Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Homefront

Hozzászólások

(#1) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

HOMEFRONT

A THQ játéka e hónap 18.-án jön ki PC-re (és konzolra).A játékot a Kaos stúdió (Frontlines:Fuel of War) készíti.
A játék steamworks támogatással érkezik.A dedikált szervereken egyszerre 32 játékos mérheti össze erejét és képességét.
Lehetöség lesz squad-okba tömörülni amiknek a létszáma nem lesz limitálva.A játék tartalmazni fog egy a BF2-höz hasonló [Battle Chat]t-et ami a Q megnyomásával jön elő.
A kasztok a következők lesznek:
- Assault - A fegyverei:M16,M4,Scar-L,T3AK,ACR,XM10
- Smg - A fegyverei:PWS Diablo,Super V
- Heavy - A fegyverei:M249,SCAR-H
- Sniper - A fegyverei:M110,M200
- Tacticle - ???
- Stealth - ???
A fegyverekre rakható cuccok a következők:
- Mk1 ACOG Scope - Mk2 ACOG Scope - Mk3 ACOG Scope
- AirBurst Launcher- EMP Launcher - Grenade Launcher
- Mk1 Holo Scope- Mk2 Holo Scope - Mk3 Holo Scope
- Mk1 Red Dot Sight - Mk2 Red Dot Sight - Mk3 Red Dot Sight
- Shotgun- Silencer
A fegyverekhez lesz választható festés (weapon camo) is.
Speciális robbanószerek:- C4 - EMP Grenade - Flashbang - White Phosphorus
Lehetőség van különféle perk-ek használatára ami speciális képességet ad katonánknak vagy erősíti annak eszközeit:
- Tactical Reload(1) (Faster reload speed) - Quickdraw(1) (Quicker speed into aiming down sight)- Drone Be Gone!(1) (Faster drone speed)- My Buddy!(1) (Longer drone duration)- Now That's a Knife(1) (Increased melee range with quicker recovery)- Straight From The hip(2) (Reduced weapon deviation when shooting from the hip)- Thick Skin(2) (Increased drone health)- Penny Puncher(2) (Equipped special weapons cost less)- Ghost(2) (Invisible to UAV)- Steady Aim(2) (Less recoil when aiming down sight)- Blast Wave(2) (Larger blast radius for Special Explosives)- Utility Belt(2) (Extra special grenades)- Grave Robber(2) (Pickup ammo dropped by dead soldiers)- Fist Full(3) (Extra grenades)- Grizzled(3) (Increased XP gain)- Boomer(3) (Increased explosive damage)- Crater-to-Order(3) (Large drone explosion on death)
A játék során ún. Csata pontokat (BP-Battle Point) gyűjthetünk, amit kill-ért, kill assist-ért és pl zászlószerzésért stb... kapunk.Ezeket a pontokat különféle dolgokra költhetjük a kör-ön belül:
Vásárolhatunk különféle járműveket.A választható járművek a következők:
Humvee (High Mobility Multi-purpose Wheeled Vehicle) - Light Armor Vehicle (LAV) - M1A3 Tank & Type 99 Tank - AH-64 Apache Helicopter & Z-10 Helicopter - Scout Helicopter
A Battle pontokat dronokra,rpg-re,eszközökre és killstreak-ekre is költhetjük amiket a kasztoknál kell majd beállítani:
Drones:-Helicopter Attack Drone-RQ-10 Parrot (Recon Drone)-MQ50 MG Wolverine(Assault Drone)-MQ60 AT Rhino (Anti-tank Drone)
Air-strikes:-Cluster bomb-White Phosphorus-Hellfire
Launchers:-RPG -Proximity
Equipment:-Flak Jacket-Personal UAV Sweep-Ammo resupply-Thermal goggles
És íme a végére egy kép a szerverkeresőről ami első ránézésre igen tetszetős, mert sok mindent be lehet állítani rajta és nem kell szenvednünk hogy igényeinknek megfelelő szervert találjunk.[Server Browser]

[A hivatalos oldal]
[Multiplayer trailer]

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#2) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Itt az új trailer a Homefront-ról, elég hangulatos, sajna ez is single-ről szól ami engem nem nagyon érdekel.[Homefront]

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#3) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

PC-s multiplayer-ről videó:[link]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#4) zack válasza Balika23hun (#1) üzenetére


zack
nagyúr

Nah...akkor ebben a topikban is törzstag leszek. ;]
Várom már a pénteket! :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Hát én is remélem hogy péntekre meg tudom szerezni, nem örülnék ha hétfőig kéne várnom a házhoz szállítás miatt.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#6) heihachi


heihachi
addikt

Ne vegyétek kötekedésnek, de én azt nem értem, hogy ez mitől jobb vagy több, mint a másik 3-4-5 hasonló modernkori harcot "szimuláló" játék? Nézem a videókat, hátha majd ez lesz én játékom, de hát ez tök ugyanaz, mint a többi (meg ha jól látom azért a környezet rombolhatósága sem az igazi), ugyanaz a játékmenet, ugyanaz a kinézet (nagyjából).

Komolyan kérdezem, nem nyomom mindegyik ilyen fps reggeltől estig, szóval nyilván az apróságok kerülik el a figyelmem.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#7) kovsol válasza Balika23hun (#3) üzenetére


kovsol
titán

ultra gagyinak találom ahogy a kocsi mozog ebben a videóban

Frontlines: Fuel of War nekem megvan amúgy eredetiben, az is ígéretesnek tűnt, de miközben játszik vele az ember valahogy mégis az az érzése van ez valahogy mégse olyan jó mint aminek látszik, és szerintem ez is ugyan ilyen sorssal végzi

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8) Balika23hun válasza heihachi (#6) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nézd ha a mostanában megjelent (vagy megjelenő) fps-ekhez hasonlítjuk korszakalkotót nem alkottak ezzel a játékkal, inkább csak a divatosabb dolgokat egybe gyúrták (ha így tetszik összelopkodták).Én szeretem a nagy pályás, sok player-es járműves fps-eket (pl bc2, de azt már meguntam) miközben a mostanában megjelent/megjelenő fps-eket mind kis pályán, kevés player-rel jármű nélkül csinálják meg (MoH-bár itt van kivétel de az édeskevés-,Cod7,Crysis2).Aki ezt a típust szereti annak sztem elég jó szórakozás lesz a BF3 megjelenéséig.Aki a cod-ért van oda annak nem biztos hogy fog bejönni ez a játék (ahogy a bc2 sem jött be sok cod-osnak).

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9) Serpiko


Serpiko
addikt

Néztem videót a játékról, mert érdekel, de nem látok benne semmi újdonságot. Majd, ha kijönnek az első tesztek a játékról akkor okosabbak leszünk. Valaki esetleg tud valami olyat a játékról ami kiemeli a hasonló fps-ek közül?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#10) Balika23hun válasza Serpiko (#9) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Pl a Battle Commander mód ami sztem nagyon ötletes.Arról szól hogy a jobb játékosokat (akik halál nélkül ölnek többet az adott körben) megjelöli a térképen (és a HUD-on) a játék az ellenség számára (de nem mindenki számára az ellenből) és vérdíjat tűznek ki a fejére.Minél többet öl halál nélkül annál többen vadásznak rá és annál nagyobb a vérdíj és persze közbe folyik a csata TDM vagy Ground Control mód-ban.Ez plusz kihívás a jobbaknak és ellenszer a kempelő csipák ellen (kivéve ha semmit se talál el).

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#11) Serpiko válasza Balika23hun (#10) üzenetére


Serpiko
addikt

Jól hangzik felcsigáztál. A TDM.-et nem szeretem mindig olyan módokat preferáltam ahol van valami feladat. Gondolom a Ground Control az ilyesmi lehet.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#12) Balika23hun válasza Serpiko (#11) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

A Ground Control másnéven domination (cod) avagy Conquest (bc2).
Egyébként jobban utána néztem a Battle commander-nek és úgy van hogy 3ölés (halál nélkül) után 2 ember vadászhat rád (tehát ők látnak) és a továbbiak aszerint változnak hogy mivel ölsz (sima fegyver,jármű avagy drone) és egyre több ember vadászik rád (4,6.8,12).A célpont pedig bónusz képességeket kap ahogy egyre többen vadásznak (gyorsabb gyógyulás, UAV, erősebb lőszer,gyorsabb futás).

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#13) Serpiko válasza Balika23hun (#12) üzenetére


Serpiko
addikt

Kösz az infót egyre jobban azon vagyok, hogy megveszem a cuccot. Perkek lesznek benn? Hány fős csapatok vannak benne? Pályákról tudni mekkorák, ha olyan mint BFBC2-ben akkor az nagyon jó lenne.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#14) Balika23hun válasza Serpiko (#13) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Olvasd el az első hsz-t, elég sok mindent leírtam benne.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#15) Serpiko válasza Balika23hun (#14) üzenetére


Serpiko
addikt

oké

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16) zack


zack
nagyúr

Mindenki korszakalkotó etalon játékot vár, és ehhez képest kezdi a véleményalkotást.
El kellene fogadni, hogy nincsenek korszakalkotó "must have" játékok. Fél évente fossák a 11k játékokat, mert ez az üzlet nekik, nem pedig az, hogy kiadnak egy Crysis szintű "tech demo" fps-t amivel 1-1,5 évig el lehet játszani. Ilyen többet nem lesz, vagy csak szökőévente. Ezt tudomásul kell venni.
Ma már az is nagy szó, ha egy játék nem korszakalkotó, de hozza amit kell. Ez sem a COD7-ről sem a MoH nem mondható el. COD7 az első 2 hónapban a lagok miatt szinte játszhatatlan volt, a MoH meg sosem állt a helyzet magaslatán és megosztotta a játékosokat.
Már akkor örülni fogok ha a pénzemért csrerébe nem lesz lag, jó lesz a hitbox, és a mozgás. Mert a sokak által várt Crysis 2 bizony nem olyan lett mint kellett volna. Multiban a 6v6 nem is tudom hogy gondolták, és a mozgás is iszonyat szar lett, a mellett hogy a hitbox-ot sem éreztem tökéletesnek. Elég nagy szégyen, hogy egy ilyen cég mint a CryTek, ami összerakott szinte tökéletesen egy Crysis1 + Crysis Wars-ot, hogy adhatott ki egy ilyen szart. :(
Tehát nagyon úgy tünik, hogy őszig (BF3) nem lesz más alternatíva a Homefronton kívül.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17) Serpiko válasza zack (#16) üzenetére


Serpiko
addikt

Szóval azt is akarod mondani, hogy jó lesz a gém.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#18) zack válasza Serpiko (#17) üzenetére


zack
nagyúr

Én megveszem. Aztán majd meglátjuk.
MoH toltam eddig, azt sikerült eladnom, és most ez lesz helyette.
Nehéz azt mondani bármire is hogy jó, amíg ki nem próbáltad.
Az eddigi infók alapján úgy néz ki jó lesz.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19) Serpiko válasza zack (#18) üzenetére


Serpiko
addikt

Legyen is jó kell a vérfrissítés nagyon :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#20) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

A Direct2Drive-on 27.95 font-ba kerül (kb 8900ft).Én lehet hogy ott veszem meg főleg hogy a cd galaxis-nál már 10790Ft-ba kerül.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#21) Serpiko válasza Balika23hun (#20) üzenetére


Serpiko
addikt

576 ban 9999.-

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#22) zack válasza Serpiko (#21) üzenetére


zack
nagyúr

Game Stop-nál 7500.-

Meg is rendeltem tőlük, kíváncsi leszek tartani tudják e az árat. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Néztem róla tegnap jó pár multi gameplayt és hát a háttérzajok nem rosszak, de a fegyvereké az erősen s..r. Túl sok egyedisége nincsen a játéknak a drone nem rossz mondjuk amivel megjelölheted az ellent illetve az a kis lánctalpas robot, de biztos van még pár jópofa cucc. Azt meg még mindig "emésztem" hogy a cod motorját használja, egyáltalán nem erre számítottam, meglepett. A hangulattal nincs gond de ez így most nem ér meg nekem ennyit, szerintem harmar felejthető játék lesz, multi ide vagy oda, ez kb olyan mint moh black ops előtt, kitölti az időt amit nem bírnak kivárni egyesek. A pályák is tetsznek így videókból, az egyetlen értelemes játékmód meg a kijelölt helyek elfoglalása illetve megvédése. Azt mondom nem rossz összeségébe, akinek van fölös pénze rá sima ügy, de nekem szükségtelen, kibírom nem kell nekem annyira nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#24) BalaNce87 válasza BalaNce87 (#23) üzenetére


BalaNce87
addikt

Azt még hozzá tenném hogy annak ellenére hogy kijelentették nem áll szándékukba mégegy call of duty-t létrehozni elég sok mindenben hajaz rá a grafika meg csak rádob, és itt egyértelműen nem a játékstílusra gondolok.

(#25) SzlobiG válasza BalaNce87 (#23) üzenetére


SzlobiG
félisten

Cod motorját használja? Ezt honnét vetted?

U3 engine hajtja.:U

Én nem számítok nagy durranásra megint egy U3 engines "tömeg" gém lesz úgy unom már ezeket, hogy hihetetlen minden U3-ra épül.:(

(#26) @rglaaf válasza SzlobiG (#25) üzenetére


@rglaaf
veterán

gondolom azért mert az UDK-t ingyé osztogatják :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#27) BalaNce87 válasza SzlobiG (#25) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igen? nemtudom honnan vettem de nem magamtól... nah mind1 de ez inkább egy cod motorra hasonlít mint egy bioshockra, amit ugyanúgy unreal hajt.
U3 a biztos, mindenki tudja hogy futni fog, multihoz meg nem igen tanácsos gépigényes játékot készíteni, mert ha még így se veszik akkor mi lenne ha durvább motor hajtaná, akkor már tényleg csak a pénzesebbek lennének rajta nagyon. Igazából onnan jött nekem hogy cod motor hogy egy csont ugyanúgy néz ki, csillog minden, és a találati jelzés egy az egyben onnan lett áthúzva.

[ Szerkesztve ]

(#28) SzlobiG válasza BalaNce87 (#27) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pedig az.

Hát mivel a bioshock vizes területen játszódik nehezen hasonlítana rá.:) Én már azonnal felismerem melyik U3 engines gém, mivel nincs kevés belőlük Bulletstormot is azonnal eltaláltam.:D

(#29) zack válasza BalaNce87 (#23) üzenetére


zack
nagyúr

"A hangulattal nincs gond de ez így most nem ér meg nekem ennyit, szerintem harmar felejthető játék lesz, multi ide vagy oda, ez kb olyan mint moh black ops előtt, kitölti az időt amit nem bírnak kivárni egyesek"

Volt olyan játék az elmúlt 1 évben amiről pozitív volt a véleményed? :U Csak mert oly annyira kritikus vagy, hogy szerintem a BF3-mat is fikázni fogod. Azt nem ezért, hanem majd másért. Nem gond, hogy még meg sem jelent, nem gond hogy lesz benne sok érdekesség és újítás amit már Balika is említett, a lényeg hogy lehessen fogást találni rajta, és te már megjelenés előtt kijelented, hogy felejthető lesz.
Milyen időt kell kitöltenie? :U Ezt a cirka 6-8 hónapnyit? BF3 2011 Q4. Kb. ennyit tudni róla, ami akár még csúszhat is 2012-re. Nem hinném hogy BF3 előtt lesz jobb multi FPS vétel a Homefront-nál. Tehát időkitöltésnek hosszabb lesz az időintervallum, mint a COD7 és MoH esetében amik 4-5 hónapja jelentek meg.
Az árát egyelőre (amennyiben nem 7,5k-ért kapom) sokallom, de ha nem lesz gond, és minőségi lesz a szolgáltaás...Akkor akár meg is érheti. Clan War-hoz ideális lesz elméletileg, de majd gyakorlatban meglátjuk. Nekünk lényegében ez lesz az egyik legfontosabb aspektus.

Nem védem, mert egyelőre nincs miért, és ha védeni is fogom, mindenkinek lehet szubjektív véleménye, de 2 nap van megjelenésig...Ezt még azért ki kellene bírni, és ha szar lesz, akkor így jártunk.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30) Balika23hun válasza SzlobiG (#25) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nem különösebben érdekel hogy milyen motor fut alatta vagy hogy milyen a grafikája csak ne legyen optimalizálatlan és bugos (magyarán ne legyen cod7).

(#24) BalaNce87:Engem nem zavar ha cod-os.Szerettem a cod-ot amíg az IW(cod6), a Treyarch(cod7) meg a sok büdös csaló tönkre nem vágta.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#31) BalaNce87 válasza zack (#29) üzenetére


BalaNce87
addikt

Bc2-t te is fikáztad rendszeresen minden bajod volt már vele :U aztán megveszed moh-ot ami még rosszabra is sikerült, vitte magával a bc2-es laggokat bugokat plusz a játékélmény még fele annyira se sikerült jól, bc2 után felmutattak egy nagy semmit, hamarabb unhatóvá vált, gondolom ezért is adtad el, de aztán azt meg úgy védted mintha tanították volna. Ez észrevétel, amit simán lelehet vonni jó pár gameplayből, nem lehúzás hanem észrevétel van köztük különbség, nem azt írtam hogy ez egy fos mert csak, mint sokan mások, de mégcsak nem is erről volt szó hogy gagyi lenne a játék, én lepődtem még meg azon hogy kapott ez 5 pontos értkelést és nem 5-ből, ennyire rossz lenne? kérdeztem magamba.
Legyek olyan hogy megnézek egy videót aztán álljak be a libasorba hogy ami kicsit is tetszik azt azonnal vegyem meg? :U én átgondolom hogy miért érdemes pénzt adni nah és mennyit hozzá mérten, kezdettekor milyen a support, mert az már az elején kiderül, lásd black ops, ezért se értem azokat akiknek egyből meg KELL venni mert nem bírják ki...
Amúgy ez a minden lehúzás micsoda :F , lehúztam a moh-ot meg mw2-t, aztán ennyi a nagy bambi, de előbbit se úgy hogy minden hírre írtam valamit, sokakkal ellentétben. :U Látszik hogy egy szót kiragadsz azt arra írsz nekem valami okosságot, hidd el hogy ez is olyan lesz mint a többi, ami kicsit is másabb irányba halad mint a cod azt hamar temetik, és én írtam hogy hangulatos, csak ez nem fog akkora popularitást élvezni, már most mindenki cod-hoz hasonlítgatja aztán a végén tudjuk melyik nyer, visszatérnek a jól megszokotthoz.
Konzolra is vették tuti rendesen aztán nekik ez tökéletes idő kitöltés amíg nem jön valami nagy név. Azt is írtam hogy néztem elég sok gameplayt róla, amúgy már pár napja megjelent csak nem itthon, ha ennyire kukacoskodni akarok. Gondolom megveszed azt továbbadod jó hamar, ahogy azt tetted a bc2-vel és moh-al, de akkor minek veszed meg ha viszonylag hamar kiborít és/vagy megunod? szólok előre hogy jól fontold meg mert ez steamhez kötött így accal együtt adhatod tovább vagy csinálsz külön accot neki. Ezt nem azért írtam mert bajom lenne a játékkal de ismerem a játékosok gondolkodását ezért gondolom hogy ez se fogja sokáig húzni a többség körében, egy kicsit más, friss játék még, aztán end of story. Szerinted a pöttöm kis dlc-et miért veszik meg nevetséges áron? mert van rá kereslet. Amúgy az 5-7 hónap bőven belefér ebbe a kitöltésbe, aki ennyi ideig használ egy multis játékot az tényleg gyorsan váltogathatja a cuccait meg a véleményét is.

(#32) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Grafika szép(totál fullon), hangok gyengék, mozgás borzalmas, sztori nem rossz....
580al 60 fps alá nem ment sose full hdban minden lehetséges opciót maxra rakva, bár szerintem a crysis 2t meg se közelíti látványban

[ Szerkesztve ]

(#33) tkesy válasza BeLucZ (#32) üzenetére


tkesy
őstag

hmmm... a D2 II-höz kiadott beta driverrel nálam 30-40 fps, AA/AF nélkül... a hangok meg igazán találják a helyüket 5.1-ban...

mondjuk lehet a drivelből bekapcsolva maradt morphological szűrés fogta vissza...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#34) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

PC-s multiplayer videó Maxed Settings 1920x1080 GTX 570 Overclocked [Homefront]
Sztem sokkal szebb a grafikája mint a cod7-nek.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#35) fenergie84 válasza Balika23hun (#34) üzenetére


fenergie84
addikt

egy fraps-ot vagy valamit nyomhatott volna játék alatt, h lássuk mire számíthatunk :DDD

(#36) zack válasza BalaNce87 (#31) üzenetére


zack
nagyúr

Hosszasan nem reagalnek, mert se eleje, se vege nem lesz, csak az igen eros ferditeseket es tulzasokat tennem helyre. A BC2-vel marc-okt. Kozott jatszottam es lenyegeben a MoH megjelenes miatt adtam el. Voltak dolgok amik idegesitettek, de legnagyobb gond a palyak megunhatosaga volt. Rauntam. Kb. Ennyi tortent. Az mas kerdes hogy ezek utan jott ki a DLC + Vietnam, ami azert par honappal kitolta a jatekidot, de ekkor mar javaban toltam MoH-at. A MoH semmi lenyegi bajom nem volt, csak az uj multi miatt adtam el. Lenyegeben rauntam, de 4 honap es 300 ora jatekido utan ez termeszetes. Kijatszottam magam vele, de inkabb az volt a gond hogy klanon belul visszatertek a MoH jatekosok a Vietnamhoz, igy nem tudtam veluk jatszani. Most is tartom hogy ahol jo volt a ping es nem volt lag, ott jobban szorakoztatott mint a BC2.
Ennyit akkor a ferditesekrol.
Okos akarsz lenni megjelenes elott, de ketten akik eddig probaltak, mas a velemenyuk. Jok a hangok-nem jok a hangok.
Tehat meg kiprobalas utan sem lesz egyertelmu, kinek mi a jo, es mi az ami nem. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37) zack válasza Balika23hun (#34) üzenetére


zack
nagyúr

Ez az eddigi legjobb video! Ez alapjan nagyon jo moka lesz! :K
Mar csak azt kellene tudnom hogy a GTX 570 teljesitmenyet tudja e egy 4870 X2. :U
Ha nem, akkor sincs gond, csak arra azert emlekszem hogy BC2-ben 120fps volt DX10 modban 1920-ban szurok nelkul mindent maxra tolva.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38) @rglaaf válasza zack (#29) üzenetére


@rglaaf
veterán

talán még a Brink ami jó multi lehet az idén de az is csak májusban

PSN:BiZzare_0 ️

(#39) heihachi válasza Balika23hun (#34) üzenetére


heihachi
addikt

Ez a videó végképp meggyőzött, hogy ez mégse az én játékom :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#40) BeLucZ válasza tkesy (#33) üzenetére


BeLucZ
addikt

Hát mondjuk azért nem hiszem hogy ekkora különbség lenne az 5870 meg a gtx 580 közt???! :D Szerintem driverből rakjál mindent alkalmazásvezéreltre, én is igy tettem kivéve a texturákat kiválo minőségre raktam, ha még igy is belefér! De azért elég vad igénye van neki ha 580 kell ahhoz hogy ne essen 60 fps alá totál maxon szürökkel minden....
mondjuk ami örvendetes ugy nézem hogy ez a játék is szépen használja a 4 magos procit, vagyis itt végre nincs platform meg cpu limitem sem, hanem pörög végig, jó játéknak igérkezik, még nagyon az elején vagyok csak a mozgás volt picit kiábrándito de nem lesz ez rossz

(#37) zack: ha rendes a skálázódás akkor is kb egy 5870 szintet tudhat a 4870x2, gtx 570 szintet szerintem semmiféle képpen sem, szűrők nélkül maxon szerintem egy 50-60 fps lehetséges vele

[ Szerkesztve ]

(#41) zack válasza BeLucZ (#40) üzenetére


zack
nagyúr

Az nekem elég lesz. :K
Nyár elején úgyis veszek majd egy 580-at, de addig is fusson valahogy. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42) SzlobiG válasza tkesy (#33) üzenetére


SzlobiG
félisten

Vedd ki az megfogja nagyon és nem ér semmit mellé...Még kisebb gépeken is jól kell futnia U3 engine erről híres nem véletlen erre épülnek a játékok ugye konzol miatt...majd délután megnézem 9600GT-vel mit mutat. ;]

(#43) slett27


slett27
addikt

Ebben végre lesz lehetőség coop-ban játszani ? Tud erről valaki valamit ? Próbáltam utána olvasni, de úgy látom senki nem tudja.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#44) BeLucZ válasza zack (#41) üzenetére


BeLucZ
addikt

El fog menni simán, csak szerintem egy drivert vagy fixet kell várnod hogy tisztességes legyen a cfx támogatás a játékhoz, de 570 szintet szerintem ne várj, nem 1 kategoria a két kártya :) Ennek ellenére szerintem borzalmasan erős a 4870x2 is a mai napig, de már nem mai gyerek, én 50-60 fpst saccolok minden max kivéve aa :D majd értesits hogy megy, kiváncsi vagyok

(#45) Balika23hun válasza slett27 (#43) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Sztem nincsen benne coop mód, legalábbis a videókon nem láttam ilyen menüpontot.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#46) zack válasza BeLucZ (#44) üzenetére


zack
nagyúr

Ok!
Megvárom a holnapot, bár a cd galaxishoz már megjött, tehát elvileg mehetnék érte.
De közel sem mindegy, hogy ma 10790.- vagy holnap 7500.-

Aki viszont megvette informálja a topikot, hogy mától megy e már a Steam... Mert sanszos, hogy holnaptól lesz csak aktiválva a multi illetve a Steam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47) BalaNce87 válasza zack (#36) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát figyelj te kezdtél akadékoskodni én sem azért írtam hogy itt most vitába szálljak valakivel nem ez volt a célom, és még csak nem is fikáztam. A hangokat kifejtettem, bőven elég videót nézni róla, azért mert te játszol vele személyesen nem fog megváltozni az, kimondottan a fegyverek hangja silány, a többire írtam hogy nincs gond vele. Mondjuk azt még mindig nem értem hogy eladod bc2-t, mert megunod, aztán megveszed a moh-t, ami szinte ugyanaz (hangok, animáció) csak lebutítva kisebb pályákkal és gyorsabb játékmenettel, ezek után csoda hogy nem untad meg 1 hónap alatt, gondolom kellett valami amivel játhatsz multiba, ameddig nem jön valami újabb koncepció, ami érdekes lehet számodra.

[ Szerkesztve ]

(#48) cskamacska válasza Balika23hun (#34) üzenetére


cskamacska
addikt

Uh oh, ez őszintén szólva valami CoD videóra emlékeztetett legjobban. :O
Anno szerettem a Frontlines-t, bár nem volt nagyon lehetőségem multiban játszani(állítólag ez gyorsan elsorvadt mert feltörték a kódját és minden warezos csíter-hülyegyerek ráakadt emiatt), de érzésre igen erős Battlefield 2 vetélytársnak éreztem(lásd még Quake Wars/SW Battlefront azok is jó BF klónok voltak mégsem játszott velük a kutya sem a Digital Illusions játékaihoz képest), emellett egész jó egyjátékos módja volt.(addigi BF részeknek egyáltalán nem volt ;] )
Majd jön a folytatás híre, aminek igen örültem, és hogy egy egész jópofa kerettörténetet kapott(bár a várható könnyes-szabadsághősös sztori elég visszás, de a story trailerben amerika hanyatlása érdekes), no meg az első vészmadár károgások, hogy igen csak CoD irányba vitték a játékot a BF2 vonalról.

Erre ilyen videók kerülnek ki a játékból tucatjával, én meg pislogok ki a fejemből, hogy mintha valami nem hivatalos Modern Warfare folytatást látnák a képeken. Mondjátok, hogy nem így van, mondjátok, hogy a "Call of Duty multiplayer mode" mellett megtartották a "Battlefield multiplyer mode"-ot is! :Y :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#49) zack válasza cskamacska (#48) üzenetére


zack
nagyúr

Én csak azt nem értem, itt vagyunk este negyed nyolckor, és senki sem próbálta még? :U
Senki sem ment el a cd galaxisba megvenni? Elég hihetetlen számomra. :F
Várnám azért a véleményeket, de nagy a csend.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#50) BeLucZ válasza zack (#49) üzenetére


BeLucZ
addikt

én már tolom vele de a hangok borzalmasak, grafika teccik, de az önmagában kevés, mondjuk a növényzet elég gyér, és ahhoz képest meg full grafon geca nagy igénye van, ha nem 580asom lenne akkor bőven benézne 60 fps alá is annak már kisség lagg szaga lenne

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Homefront
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.