Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mamed


mamed
csendes tag

Hogyan küldjünk el postán a megvásárolt termékeket?

Sokat vásároltam már ebben a fórumban és mindig postai utánvéttel kértem a megvásárolt dolgok megküldését.
Ez eddig rendben is volt, mert mindenki utánvéttel küldte, kifizettem a postásnak az ottani postás meg vitte a pénzt az eladónak és minden rendben van.
Igaz, utaltam már előre is annak ellenére, hogy ismerem az átutalás veszélyeit, de már inkább csak attól veszek ha kell valami, aki postai utánvéttel elküldi.
Most azonban nagy meglepetés ért: helyben adtak fel a részemre utánvét helyett PORTÓSAN 2.490.- HUF-ért egy küldeményt.
A PORTÓ csaknem annyiba került volna mint a megvenni kívánt dolog.

Ezért mindenkinek, aki nem járatos a postai dolgokban ajánlanám a szíves figyelmébe, hogy postai csomagküldésnél tájékozódjanak a feladásról.
A vevővel előzetesen egyeztessék, hogy milyen feladási módot kér és a küldeményt úgy adják fel a részére.

PORTÓSAN kizárólag csak abban az esetben adják fel a küldeményt, ha a vevő kifejezetten PORTÓSAN kéri, vagy a PORTÓS küldemény küldéséről előzetesen értesítettük és ez ellen semmiféle ellenvetése nem volt.
Egyéb esetekben PORTÓSAN feladni olyan illetlenség, mintha bélyeg nélkül adnánk fel a levelet...

Soha ne tegyél olyan dolgot mással, amit nem szeretnél ha veled is megtennének!

(#2) koxx válasza mamed (#1) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezért nem kell új topikot nyitni, van már neki [link]

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Akkor ezt most zárom is.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.