Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) (Darkwood) válasza breed30 (#99) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Köszi! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#102) breed30 válasza (Darkwood) (#101) üzenetére


breed30
tag

Szívesen :R remélem valamit tudnak mondani neked, és ők is hirdetnek itt és vesznek.

D1Rect: :K

(#103) -axxon- válasza csyo (#81) üzenetére


-axxon-
tag

ezt a Nagy Tamást keresete már valaki személyesen?

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#104) csyo válasza -axxon- (#103) üzenetére


csyo
senior tag

telefonon

Legyen szép a napod!

(#105) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Sziasztok, a mai napon átb@szott egy szemét csaló 30000Ft -al terepest Nagy Tamásnak adta ki magát, a sorsát már intézem a gyereknek, a saját MKB bankommal és az ő Erste bankjával is felvettem a kapcsolatot, a rendőrségi feljelentés reggel 6h le fog zajlani, a számláját zároltatni fogom és remélhetőleg mindezt reggel 8h -ig megbírom csinálni, mielött jóváírodik neki a pénzem, rengeteg adatot beszedtem róla, kivégzem, mint a sz@rt :(( :(((

Q9550 -et adott volna el nekem 40000 -ért, én 30000 utaltam neki előre sajnos.

Javaslom, hogy a Prohardver meghívásos legyen és a meghívó feleljen a meghívottért.

Az újoncokat, meg ki kellene rúgni egyenlőre....

Tényleg ne üzleteljetek újjoncokkal...

Adatai:

Nagy Tamás

Pécs, Miskolc, BP

minimum 4 telefonszám eddig, személyi igazolvány fotó, bankszámlaszám...

Üzenem neki, jobb, ha nem veszi fel a lóvét, mert a zsaruk már figyelik a számlát, amire utaltam a pénzt....

[ Szerkesztve ]

(#107) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Nagy Tamás károsultjai figyeljenek, ezt nézzék meg:

(#10859) HoReSz1975

(#108) puttputt


puttputt
őstag

Ajánlatos jól odafigyelni, hogy kikkel szándékozunk üzletelni, kikkel van üzleti kapcsolatunk, pontosan...
Előfordulhat, hogy összekeverjük a nick neveket, avatarokat..., s így az csúszik le az üzlet tárgyáról, aki esetleg előbb jelentkezett, fixált, stb...; ahogy ez velem is történt, jobban mondva, irányomban, :) így elestem egy ma vásárolandó terméktől.

Főként azt előző hozzászólások/hozzászólás miatt:

Más: Kérem a "Javítsuk a Prohardvert" topikban ezen topik "előléptetését", "egyenrangúsítását" a másik két, üzleteléssel kapcsolatos, minden hirdetés alján megjelenő, szintén az üzleteléseket elősegítő topikkal..., nem tudom előre, hogy lesz-e eredménye.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#109) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Először is amiről szó van:

Sony PS ONE Slim eladó + 2db eredeti joy + 3db memóriakártya + 22db játék

Érdekes csávó:

csereman(helvécia)

Üzlet, vagy vicc :F

*************

[ Módosította: Racecam ]

(#111) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Simán rá kell nála kérdezni, hogy oké, mikor és hol találkozzunk, ha ez sem jó neki, akkor pápá...
Amúgy privát üzenetet semmilyen formában nem lehet nyílvánosságra hozni, ilyen esetben el lehet mesélni tetszőleges részleteséggel, hogy mi történt, de nem lehet kimásolni, leprintscreenelni és egyéb módon egy az egyben nyílvánosságra hozni a privátokat.

(#117) csyo


csyo
senior tag

privát üzenet előtt egy FIGYELEMFELKELTŐ üzenet, hogy NE UTALJ ELŐRE.

:C :C eről van szó! :C :C :R :R :R :R :R

Ezúton köszönet a PH-nak, hogy kitette oda ezt a figyelmeztetést..

(ha ez sem hozna eredményt, lehet, hogy villogtatni is kell majd a keretet, vagy a feliratot? :-D)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#118) animatrix11


animatrix11
őstag

Tesztik ez a "Soha ne utalj előre" kiírás, plána ha utánvéttel küldöm vannak olyan parasztok akik nem veszik át és igy bukok 1000-1500 ftokat, marhaság hogy SENKINEK se utaljunk előre, még ha olyan szöveg lenne hogy csak annak utalj akinek meggyőződél a hitelességéről....

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#119) zsolesz010 válasza animatrix11 (#118) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Ott a pont a kollégánál.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#120) r-chee válasza zsolesz010 (#119) üzenetére


r-chee
őstag

Én ma vettem észre hardveraprón a nick-ekhez tartozó infobarban (remélem így hívják :) ) a felhívást a csalók ellen. Azzal én sem értek egyet, hogy ne utaljunk előre soha senkinek. Nyilván az ember a régi motoros emberkékkel szemben, akikkel volt már pár sikeres üzlete, nem fog hirtelen kételkedni.
Érdemes megnézni PH! megbízhatóság-on az userek pontozását is néha. Szerintem a legfontosabb, a csalások elleni felhívás az lenne, hogy újonctól sose vásárolj semmit. Csak be kell nézni a megfelelő topikokba, és észrevehető, hogy a csalások döntő többsége mögött újonc ranggal rendelkezők állnak.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#122) dave93 válasza csyo (#117) üzenetére


dave93
őstag

Írt egy újonc, hogy vinne tőlem egy árut 2k-ért. Írtam neki, hogy 3k az ára, de hogy kedvezőbb legyen az ajánlat állom a postát. Erre bemásolta nekem ezt a szexi új felhívást, hogy ne utaljon előre, majd annyit melléírt, hogy bocsi, de nem.
Nyilván 15 pozitív értékelés mellet, őstagként 3k-val fogom átb@szni. Ezt most már magyarázhatom neki.
Na ettől féltem: A kiírás miatt vevőktől esek el és esik el mindenki. :(
22es csapdája. Szvsz valami mást kellene kitalálni

[ Szerkesztve ]

(#123) csyo válasza dave93 (#122) üzenetére


csyo
senior tag

szerintem csak oda kéne tenni a linet, is, hogy "ajánlott oldal" és a ph megbizhatóság, meg az ajánló oldalak linkjei ott lennének.

Meg az, hogy mit jelent őstagnak lenni, stb (meg persze nem árt nézni, hogy valaki esetleg csak egy szófosó fórumozó, aki offolja a topikokat, vagy hirdetései, eladásai is vannak, meg pozitiv értékelései, és emellett senior, vagy őstag)

A kiirás sztem jó ötlet, de bele kéne ezeket tenni még.

Legyen szép a napod!

(#124) animatrix11 válasza dave93 (#122) üzenetére


animatrix11
őstag

pontosan ettől tartok én is, és még milyen jó hogy kiírták...

R-chee: azért ez sem igaz mert nem minden újonc csaló, képzeld el, hogy új tag vagy a phn szeretnél valamit eladni és nem veszik meg tőled mert újonc vagy

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#125) pohár válasza (Darkwood) (#96) üzenetére


pohár
félisten

Nyugi Gabeszkám, segítenék, mennék én is :D

De szerencsére még itt senki se húzott le semmivel, eddig csak rendes emberekkel futottam össze :K

Igaz volt már az életben egy ilyesmi történet, lehúztak nem is kicsit :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#126) r-chee válasza animatrix11 (#124) üzenetére


r-chee
őstag

Valóban nem minden újonc hirdető csaló, de nagy részük mégis az, és jogos irányukban a gyanakvás. Előbb legyen aktív tagja a közösségnek, ne mindjárt hirdetéssel kezdjen.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#127) zsolesz010 válasza r-chee (#126) üzenetére


zsolesz010
senior tag

"Előbb legyen aktív tagja a közösségnek, ne mindjárt hirdetéssel kezdjen."

Most a hardverapro.hu-ról van szó. Egy apróhirdetési oldalról, ahova sokan azért regisztrálnak, hogy hirdethessenek. Milyen közösségnek legyen aktív tagja valaki, aki a hardverapro.hu-n szeretne eladni/venni valamit? :F

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#128) EmberXY válasza csyo (#123) üzenetére


EmberXY
addikt

Esetleg lehetne egy olyan rendszer is, hogy akinek már van pozitiv értékelése, annak x számú pirospontonként egy csillag lehetne a rangja mellett, igy elkerülhető lenne a keresgélés, és lehetne látni egy adott hirdetőről, ha esetleg már régi motoros.....Itt is lehetne egy rendszer, mint a rangoknál..
Ugyanigy ha valakinél a negativ értékelések is megjelennek, ott halálfejekkel lehetne ezt jelezni, ez esetben ránézésre is ki lehetne szűrni egyből a csalókat.....

Up the Irons!

(#129) animatrix11 válasza EmberXY (#128) üzenetére


animatrix11
őstag

"halálfejekkel lehetne ezt jelezni"

az teccett :DDD :C

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#130) EmberXY válasza animatrix11 (#129) üzenetére


EmberXY
addikt

De az ötlet egyébként jó? :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#131) csyo válasza EmberXY (#128) üzenetére


csyo
senior tag

igen, és meg kéne különböztetni a vevő és az eladói oldalon kapott piros pontokat is...

NAGYON FONTOS!
MIRE IS KAPOTT PIROSAT AZ ILLETŐ?

meg persze van sok piros pont, ami 100ftos, meg 30ft os tételekből áll össze...

Volt egy tag, akinek egy csomó vevői piros pontja volt, az eladói oldalon meg csak ilyen 100-120 forintos kis vackok...

voln nemki vagy 15 pirosa, de ezekből csak 2 komolyabb tétel, ami 5ezer feletti...

Így ez még nem azt jelenti, hogy előre utalnék neki több tizezres tételben.
ezt is nézzétek meg, ne csak azt, hogy pirospontja van!

Legyen szép a napod!

(#132) EmberXY válasza csyo (#131) üzenetére


EmberXY
addikt

Nyilván kéne valami rendszer, hogy hány piros pont után járna egy csillag, és egyre több kéne a következőhöz, és ezeknek a "jelzéseknek" elég lenne, ha a felhasználó adatlapján látszódnának, ha valaki megnézi (nyilván egy üzlet előtt mindig megnézzük a másik fél adatlapját). A pénzösszegekkel az a baj szerintem, hogy az értékelő hsz-ből az nem derül ki, hogy mennyiért adták/vették a dolgokat, csak az, hogy melyik üzlettel kapcsolatban kapja az adott ember a piros vagy fekete pontot.
Esetleg lehetne egy olyan, hogy addig nem iródik jóvá a pont, amig mindkét fél nem erősiti meg, hogy mennyi volt az összeg, egy külön űrlapon, igy akár a pontokhoz lehetne linkelni az űrlapot is, és bárki láthatná, hogy melyik pont miért van.
Ezzel csak az a baj, hogy a fekete pontoknál nyilván vita van a felek között, igy nem jöhet létre az, hogy mindketten egyetértsenek abban, hogy az egyik fél mennyivel verte át a másikat...... :D
Vagy legalább a phmegbizhatóság oldal adott emberre vonatkozó részét el lehessen érni az illető adatlapjáról egy linkkel, igy egy kattintás, és láthatnánk, hogy milyen értékelései vannak..

Reméljük, hogy a fejlesztők előbb-utóbb kitalálnak valamit, amivel biztonságosabbak lehetnek az üzletek..

Up the Irons!

(#133) csyo válasza EmberXY (#132) üzenetére


csyo
senior tag

ha ott van a belinkelt hirdetés, akkor látszik hogy mit adott/vett az illető.
ha ár nincs ott, akor is látszik, hogy kb milyen nagyságrendű a dolog...

Abban egyetértünk, hogy mindkét fél erősitse meg a pontot.

vevő és eladó egyaránt értékeli az adásvételt (teszveszen pl igy van)

Legyen szép a napod!

(#134) EmberXY válasza csyo (#133) üzenetére


EmberXY
addikt

Az igaz, hogy nagyjából be lehet határolni az árat, de akinek többféle cucca van, de kisebb értékűek, az is lehet becsületes, ráadásul a csalások többsége nagyobb értékű holmiknál van.
Az értékeléssel a másik felet értékeljük, valamint a terméket, akármilyen értékű is..
Szerintem fontosabb az, hogy az üzlet során milyen kép alakul ki bennünk a másik félről, és a másik félben rólunk, hiszen ez nagyban befolyásolhatja a további üzleteinket az illetővel, attól függetlenül, hogy milyen holmikat adtunk/vettünk.
Lényegében akkor a pontok is feleslegesek, mert nem tudjuk 100 %-ig, hogy milyen érték van mögötte, ennek fényében akkor a pontok helyett lehetne egy olyan viszonyitási alap, hogy "sikeres üzletek száma", ami mindkét fél által meg van erősitve.....

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#135) MmDorian válasza dave93 (#122) üzenetére


MmDorian
őstag

Én is így estem el egy jó vetőtől...45k-m bánta :DDD
Újonc létére neki állt feljebb, úgy sem bízott meg bennem, hogy többször hívtam, ő is hívott, de nem, mert olvasta a kiírást. Át kéne valami olyasmira szerkeszteni, hogy friss regeseknek, vagy olyanoknak, akik nincsenek regelve egy hónapja ne utalj, vagy csak akkor ha meggyőződtél a hitelességéről.

Nekem volt már itt PH-n 3-4...a maival együtt 5 sikeres üzletem, de ph megbízhatóságon 0-0, érdemes lebeszélni a piros pontozást a vevővel/eladóval, mert sokat segíthet.

(#136) Adam86


Adam86
tag

Üdv,

Hogy tudnék egy 1-1es cserét lebonyolítani postán vagy futárral, hogy, hogy biztosan ne tudjanak átverni?
Személyes adatoknak mindenki megadhatja a szomszédot avgy bárkit és nem szeretnék a rendőrségre járkálni.
Konkrétan egy telefon cseréről lenne szó.
Köszönöm a segítséget

Lenovo Thinkad T500

(#137) MmDorian válasza Adam86 (#136) üzenetére


MmDorian
őstag

Hogyha belemegy a srác, akkor mindenképp ő küldje előbb.
Vagy esetleg , ha futárral küldöd meg lehet vele beszélni? hogy csak akkro adja át a cuccot a veővek ha ő is adja a te cuccod, bár ez hülyén hangzik, és valszeg hülyeség is, bocsi...de egy próbát megér lebeszélni a futárral.

(#138) MmDorian válasza Adam86 (#136) üzenetére


MmDorian
őstag

dupla... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#139) Adam86 válasza MmDorian (#137) üzenetére


Adam86
tag

És ha nem megy bele? Természetesen olyannak nem fogom elsőnek küldeni, aki nemrég regisztrált.
Postánál nincs valamiféle szolgáltatás ilyen esetre?

Lenovo Thinkad T500

(#140) GrandeP


GrandeP
őstag

Nem akarok senkit se megbántani de ez kinek a hülye ötlete volt már megint, h most már privit üzenetek fölé is berakjátok ezt?!

Nagyon röviden: ne utalj előre pénzt senkinek, soha a HardverAprón!

Kicsit bővebben: az utóbbi időben elszaporodtak a csalások. Szimpatikus(nak tűnő) felhasználók a távolságra, utánvét extra költségére vagy másra hivatkozva kérik, kihasználva a jóhiszeműséget. Sajnos hetente kerülnek elő újabb megkárosítottak, és bár a rendőrségi feljelentés a tettesek könnyű azonosíthatósága miatt végül vádemeléssel és eljárással (illetve a tettesek kézrekerülésével és börtönbüntetéssel) zárul, ezek az ügyek évekig eltartanak, és a pénzt addig se adja vissza senki.

A HardverAprón - ellentétben a Vaterával, Teszvesszel - nincs hitelesített ellenőrzése a személyes adatoknak, az előre utalás nem bevett szokás, hanem hatalmas felelőtlenség. Hülyeség, konkrétan. Eddig is mindenhol felhívtuk a figyelmet minden apróhirdetés alatt a szürke keretes boxban, mégis sokan úgy gondolják, hogy ez fölösleges elővigyázatosság, marhaság. Nem az! NE UTALJ ELŐRE! Nem tudjuk világosabban és érthetőbben mondani.

Én senkinek semmilyen értékben nem fogok előre csomagot postázni amíg nem láttam a pénzt a számlámon, eddig erre senki se panaszkodott........ de így csak azt fogjátok elérni h az 1-2 órás újonc ott fog panaszkodni a másiknak h de hát itt is írja h nem szabad megbízni a másikban.... az eladónak meg ha jóhiszemű már küldi is a csomagot ... azt bukta is az egészt!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#141) GrandeP


GrandeP
őstag

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#142) olbaidhun válasza GrandeP (#141) üzenetére


olbaidhun
őstag

Igaz ami igaz, nagy a bizalmatlanság, de azért még mindig jobb, mint pl egy VATERA v teszvesz, mert itt az emberek megadhatják egymásnak a számukat, címüket, emailezhetnek és onnantól mindenki a saját kárára IS "biznicelhet" Én is szeretnék venni egy telefont és a vatera egyszerüen alkalmatlan arra, h "kikérdezzem" a delikvenst.. honnan vetted, fotózd le az akksit pls (tudom, h nincs beázva, de azért mégis.. :DDD )hová szól a gari.. tényleg! Garancia levelet kérhetjük lefotózni, az nem nagy dolog.. Azonban a személyes átvétel is jelenthet gondokat.. Például nekem mindenki azt mondta eddig, h - Pesten átvehető, akkor is ha hétvégén vidékre utazik, az otthonunk mellé :D , inkább majd Pesten.. az ember fellötyög 20-40k-val, jól megdübölik, majd hazasétál.. Szóval ki kellene találni jobbra azt, ami már működik: aki kereskedik és nem csak szerencsés kókler, hanem szeretik is a népek, annak kellene kapni valamilyen BUSINESS MAN elismerést, mert ő erre büszke lenne és vigyázna rá.. akárcsak a jó ítéletekre.

Na caka :o

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#143) olbaidhun válasza (Darkwood) (#90) üzenetére


olbaidhun
őstag

Visszaolvastam figyelmesebben MINDENT!
Idegesít a téma:

1) uhh mennyi TAG? Hol lehet ilyen aláírást kapni? :Y
2) ahoz kell egy ember, aki ilyesmit megtesz, de ahoz is, aki nem járja körbe a dolgokat.. megértem, h vannak kirívó esetek, de legtöbbször én nick név alatt keresem googliban, iwiwen meg mindenütt az emberkét.. és már sikerült vennem innen is ezt-azt! Persze ellenörzött körülmények között! Garihoz mindig ragaszkodtam és címet házszámot teszteltem.. telefonszám legalább 2kell, egy az anyukádtól is.. stb :DD
3) én csak egy újjonc vagyok, de
Flashback és Kymera kollégák tanusthatják, h nagyobb érték (20-50.000ft) magasságban is megbízható vagyok.. nos ilyenkor mi van? Felteszek egy PS2es hirdetést, és senki nem mer vásárolni tőlem?? :U

Igen is vállalni kellene egymásért a felelősséget,az új belépők csak meghívottként jöhetnének és csillagot, halálfejet osztogatni a rászorulóknak.. Utálom a digitális Győziket!

A többieknek UPP!
:R

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#144) Adam86


Adam86
tag

Üdv.

Volt egy cserém a héten, de a beígért időpont ellenére nem érkezett meg a csomag.
egyelőre nem akarok neveket mondani, mert aug. 20miatt lehet késik a posta.
Hétfőn délután feladta az illető a csomagot, én pedig másnap az enyémet.
Az enyém se érkezett meg, de ez várható volt.

Mit tehetek akkor ha nem is fog megérkezni az Ő általa feladott csomag.
rendőrség fog ilyenkor valamit tenni? Az érték kb 40e Ft mindkét esetben.
Egy címem és egy nevem van egyedül, de mondom még nem gyanúsítok senkit semmivel csak érdeklődök baj esetén.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Thinkad T500

(#145) janos80 válasza Adam86 (#144) üzenetére


janos80
senior tag

szia

még mielott a rendorsegre szaladsz kérj a sractol egy feladoveny masolatot. majd ballagj be a postara es erdeklodj a csomag utan.
ha pedig ertekbiztositva volt,ami nem hulyeseg 40k-s erteknel,akkor a posta elvileg kifizeti,azt az erteket amire biztositva volt.
ha ezek mind eredmenytelenek lesznek,és mondjuk kedd szerda magassagaban nem erkezik meg a csomag,akkor megint posta érdeklodes,és utana menj a rendorsegre.
ha nem vizsgalod meg alaposan a dolgot a rendorsegen sem fognak mast mondani,mint hogy varj még egy kicsit,hatha megjon...
de ebben az esetben már kész tenyekkel , turelemmel mentel be a rendorsegre igy nincs min sz@rakodniuk :)

udv
Janos

(#146) janos80


janos80
senior tag

azt viszont én is tamogatom,hogy csak ugy lehessen regisztralni,hogy meghivasos alapon.
viszont ezzel egy nagy problema van.
aki most regelve van és csalo,az akár meg is invitalhatná magát.
mondjuk ezt meg ugy lehetne buntetni,hogy akit egyszer kitiltottak és valakit meghivott a ph-ra,akkor az osszes ő általa meghivott tagot torolni kellene és igy tovabb... persze egy csomo jo tag is veszne veluk,dehat igy jartak...
valamint ha valaki meghiv valakit és az csalna,akkor azt is kitiltani aki meghivta... ;]

(#147) olbaidhun válasza janos80 (#146) üzenetére


olbaidhun
őstag

ezt kellene megfogni! A csaló meghívója is ludas a barátért! Felelőségre vonás, ez más jellegű lapoknál is bejött már! :K

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#148) blueMerle válasza olbaidhun (#147) üzenetére


blueMerle
veterán

Az...a havi regisztráció meg lenne 10 ember.
Gondold végig kérlek jó alaposan, és gondosan: Te tartanád a hátad bárkiért is, a családtagjaidon kívül, úgy hogyha neadjisten elkovet valamit azért TE, aki SEMMIT nem kovéttel el, felelosségre legyél vonva?

Csak egyszer, egyetlen egyszer jó alposan rágd átt.

(#149) olbaidhun válasza blueMerle (#148) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nézd én gondolkozom ezen, lehet, h nem 100%-os az ötletem, de attól még lehetne építeni a dolgot! Nagy értékű holmikról is beszélhetünk, amit az aprón forgatnak az emberek nap mint nap.. ha téged is behúznának valamivel, lehet, h nem lenne kedved többé ide jönni, és egy tag elvesztése nagyobb szégyen, mint néhány pancser kirugása..

Beregeltem már néhány "meghívó-kirugós" lapra és igaz, nem sok embert mertem még magammal vinni ilyen helyekre, de nem is veszélyeztetem a Nagyérdemű Tisztelt Meghívót!! Ennyi jár, becsületből, hiszen egy barátról van szó.. S+gbe rugna!!

De ide bárki bejöhet, bármennyiszer és nincs felelőssége.

Engem ugyan nem izgat, h ki az aki Tag, vagy sem.. de mindig rákeresek a srác "múltjára"!

A pontozás NAGY ötlet.. lehetne a Busines MAN is az.. kb egy ilyennel:

olbaidhun
BUSINESS MAN
10 eladás / 10 OK!
;)

vagy

pusztamarcsi
BUSINESS MAN ! (2. figyelmeztetés nincs!)
10 eladás / 9 OK! 1visszalépés
:W

persze ha igazoltan korrekt volt, csak a vevő nem egyezett meg valamilyen feltételben, akkor vissza lehetne vonni a figyelmeztetést! Gondolkozzunk Béláim, valamit csak kitalálunk! Postai UTÁNVÉT is nagy találmány ám.. nagy kár, h nem lehet "belekukkantani"..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#150) janos80 válasza blueMerle (#148) üzenetére


janos80
senior tag

és az a lenyeg,hogy minel tobben legyunk?
vagy az a lenyeg,hogy biztonsagosan szolgalja a hardverapro azt,amiert megalkottak? méghozza a kereskedest!!
mert ha megnezitek,akkor van elado termek rengeteg,de senki sem akar eloreutalni és senki sem akar elorekuldeni. és mivel tudjuk,hogy a posta néha nagyon draga,és az már joval megnoveli a veteli erteket,akkor sokesetben inkabb bemegy az emberke a helyi uzletbe és lehet,hogy még 1-2k-val dragabban ,de akkor ujat kap,és biztonsagban is erezheti magát. ha ez a helyzet nem javul meg,akkor a hardverapro bezarhatja kapuit,aminek sokan nemorulnenk :K

"Te tartanád a hátad bárkiért is, a családtagjaidon kívül, úgy hogyha neadjisten elkovet valamit azért TE, aki SEMMIT nem kovéttel el, felelosségre legyél vonva?"

akkor a felelossegre vonas ne terjedjen ki az osszes o altala meghivott emberre,hanem csak a kozvetlen meghivott emberre. igy nem kellene csak 2 ember kitiltani.
a meghivokat meg ne lehessen orba szajba kuldozgetni,hanem igenis legyen ott is egy intervallumra lelimitalva

nekem még mindig az a velemenyem,hogy nem az a jo ,ha sokan vagyunk,hanem inkabb legyunk egy kicsit kevesebben,de ne kelljen folyton azon ragodni,hogy kinek adjam el a cuccom,aki megbizhato is...

udv
Janos

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.