Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#184) pojakcs válasza Porcupain (#183) üzenetére


pojakcs
senior tag

Akkor szerinted az alábbi kérdések mik?(ne keljen az összeset keresgélni)
Amennyiben egy szobában én nem egyhelyben ülök, hogyan fűtsem "magam" infrapanellal, kössem a hátamra?
Mi kerül ezekben a cuccokban ennyibe? [link] Talán NASA technológia? stb...

Teljesen normális, talán kissé ironikus kérdések. Ezeket simán meg lehetne válaszolni, amennyiben lenne tényszerű magyarázat az infrapanel hatékonyságára és forradalmi újdonságára. Az elektromos hősugárzó új köntösbe csomagolva 10-szeres áron nem igazán hiteles magyarázat, és én ennek látom az infrapanelt. Amennyiben rosszul látom, és tényleg egy mini atomreaktor van beleintegrálva, és ettől hatékony a rendszer, megkövetlek.

Tőled egy olyan kérdés se hangzott el, ami ne kötött volna bele valamiben, de Te meg is vagy elégedve a jelenlegi fűtéseddel, és nyilván aki anno létrehozta ezt topikot az nem rád gondolt. Akit én ismerek ,ő se akar ilyeneknek eladni infrafűtést.

Nekem nehéz lenne ilyet eladni, az bizonyos. Ez azért még talán nem kizáró ok a vélemény szabad megnyilvánítására?

Az utóbbit csak azért írtam mert korábban reklámmal vádoltak pár hozzászólót, nem tudom hogy engem is, mert én aránylag később találtam rá erre témára, továbbá Te is jössz a házalással.....

Nincs ezzel semmi gond. Mindenki próbál élni valamiből.

Üdv: Csaba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.