Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Honfoglaló (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ehh


ehh
csendes tag

www.honfoglalo.hu
kinek milyen tapasztalatai vannak a játékkal kapcsolatban?
írjátok le...

(#2) realist válasza ehh (#1) üzenetére


realist
őstag

én nem kedvelem...:))

(#3) jeges válasza ehh (#1) üzenetére


jeges
senior tag

Nekem bejött, csak két bajom volt vele:
1. vannak a gyenge és átlagos, valamint vannak a vérprofi játékosok. Sajna a szintkülönbségek igen erősek. (Volt olyan, hogy egy srác Gertrúd meggyilkolásának évét 2 (azaz kettő) évvel tippelte (!!!) mellé) Ilyen játékossal a játék elég elkedvetlenítő tud lenni
2. nekem az ilyen és ehhez hasonló játékok kb. 1 óráig képesek lekötni a figyelmemet, és ezzel sem voltam másképp

(#4) Zoltán válasza ehh (#1) üzenetére


Zoltán
őstag

Nem rossz, csak az a gond, hogy a neve ellenére csak a csonka országon játszódik :(

(#5) Zoltán válasza jeges (#3) üzenetére


Zoltán
őstag

1. -re: Lehet, hoyg csak történész-hallgató volt. Én is az vagyok, és szoktunk az egyetemről Honfoglalózni.

(#6) jeges válasza Zoltán (#5) üzenetére


jeges
senior tag

No persze, de tippre 2 évet tévedni 800 év távlatából...
hát ez több, mint cseresznye (izé, szerencse) :)

(#7) gzoli


gzoli
csendes tag

A honfoglalo nem csak tippre mehet. Lattam mar olyat is aki google-t hasznal. Aki nem irja be, vagy tippel 5s alatt, akkor az valamilyen segitseget hasznal. Es azert ilyenek ellen a jatek mar kicsit nehezkesebb, mint a normal versenyzok ellen. Van aki igaz nem csal, csak megjegyezte a kerdeseket... Nalam is elofordult, hogy harmadszor kaptam ugyanazt a kerdest, es tudtam pontosan a valaszt. Nem rossz jatek, csak nekem egyido utan nagyonunalmas jatekka valt. Ezt igazan tarsasagban, tarsasaggal jo jatszani.

(#8) biker


biker
nagyúr

engem idegesít, hogy baromságokat fogad el, iletve tart jó válasznak...

pl: mi az elektromos áramerrőség mértékegysége: biot (!!!)
és akkor az amper mi?

de sorolhatnám még...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) biker válasza biker (#8) üzenetére


biker
nagyúr

ja, és miaza biot????

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) emvy válasza biker (#9) üzenetére


emvy
nagyúr

gondolom, biot-savart törvényre asszociált valamelyik.

while (!sleep) sheep++;

(#11) biker válasza emvy (#10) üzenetére


biker
nagyúr

de erre a kérédsre:
mi az elektromos áramerrőség mértékegysége?

ez nem helyes válasz!
mert az amper az!
de ez a négy lehetőségben sem volt benne ám :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) Arius


Arius
aktív tag

Ma láttam először a honfoglalót...mindjárt játszottam is vagy 35 játékot vele :))

u.i. kb 30-at meg is nyertem :)):))

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Honfoglaló (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.