Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fawkes


Fawkes
őstag

Hali!
Bocs Den de ez fontos!
Az a kérdésem lenne hogy hol lehet peliter elemet kapni végfelhasználóknak?Mert találtam olyan halyet ahol adnak csak az nagyker :( nekem meg kisker kéne!

(#2) biker


biker
nagyúr

conrad
datapress(www.datapress.hu)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) Fawkes


Fawkes
őstag

Köszike!

(#4) mura81 válasza Fawkes (#3) üzenetére


mura81
senior tag

Peltier elemet akarsz rakni a gépedbe? Az aztán hűteni fog belül, kívül meg fűteni:C

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#5) Fawkes


Fawkes
őstag

Tom de a közmondás:ha mersz akkor nyersz [vagy valami ilyesmi]de ha jól le tudom hűteni az meleg oldalát a másik jó hideg lesz!

(#6) .:ADAM:. válasza Fawkes (#1) üzenetére


.:ADAM:.
aktív tag

CSao! Lehet kapni a mikronikában is, sztem lényegesen olcsóbban mint mondjuk a Conradban. Sztem butaság a peltier, rohadt sokat fogyaszt, kell rá egy kib. drága hűtő, és annyit meg nem nyersz vele. Ha van egy vízhűtésed, azzal a prociban lévő tartalék nagy hányadát ki lehet hozni, a peltier már ne sokat számít. Ja figyej oda, hogy mekkorát veszel ,mert könnyedén kicsapódik rajta a pára!!!

.:tweaKntuniNg.tk:.

(#7) Fawkes


Fawkes
őstag

Tudom olvastam róla ez az egy bajom lenne vele a hűtését meg tudnám oldani!

(#8) Fawkes


Fawkes
őstag

ADAM egy linket létszi!

(#9) .:ADAM:. válasza Fawkes (#8) üzenetére


.:ADAM:.
aktív tag

A Mikronikának nincs oldala, a műegyetemnél találod a boltot, a Bartók fele néző oldalon.

.:tweaKntuniNg.tk:.

(#10) Fawkes


Fawkes
őstag

Kössz!Tudod váci vagyok!Ez van nincs mit tenni! Kössz!

(#11) westlake válasza Fawkes (#10) üzenetére


westlake
félisten

nem akarak tudatlannak tutulalni, de biztos vagy benne, hogy ertesz annyira a peltierhez? pl hogy oldod meg az aramellatast?
a paralecsapodast? gondolom tudod mar hogy oldod meg a problemas dolgokat, de oszd meg velunk is legyszi.
szerintem ketszer is gondold meg, mielott beruhazol egy peltier elembe....

Play nice!

(#12) Fawkes


Fawkes
őstag

Ja tudom hogy egyenáram keeell neki meg hogy sok píz de nem tudom egyre kezdek elrettenni egyre több a gond!Nagyon sokat is esznek!Még tájékozódom hogy nincs e valami más hűtési megoldás ami nem ennyire macerás de nem kompresszor mert túl hangos!Ne aggódj meg fogom gondolni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.