Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hova lett a hely a C: -ről? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) koax


koax
tag

Hy!

A c meghajtom 10gb -os. Most raktam fel az xp-t, meg mindent ami kell, termeszetesen a c meghajtora. Na most, ha intezoben c megh. jobb klikk tulajdonsagok akkor az 4.5 gb foglalt hely! Ha viszont kijelolom a c tartalmat, jobb kilikk tulajdonsagok, akkor csak 1.5 gb a foglalt terulet!
Na most akkor akkor hova tunk el az a 3 gb?
Azert nagy problema ez mert igy nem tudok dvd-t irni mert, ahhoz kell egy csomo hely, hogy beirja a taroloba.

Elore is koszi a segitseget!!!

(#2) dzsoni válasza koax (#1) üzenetére


dzsoni
senior tag

Nem használsz véletlenül Norton Antivirust?

(#3) koax válasza dzsoni (#2) üzenetére


koax
tag

Nem...

(#4) dzsoni válasza koax (#3) üzenetére


dzsoni
senior tag

Akkor passz...

(#5) salazol válasza koax (#1) üzenetére


salazol
őstag

A rejtett fájlok, rendszerfájlok és rendszermappák megjelenítése be van kapcsolva?

(#6) sirály12 válasza koax (#1) üzenetére


sirály12
őstag

Esetleg sp1 van a gépeden? Biztonségi mentést kértél amikor felraktad? Lehet ezért is.


Ez a rejtett mappa és fájl dolog eléggé valószínű, ezt nézd meg először.

[Szerkesztve]

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#7) elttiL


elttiL
senior tag

Ja, nézd meg a restore könyvtárat (legalábbis winme-ben ez a neve) nálam is : most 670 mb de volt 1.5gb-is...

(#8) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Nezd meg legyszi hogy mennyi hejjet foglal el a rendszerhejreallito, az 10G-nel ha jol tevedek az 1.5G kornyeke, azon kivul nezd meg engedejezve van-e a hibernalas, ,mert az szinte eszik mint amnnyi a ramod, es nezd meg a swap filet is ha sok a ramod />1G/ akkor kepes akar 3G-re is felhizlalni magar, azonkivul a temp konyvtarat is nezd meg az is szeret feldagadni, es ne feletkezz el a ie atmeneti fileirol is ugyanis az a barom kepes akar 600M-et alapbol beloni!!!
Sok wzerencset ha kerdesed van nyugodtan titkold el:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9) koax válasza salazol (#5) üzenetére


koax
tag

Igen be van de ennek ellenere nem latom azokat...

(#10) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Scandisk néha csodákra képes...... Próbáltad már?

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#11) koax válasza neduddki (#8) üzenetére


koax
tag

A ramom 1giga de nem ezert van, ugyanis idaig csak 3gigara volt particionalva a vinyo tehat nem is tudott ekkora helyet foglalni, de azt igaz hogy allandoas visitott, hogy keves a hely a vinyon.
Egyszeruen nem tudom mi foglal ennyi helyet, es meg a rejtett fajlokat se alarja megmutatni...

(#12) koax válasza Bazsesz (#10) üzenetére


koax
tag

Meg nem

[Szerkesztve]

(#13) koax


koax
tag

Salazol amugy ma csinalatam meg az elso digitalizalast, (tudod korabban elegge kiveseztuk a temat) es lehet hogy ettol van a dolog... nem tudom...
Mer ez a szar a c: -re is menti az anyagot. De mar toroltem, igaz csak 1.5 giga volt.
Ahhoz hogy kiirjam dvd re gondolom be kell irnia a taroloba az anyagot, es mivel nincs eleg hely ezertenem megy...

(#14) rdi


rdi
veterán

ÁÁÁ, dehogy is..
megette a kismanó :DD :D

Fej! Tor! Potroh!

(#15) sirály12


sirály12
őstag

Lehet nem voltál jó kisfiú és elvitte a mikulás a télapóval meg a manóival a vinyódról a szabad helyet. :DDD :DDD :DDD

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#16) Atlantis válasza koax (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

A rendszer-visszaállítást tiltsd le és nézd meg, mekkora pagefile van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#17) salazol válasza koax (#13) üzenetére


salazol
őstag

Ha digizgetni akarsz, akkor a következő particionálást javaslom 1G RAM mellett:
3-5 G körüli rendszerpartíció, 2G partició, amire a pagefilet állítod, a pagefile méretét lehet a windózra bízni, de 1M RAM mellett kell a 2G partició. A maradékot egybe particionálni a digizéshez, ezen a partíción célszerű kikapcsolni a lomtárat. Minden digicucc és TV kártya szoftverében beállítható, hogy melyik drive-ra digizzen, csak rá kell találni a megfelelő menüben. A digizett nyersanyag mérete valóban nagyobb, mint a DVD-hez konvertált végterméké, tehát valóban kell még 1DVD-nyi szabad hely a végtermék előállításához.
Nem kell csodálkozni, hogy állandóan jelzi a windows a kevés lemezterületet, mert a tökéletes működéshez - úgy tudom - a RAM méretének kétszerese kell lenni pagefile-hoz. Ha nincs meg, vacakolhat a rendszer, de attól függetlenül nem értem, hová tűnhetett a szabad terület.

(#18) Alvin_ti4200 válasza koax (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Töröld ki (ha fent van az SP1) a WindowsServicePackFiles könyvtrárat.
Amúgy meg C:Documents And SettingselhasználóLocal SettingsTemp > na ezt tessék kipucolni. És rendszervisszaállítót kapcsold ki.

(#19) neduddki válasza koax (#11) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Vegignezted amit irtam????
merthogy a hejjreallto alapbol 12% foglal most gyun eszembe!
a hib-fajt csak akoor hozza lettre ha bove van hejj
az 1G-nel levo swap 15xx nel indul es tart 30xx-ig ! legalabbis nalam
a ie-nek mennyi a temporari internet files-ja???
stb. lasd elobbi rofogesem:-))))
de most ugyazn azt irom mint elobb csak maskepp...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20) neduddki válasza salazol (#17) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

E boven levo ramok melle /2k>512M, xp>1G/ 200M-et szoktam adni es hacsak nincs memoriafalo allat /cad, photoshop, 3dmax etc/ akkor ne szokott vonyitozni!
En ha digizek - mongyik azt a z mx500-on tesze meg, es onanamar ugye dv - nem szokott vonyitani a emlitet swapert.
Valoban a win ha rahagyod es van hejj akkor a swap-nak masfel es 2 * fizikai ramot szokott adni!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hova lett a hely a C: -ről? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.