Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#568) grigo


grigo
őstag

Sziasztok. Egy csoda Ferroli kombi kazán tulaj vagyok. Ezzel vettük a házat és most két napon belül másodszor játszotta el, hogy elmegy a nyomás f23 hibakód. Nagy keservesen újra tudtam indítani az este (igazából a keserversség az a reset gomb nyomhatatlanságából adódott) de reggel ismét azt tapasztaltam hogy a fűtés nem megy, lemegyek és ismét f23. Másfél éve is eljátszotta ezt, akkor ki lett benne cserélve valami filléres szar.
Mindent összegezve ezt intő jelnek vettem és elkezdtem nézni a kínálatot, mert hosszú távon úgyis ez lesz a vége (szerintem olyan 10 éves kazán lehet). Abba a problémába akadok, hogy vagy árukereső és egyéb nyers adat és árösszehasonlító oldal vagy valamelyik forgalmazó saját kazánválasztója/tanácsadó felülete. Egyikben sem találom azt ami most nekem kellene.
Ezért kérem a ti segítségeteket. Mik azok a gyártók amikben érdemes ma gondolkodni, mik azok amiket kerüljek? Azon gondolkodtam, hogy szép dolog a tech része is, de jó lenne olyan készüléket venni amihez van alkatrész, aminek van szerelője vidéken is, aminek korrekt az ügyfélszolgálata stb.
Szóval mindent összevetve szerintetek miben gondolkodjak?

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.