Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Csak pár kósza ötlet:
-Aki venni akar valamit az legyen óvatos, ezt semilyen szavazós rangrendszer dolog nem helyettesíti!
-Szerintem a PH!-nak ebbe nem kéne belefolynia, inkább figyelmeztetni a vásárólt h legyen körültekintő pl minden hírdetésnél egy kis figyelemfelkeltő linkkel!
-Ha valaki vesz valamit akkor nézzen utána az eladó usernek, ha van múltja a PH!-n gondolok itt arra h már nem ''lelkes ujonc'', akkor azért az esetek 99,999%-ban nem vágja át a palánkon az embert.
-Érdemes még megnézni azt is h mikor regelt az illető ha nem rég és sok a hsz akkor hajthat a rangra és gyanus lehet!
-Ha lehet találkozni kell a vevővel/eladóval és tényleg elkérni az adatait, ha normális eladó/vevő akkor megérti, pesze a fair dolog érdekében át lehet nyújtani a saját adatainkat.

Nekem pl sokan fizetnek igaz még ilyennel nem volt gondom bár nállam más a dolog mert én ''szolgáltatok'' és nem eladok.Én pl addig nem adok fel semmit postára amíg ki nem fizetik a teljes összeget a számlámra, neki nem éri meg szórakozni mert a cucca nálam van így max itt marad, én meg nem verem át mivel állandóan küldöm a képeket a cuccokról hogy hogyan is állnak, így meggyőződik róla h valóban készül a ''termék''. A címemet meg tudja mivel oda küldte a cuccot.Bár ez nem sok garancia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.