Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zaba


zaba
tag

Jpeg képet feltenni? Nem kábellel, mert az tetű drága, az infra megt ugye mindkettőn ott van! Nna, hogyan kell? Help!

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#2) Jam-Master J válasza zaba (#1) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Milyen Nokia? Logonak akarod feltenni?
Bővebben is ír6tál volna :DDD

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#3) modd3r válasza zaba (#1) üzenetére


modd3r
őstag

Milyen oprendszer ?
XP simán látja a telót infrán keresztül,mint másik számítógépet .
Megjelenik a Sajátgépben is teló, oszt' drag'n' drop.. :)

(#4) akrapovic


akrapovic
csendes tag

Hi!

Van egy kis problémám a Nokia 7210, és a pc közötti kapcsolattal. Van egy WIRELESS infra protom, ami USB kapcsolódik a géphez. Idáig rendben is van a telefonon az infra aktiválása után azonnal megtalálja a kapcsolatot a pc-vel. És ezt tartja is mindaddig, amíg valamilyen adatot nem küldök a telefonra. (nokia pc suite-t használom) egészen pontosan ezt írja ki:
[L]http://www.tar.hu/stonecold/Irda.JPG[/L]
A vezérlőpult----modemek, telefonok-nál modemként felismeri a telefont, de ott is néha látja a com5-ön, néha elveszti, mint Palik Laci Damon Hillt)
Ha esetleg tud valaki valamilyen orvosságot a problémámra és leírja, azt nagyon megköszönöm.

''A rendetlenség egyik nagy előnye, hogy izgalmas leletekre bukkan az ember.''

(#5) ch.peter válasza akrapovic (#4) üzenetére


ch.peter
aktív tag

Hali!
A Vodafone GPRS szolgáltatásainál írnak a Nokia IRDA WinXP trióról, idevágom az egészet, remélem segít:

idézet ON

''Infraporton kapcsolódik a Nokia a számítógépemmel, de a kapcsolat rendszeresen megszakad egy-két perc internet használat után.''
A Nokia telefonok infraportja nem teljesen kompatibilis a Microsoft operációs rendszerekkel. A Microsoft oldalán letölthető egy frissítés, az alábbi címről:
Windows 2000-hez és XP-hez: [L]http://www.microsoft.com/windows2000/downloads/security/q252795/default.asp[/L]

idézet OFF

(#6) #25954560 válasza akrapovic (#4) üzenetére


#25954560
törölt tag

az usb-s infraknak lehet allitgatni reszletesebben a protokolljat, talan 4 v 5 beallitasi lehetoseg is van. valami 'usb dongle' neven latja az oprencer es ott vannak a 'preferences' kozott. nem vagyok gepnel, de emlexem, hogy az ocseme alapertelmezesben yol kommunikalt az erixonokkal, a nokiahoz at kellett allitani. proba. benne van a leirasaban.

/off
azert a yoshimura is szepen szol :D
/on

(#7) akrapovic válasza ch.peter (#5) üzenetére


akrapovic
csendes tag

Hi!

Nekem XP van fenn, de sajnos a [L]http://www.microsoft.com/windows2000/downloads/security/q252795/default.asp[/L]

címen elérhető javítás XP-hez nem passzol.


&rew!

A Yoshimura is szépen szól, de az öreg Akrára sem lehet panasz!:-)

''A rendetlenség egyik nagy előnye, hogy izgalmas leletekre bukkan az ember.''

(#8) akrapovic válasza #25954560 (#6) üzenetére


akrapovic
csendes tag

Hi &rew!

Egészen pontosan ez az 'usb dongle' hol található?

''A rendetlenség egyik nagy előnye, hogy izgalmas leletekre bukkan az ember.''

(#9) #25954560 válasza akrapovic (#8) üzenetére


#25954560
törölt tag

hatmostigy gozom sincs, ugy emlexem, hogy a vezerlopult->rendszer->eszkozok -ben meg lehet talalni vagy az 'usb root hub' alatt vagy mellett. szal ha az oprencer felismerte, akkor mar latnod kell valahol, mint bejegyzett eszkozt

(#10) hankey válasza akrapovic (#4) üzenetére


hankey
csendes tag

Próbáld a port sebességét alacsonyabb sebességre bealítani (pl. 9600kb/s), akkor szerintem kell műkodnie, ha a 7200 is irda protokolon kommunikál (pl 6150 nem irda kompatibilis).

(#11) akrapovic válasza hankey (#10) üzenetére


akrapovic
csendes tag

Helló!

Levettem a Port sebességét 9600kb/s-ra, de továbbra is megszakad a kapcsolat
ezt írja''A vezeték nélküli kapcsolat akadályozva van, vagy tartományon kívülre került az eszköz'' Nem tudom, hogy mit lehet még csinálni, hogy működjön az átkozott telefon.

''A rendetlenség egyik nagy előnye, hogy izgalmas leletekre bukkan az ember.''

(#12) akrapovic válasza akrapovic (#11) üzenetére


akrapovic
csendes tag

Hi!

Megoldódott a probléma, visszavittem az infrát, majd szó nélkül kicserélték, egy másikra. A srác csöndben hozzátette, inkább dobjak rá két rongyot, és vegyek egy másik típust, ő is ezt használja, ez tuti, hogy jó. Igaza van, de akkor csak azt nem értem, miért forgalmazzák Kína remek termékét a WIRELESS infra portot, ha valójában nem használható? Vagy csak nem volt szerencsém?

''A rendetlenség egyik nagy előnye, hogy izgalmas leletekre bukkan az ember.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.