiterjesztésük is???

(#6) ollie válasza dudu (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

még futtasd le a spybot search & destroy-t is

***

(#7) dudu válasza G@ben (#3) üzenetére


dudu
csendes tag

És azt hoygan tudom megcsinálni, hogy megmaradjon minden beálításom, meg mentésem,,meg töltés alatt lévő dolgaim....listája blabla.....szóval h letörlöm a 401-et,és felraknám ujra a 0306-ost

(#8) Jazzy válasza dudu (#7) üzenetére


Jazzy
tag

Sziasztok,

A probléma nekem is volt ki kell kapcsolni a Haschelest és a hub-ok figyelése a háttérben cimű opciót és semmi gond nem lesz vele.

J@zzy

(#9) Jazzy válasza dudu (#7) üzenetére


Jazzy
tag

a start menuben a bcdc könyvtárban van egy opcio, hogy a beállítások mentése és ha felraktad az új verziót akkor beállítások betöltése.

J@zzy

(#10) LordX


LordX
veterán

Izé a hash-t nem kikapcsolni! (a 40x-ben nem is lehet). Egyszer kell megvárni, míg végigdarálja az egész megosztást, ás onnantól nem fogja vissza a teljesítményt!

A hash jó, a hash a barátod.. Jelentősen csökkenti a letöltési hibákat..

(#11) Jazzy válasza LordX (#10) üzenetére


Jazzy
tag

nekem nem ment végig soha, kikapcsoltam és azóta sem volt semmi hibám a letoltésekben!!

J@zzy

(#12) Garold


Garold
senior tag

A DC-vel csak az a probléma, hogy megeszik kb. 300 Mb memórát. Nekem ezért lassítja le a gépet! 256 Mb- memóriával még filmet sem nagyon lehet nézni - én általában 3-4 szálon töltök és szálanként min. 2 Mb/sec.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#13) Jazzy válasza Garold (#12) üzenetére


Jazzy
tag

Nekem nem zabál ennyit, melyik verziót használod??

OFF
ezt milyen kapcsolattal éred el????
On

J@zzy

(#14) dudu válasza LordX (#10) üzenetére


dudu
csendes tag

és ennek mikor lesz vége??
mert kb 1-hete tart nálam!!!!!
és még cs-t is csak akkor tok irni amikor semmisem megy.

(#15) Jazzy válasza dudu (#14) üzenetére


Jazzy
tag

Ezért mondom hogy ez nem működik, nálam is vagy 2 hétig ment folyamatosan és semmi aztán leszedtem és nincs vele gond, soha nem volt még rossz egy letöltésem sem!!

J@zzy

(#16) dudu válasza Jazzy (#15) üzenetére


dudu
csendes tag

na most itt a 4-es legujabb verzióban ezt nem lehet megcsinálni..nincsen ilyen, benne

(#17) Szeke válasza Jazzy (#13) üzenetére


Szeke
senior tag

Gondolom Schönherz kolesz :DDD

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#18) Richie válasza Szeke (#17) üzenetére


Richie
csendes tag

Sch-ban DC? Hát szabad olyat? :D

(#19) Jazzy válasza dudu (#16) üzenetére


Jazzy
tag

Én az előző verziót frissítettem ahol még le volt szedve 3XXX és a frissítés után sem lassult le a gépem, akkor sajnos nincs ötletem.

J@zzy

(#20) Sárpac válasza dudu (#1) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szia!
Futtatás : msconfig
Ott nézd meg, hogy van e olyan progi ami idegen és lődd ki!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#21) Jazzy válasza Sárpac (#20) üzenetére


Jazzy
tag

Esetleg, ad aware-t töltsd le és azzal nézd át a géped, vagy a jv16 power tools nevű progi. Ez egy jó kis reg cleaner, ezzel is találhatsz egy-két dolgot
[L]http://www.jv16.org/[/L]

J@zzy

(#22) Domike válasza dudu (#7) üzenetére


Domike
tag

Nekem pont a 306-os csinálta azt amit irtam. A 401 az csak néha lefagy. De ezexerint nem ez a porblémád.
Szedd le innen az autoruns-t:
[L]http://www.sysinternals.com/ntw2k/freeware/autoruns.shtml[/L]
A kimenetét meg másold be ide, oszt megnézzük mi gyanús.

Never say never...

(#23) LordX válasza Jazzy (#11) üzenetére


LordX
veterán

Nem a te letöltéseidet, hanem a másokét :)

(#24) LordX válasza dudu (#14) üzenetére


LordX
veterán

Nah várjál, a ''annyira lelassul a gépem, hogy majd megdöglik'' az akkor fordul elő, amikor megy az új DC, vagy akkor is, amikor nem? Mert ha akor is, amikor nem, akkor nem a DC a bűnös..

(#25) Garold válasza Jazzy (#13) üzenetére


Garold
senior tag

306ay jelzés van a telepítőjén. Anyúgy LAN T1-es vagyok ahol gyakran megy fel a sebesség 10 Mb/s felé. Talán ezzel is magyarázható, hogy DC-és közben nem nagyon tudok mást csinálni. :O

[Szerkesztve]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#26) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Na menjünk át egy kicsit'' Világosítsuk fel a butákat is'' topicba, mert pl mi a pics@ az a bcdc? Valami hálózati kis-mi-újság? Vagy inkább szálljak ki és keressek a legegyszerűsödött lelkivilágomnak megfelelőbb totyikot...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#27) Domike válasza barbikenje (#26) üzenetére


Domike
tag

Peer-to-peer filecserélő program.

Never say never...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Hova tünt a gépem teljesítménye? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.