Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21) fasyrt


fasyrt
őstag

Ahh, egészen elmegy az ember ideje. Nézgelődtem mindenfelé, most ezekre szűkítettem a kört, mindegyiknél van pro és kontra:
-CIB //cibezz
-HVB //Diákszámla
-IC
-MKB
-Raiffeisen

Mindegyiknél csak a lényeget emelem ki.

CIB:
Havonta 2x díjmentesen vehetsz fel kpt bármely belföldi bankautomatából.
az összes belföldi és bankon belüli CIB Internet Bankon megadott forint átutalási megbízás díjmentes.
Díjmentes CIB Internetkártya
Féláron CIB Mobilbank Számlafigyelő

''Összeghatártól függetlenül az összes belföldi és bankon belüli CIB Internet Bankon megadott forint átutalási megbízás (eseti, illetve állandó megbízás) díjmentes.''
Ezt most hogy értsem? Másik belföldi CIB-esnek megy a pénz, vagy az összes belföldi átutalás és az összes (akár külföldi) CIB-esnek küldök supportot?

HVB:
Ingyenes számlanyitás
Ingyenes, korlátlan számú belföldi forintátutalás SpectraNeten keresztül
Ingyenes SMS-szolgáltatás a bankkártyádhoz kapcsolódóan
Ingyenes készpénzfelvétel bármelyik belföldi ATM-nél havonta egyszer

IC:
Pénzfelvétel automatából:Saját automatából havi 2 alkalom, más automatából havi 1 alkalom ingyenes
Üzenetdíj: 10 Ft / SMS
InternetBank: free
Átutalások: Ingyenes
és a legérdekesebb: Készpénz felvétel és kifizetés: Ingyenes Itt arra gondolnak, ha bebaktatok a bankfiókjukba, akkor mindenféle + díj nélkül ideadják a pénzem? :U

MKB:
na erről nemnagyon lehetett találni hasonló infókat, elég nehezen ismerem ki a honlapjukon magamat

Raiffeisen:
Díjmentes internetes banki szolgáltatás
Díjmentes készpénzfelvételi lehetőség - bármely belföldi automatából minden hónap első pénzfelvételekor.
a bankkártyával végzett tranzakcióidról SMS-t kapsz
Átutalás az egyetem felé a Neptunon keresztül - így megúszhatod a sorban állást, és az átutalt összeg azonnal megjelenik az egyetem/főiskola számláján.


Na így gyorsan ennyi, még csinálok egy pontosabb excel táblát is magamnak, ha valakit nagyon érdekel, elküldhetem mélben, de az alapja a bankkartya.hu-n elkészíthető táblázat lesz. :)


Van fontos dolog, ami elkerülte a figyelmemet a felsorolt bankok közül?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.