Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-17 21:47:52

LOGOUT.hu

Lesz összefoglaló is előbb-utóbb. Becsszó!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Tulku válasza ∂яσнυη (#848) üzenetére


Tulku
veterán

Pontosan így kelll tenni...nem vaktában, leírások alapján vásárolni... (mint mondjuk én) :D

(#852) Bodz válasza GML (#819) üzenetére


Bodz
nagyúr

Jó döntés. SE?

(#853) GML válasza Bodz (#852) üzenetére


GML
őstag

Szerintem nem.

(#854) #16820480 válasza ∂яσнυη (#844) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem volt, csak egy ilyen mini összeülés, U6 vs k3003 témában, meg néhány hordozható DAC kipróbálása OTG kábelekkel. Lesz majd rendes találkozó is, csak azzal meg akartuk várni az AK300 érkezését is

(#855) kemcso válasza monti0222w (#847) üzenetére


kemcso
Ármester

Az én Primomat már nem fogod meghallgatni mert eladtam jó ideje :) Schawo-nál kopogtass, övé (de mint írtam nem hiszem, hogy az a te fülesed, az enyém se, abban még nekem is sok volt a magas)

(#846) bucsher , (#848) ∂яσнυη: Lassan szervezhetünk egyet, rég ettem kínait :D

(#856) vicze válasza kemcso (#855) üzenetére


vicze
félisten

"még nekem is sok volt a magas"
:Y

(#857) #16820480 válasza vicze (#856) üzenetére


#16820480
törölt tag

Bizony. Primo8, másik nevén "hordozható köszörűgép aláfestés" :)

(#858) kemcso válasza vicze (#856) üzenetére


kemcso
Ármester

Igen :) A Comply megzabolázta csak azt én hosszútávon nem tudom elviselni. Egy meleg, magastartományban visszafogott forrásról jó is lehet, mert emellett igen részletes füles, egész korrekt térrel (4BA-hoz mérten).

(#859) vicze válasza kemcso (#858) üzenetére


vicze
félisten

Jó de a részletessége a közép magas kiemelésből jön, nem feltétlen "valós".
Az XBA300 részletességét is csak az U6 után tudtam értelmezni, hogy egyszerűen csak erősen közép kiemelt és nem valós részletességet nyújt. U6 se tudja azt az iszonyat "szétrobbantott" középtartományt hozni mint a XBA300.
Valós részletesség nekem az amit a U18 nyújt, ott a térbe és pár nüanszba lehet belekötni, persze azért az árért lehet is.

Más:
Mojo-val kapcsolatos Windows problémám úgy látszik, most egy új laptopra való váltás és ezzel együtt "friss" rendszer megoldotta, most alap driver telepítéssel minden állítgatás nélkül simán működik, nem akadozik. Mondjuk ez lehet a HW váltás miatt is lehet és az előző gépnél nem volt minden rendben az USB-vel(ezt sejtettem). Sajnos maradt a mobil jel interferencia, és ezzel nem is lehet mit kezdeni mint távol rakni az RF eszközöket tőle. :(

(#860) Tulku válasza vicze (#859) üzenetére


Tulku
veterán

U6 teljesen jó füles...pont ott vettek vissza a frekiből ahol nekem kell...élvezetes...meleg, de nem túl meleg...

(#861) kemcso válasza vicze (#859) üzenetére


kemcso
Ármester

Primo közepe nem kiemelt szerintem csak a magas van kicsit (másnak nagyon) túltolva, élesre véve. Ha leveszem azt, hogy sok a magas, akkor térérzetben, részletességben, megjelenítésben valahol a W4 szintje, párhuzamosan hallgatva a B400 elbújhat mellette.

Az U18-al ne gyere, az etalon nekem is. Vmi olyat keresnék olcsóért :DD

A Mojo még mindig nem a musthave eszköz :DD

(#862) darvinya válasza vicze (#859) üzenetére


darvinya
titán

RF interferencia ellen 2 lehetőség van.
1. Zavaró hullám ellentétes hullámmal kioltani, de ekkor RF egység sem.fog.működni
2. Árnyákolást rendesen kiépíteni

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#863) ∂яσнυη válasza Tulku (#851) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Te más vagy. Te megteheted... xD

(#854) sheratan: Ami késik az múlik, szóval ha nem ezeket majd mást hallgatok. Kinek lesz ak300-a? :D Már most szerencsére újra Bp-n vagyok, szóval stabilan ott tudok majd lenni az összehallgatózásokon.

(#855) kemcso: Szegény kínaiak nem tudták mire vállalkoztak, amikor M.o.-ra jöttek. :( Ennyi kannibált egy helyen...Mindenki csak kínait akar enni.

[ Szerkesztve ]

(#864) kemcso válasza ∂яσнυη (#863) üzenetére


kemcso
Ármester

Szegény Tulku, más :DD

Ezek is ott lehetnek, attól függ ki jön el... U6 sanszos, a tulaja nélkül nincs kínaizás :D

(#865) GML válasza kemcso (#864) üzenetére


GML
őstag

Nekem úgy tűnik, hogy szerintem vele se... :U
Találtunk egy jó helyet, ami megfelelhet és nagyobb csapat befogadására is alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#866) #16820480 válasza GML (#865) üzenetére


#16820480
törölt tag

Helyszínben úgyse lesz soha egységes álláspont, van aki borozni nem hajlandó jönni, van aki meg kínaiba. Szoktuk ezt is - azt is néha csinálni, hogy azért ne maradjon ki senki.

(#867) kemcso válasza GML (#865) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerintem meg egy nagyobb találkozó kb független attól, hogy az a csapat, aki kínaizni szokott járni megy-e oda ;)

(#868) #16820480 válasza kemcso (#867) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a nagy találkozókkal az a bajom, hogy elkezdjük szervezni, bejelentkezik 15-20 ember, hogy hú végre és milyen jó lesz, aztán foglalok asztalt ennyi embernek és végül vagyunk 6-8-an, és azok fele is kb fél óra után lelép, mert csak benézett meg sürgős dolga van.

A hétfői mini-találkozó meg pont az ellentéte volt, ne mis akartam semmi extrát szervezni, kb úgy indult, hogy GML-lel elmegyünk borozni, meg összehasonlítani az U6-ot a K3003-mal, aztán a végén meg többen lettünk és ráadásul mindenki pontos volt és sokáig maradt :D

(#869) kemcso válasza #16820480 (#868) üzenetére


kemcso
Ármester

Igen, pont ezért szeretem a kínaizást... Kaja is finom, jókat dumálunk, pontosak is az emberek többnyire... Az utolsó borozós élmény nem volt az igazi tényleg, a fele jött el annak, aki ígérte, pedig pont azért lett az, ami, hogy mindenkinek jó legyen. Stb.

(#870) GML válasza #16820480 (#868) üzenetére


GML
őstag

Tegyük hozzá, hogy kivételesen késtem egy órát a müncheni időjárás miatt... :DDD

(#871) Tulku válasza #16820480 (#868) üzenetére


Tulku
veterán

Ilyen mini borozás-sörözés-kávézás teljesen jó ötlet...pár szerszámot kipróbálunk legalább...

(#872) monti0222w válasza Tulku (#871) üzenetére


monti0222w
addikt

pár szerszámot kipróbálunk legalább/I:D
Most mire gondoltál? :D

[ Szerkesztve ]

(#873) Tulku válasza monti0222w (#872) üzenetére


Tulku
veterán

Feszítővas, zártörő, zárfésű...normális maszk...esetleg némi éles...

(#874) s4tch


s4tch
veterán

Echobox Explorer

Ez is egy érdekes cucc lehet. Kikapcsolt állapotban elmegy egy laposüvegnek is.

Illetve felbukkant egy Bluedac is a headfin: [link]

[ Szerkesztve ]

(#875) vicze válasza s4tch (#874) üzenetére


vicze
félisten

(#876) s4tch válasza vicze (#875) üzenetére


s4tch
veterán

Az a wifi sebesség... :DDD Viszont ha azt nézzük, hogy mit lehet kapni 150 euróért... A hangjára kíváncsi lennék.

(#877) vicze válasza s4tch (#876) üzenetére


vicze
félisten

Lényegtelen a hangja ha abszolút és totálisan használhatatlan. :(

(#878) krx21 válasza vicze (#875) üzenetére


krx21
nagyúr

Úgy néz ki mit egy kis piás flaska... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#879) Bodz válasza s4tch (#874) üzenetére


Bodz
nagyúr

Bluedac. :K Feltétlen kell egy bátor jelentkező.

[ Szerkesztve ]

(#880) #16820480 válasza Bodz (#879) üzenetére


#16820480
törölt tag

Még ha tudna aptX HD-t, de így :N Plusz az M8 sem illik hangban az U6-hoz, ehhez sincs több bizalmam :D

[ Szerkesztve ]

(#881) Bodz válasza #16820480 (#880) üzenetére


Bodz
nagyúr

Ez inkább a Dacportable hangjához lehet közelebb. Persze ettől még aptx hd az nincs. :)

(#882) #16820480 válasza Bodz (#881) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát igen, az a nagyobbik baj vele látatlanban. Jöhetne egy frissített verzió akkor már inkább LDAC támogatással.

(#883) vicze válasza Bodz (#881) üzenetére


vicze
félisten

Sokadszorra mondom szerintem BT cuccokkal tessék kivárni az év végét, tele lesz minden LDAC/AptX HD eszközökkel.

(#884) Bodz válasza vicze (#883) üzenetére


Bodz
nagyúr

Biztosan, reméljük a komolyan vehető gyártók is mozdulnak. Az ldac meg aptx hd kevés lesz önmagában az üdvösséghez.

(#882) sheratan: Valahol mintha olyasmit olvastam volna, hogy valaki írt a gyártónak, aztán azt a választ kapta, hogy tervben van.

[ Szerkesztve ]

(#885) #16820480 válasza Bodz (#884) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kíváncsi leszek, hogy ki jön ki a nagyobbak közül elsőnek. Mármint a Sony-t nem számítva :D Persze PHA-ban náluk sincs ilyesmi, sőt a legújabb már nem is annyira hordozható, mivel táp kell neki...

(#886) Tulku válasza vicze (#875) üzenetére


Tulku
veterán

Majd ha nem meze lesz a ficsúr fején hanem abyss, akkor gondolkodom.... :D

(#887) f4lcon válasza vicze (#883) üzenetére


f4lcon
őstag

és az iPhone-osokkal mi legyen? :D
most, hogy végre van egy normális Flac lejátszóm, jó lenne végre kényelemben is szintet lépni és elhagyni a zsinórt. így, hogy sheratan-nál volt a HA-2-m vezetén nélkülivel mentem Bolognába, és nagyon tetszett a "rendszer" kezelése (nem a hangja, az szörnyű, csak elfelejtettem, túl sok kínaim van és rosszat tettem el)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#888) GML válasza f4lcon (#887) üzenetére


GML
őstag

Egyszerű, veszel végre egy rendes telefont! ;] :K

(#889) vicze válasza f4lcon (#887) üzenetére


vicze
félisten

Neked nincs semmiféle ilyen problémád, mivel semmilyen választásod, vagy lehetőséged nincs. :)
iPhone az lock in, veszel egy AirPods-ot és öröm boldogság. :)

Talán a legtöbb amit ki tudsz hozni belőle az az Erato Apollo 7, az Erin M2 vagy Dash Pro.

Vagy...

(#890) fericske válasza Tulku (#886) üzenetére


fericske
addikt

Túró az Echobox. A 320-ad a toldalék erősítője nelkül megeszi reggelire, és hangzásra is, szerintem.

(#891) s4tch válasza fericske (#890) üzenetére


s4tch
veterán

Azt nézted, hogy az echobox eleve valami 600 dollár, itt meg használtan 150 euróért árulja valaki? :)

[ Szerkesztve ]

(#892) fericske válasza s4tch (#891) üzenetére


fericske
addikt

Mert annyit ér max. Én pl. a Shan M3s-t vinném, venném a 150 eurós Explorer ellenében is.
Ugyanakkor nem vagyok ellene, hogy innen valaki megvegye és megcáfoljon ;)

(#893) vicze válasza s4tch (#891) üzenetére


vicze
félisten

De nem ér 150-et se ha egyszerűen nem használható és csak gondot okoz.
Attól meg "jól" néz ki nem fog többet érni a zenei nem tudása, és nem működése. 150eurós papír nehezéknek egyértelműen drága.

(#894) fericske válasza s4tch (#891) üzenetére


fericske
addikt

Ja igen, nem hasból húzom le az Explorert. Kipróbáltam már, meg a Finder fülesüket is, ami megfelel egy Meze 11 fülesnek hangra.

(#895) s4tch


s4tch
veterán

Én nem hallottam az Explorert, szóval Feri nyilván beljebb van ennyivel. Csak azt gondolom, hogy egyrészt nem fair egy saccra ötször annyiba kerülő lejátszóhoz hasonlítani, másrészt attól, hogy lassú a wifije, nem biztos, hogy kuka. Sok dapban egyáltalán nincs is wifi. Szerintem ha valaki mondjuk Shanling M1-ben vagy másik, streaming nélküli lejátszóban gondolkodik, annak érdekes lehet. Herélt tudás, herélt áron.

(#896) fericske válasza s4tch (#895) üzenetére


fericske
addikt

Ha gondolod, próbáld be. Ennyiért tovább is lehet passzolni.
Sok időt nem töltöttem vele, de tényleg semmi érdekeset nem találtam a hangjában, és már túl voltam jónéhány dap-on addigra, hasonló feltételek mellett. Még a kezelésébe is belegabalyodtam, hiába androidos, és androidos telókat használok.

(#897) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Van valakinek Budapesten megunt/eladó/felesleges 0.78mm-es 2 pin-es 3.5mm-es jackben végződő kábele fülhallgatóhoz?

A Kinera H3 kábele sajnos balesetet szendevedett és nem tudom honnan lenne érdemes cseredarabot szerezni a lehető leggyorsabban, ami vállalható.

Bármilyen tippet, segítséget előre is köszönök. :R

(#898) Tulku válasza fericske (#890) üzenetére


Tulku
veterán

Gondolod érdekelne egy androidos borzalom, ami pálinkás butykosként funkcionál 320 után?
Csak poénból írtam...ez vmi dizájn űgy...gondolom azért nyomják a meze-vel együtt...

(#900) Carlas


Carlas
senior tag

Sziasztok! Astell & Kern AK70-ról szerintetek mire váltsak? Nem rég vettem de kiváncsi lennék mi a következő fok. Köszönöm

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.