Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) melega válasza SH4D0W2011 (#12) üzenetére


melega
őstag

Tudod mit tapasztalok:
Számítógépszervizekbe, számítástechnika tanárok akik játékokból kiöregedtek, és internetszolgáltatók félnek a Horizon Zer Dawntól és folytatásától mondtam ha kiszedik a banditákat akkor nem lesznek benne gyilkosságok.

Akkor is be vannak sz.rva mint a kontrollertörő soulsborne játékoktól hogy mindenki olyan agresszív lesz a Horizon Zero dawn könnyű bossfigtjaitól meg robotos harcaitól mint a soulsborne játékok istentelenül nehéz bossfightjaitól és mi ezért nem bűnhődünk, mi ezért nem süllyedünk el a föld alá.

Szerintem ha gamepodon ezt csinálnák, mert személyesen üvöltöztek velem.egyből repülnének.

Sőt a Cod 2 meg MW 1 multijáért is hogy gvolt rá példa hogy gyerekek agresszívak lettek tőle, meg fogyatékosok bekattantak nem bizonyított, de ott is azt hiszik azért kéne elsüllyednünk a játékkal a föld alá mert félnek mint a Bloodborne, és Sekiro játékoktól.

Az utóbbiakhoz meg van aki azért ragaszkodik mert a legtöbb mai játékban hard fokozaton sem talál kihívást, a fajtörők sem különösebben nehezek. Ettől is agyvérzést kapnak.

Na én ilyenekkel nem társalgok.

Szóval ha rajtuk múlna izgulnának hogy a szülők mondassák le velem a Horizon II forbidden west előrendelését
és agyvérzést kapnának hogy nem lehet, mert volt rá példa hogy kőbe vésett rendelést kihoztak már nem lehetett lemondani.
üdv:
Bandi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.