Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Out


Out
addikt

Sziasztok!

Van egy Siemens C35i tipusu mobiltelefonom, es nem sikerul a szoftvert frissiteni. Mit es hogyan kell csinalni??

Leirom eddig mit csinaltam....

Telefont osszekotottem a geppel adatkabelen keresztul. Majd az swup progival megprobaltam frissiteni. Kiirja hogy updated, meg test:100%... ezutan kiirja hogy kikapcsolja a telefont... ez is rendben, na de utana meg kapcsolodni akar a telefonhoz, de nem tud mivel nincs bekapcsolva... Mit rontottam el, illetve mire nem figyeltem oda??

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2) sonar


sonar
addikt

Pre chek,Post Chek ki van pipálva?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3) Out válasza sonar (#2) üzenetére


Out
addikt

Igen, ki van pipalva mindketto. Es a pre check kb haromnegyedenel kikapcsolja a telefont a progi. Ha, meg kikapcsolom a pre check-et akkor is hibauzenetet kapok... ha jol emlekszem olyat, hogy BootStapLoader-t nem tudja betolteni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4) sonar


sonar
addikt

Vhol nem irja ki véletlenül hogy flash ic v flash id vmi ilyesmi hez hogy BA20?
Mert ha igen akkor inkább hagyd békén!
Amugy meg ha jól emléxem csak az első chek et Pre chek et kell kipipálni.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#5) Out válasza sonar (#4) üzenetére


Out
addikt

Hello!

Az swup az egy Dosos progi, es nem ir ki semmi flash ic v. id-t...
A masik progi amivel probaltam az a SLFX.exe, asszem az swupnak a windozos verzioja. Ugylatom hogy nem ugyanarrol a progirol beszelunk. Te melyik progirol beszelsz? :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6) Ybear válasza Out (#1) üzenetére


Ybear
tag

Szia!
Ami egy ilyen rövid beírásból számomra kiderült, hogy nem ellenőrizted, hogy a telefonban lévő IC-hez (eq.=hw) megfelelő-e az a frissítés, amit Te rátöltöttél, ugyanis többféle ''belsejű'' C35i létezik. A tünetek ezt látszanak igazolni, ugyanis a telefont kikapcsolt állapotból be lehet kapcsolni, valamint (szerintem) kikapcsolt állapotban (szerviz mód) kell a szoftvert frissíteni. Ezeket elméletileg a frissítő progi is tudja és szeretne ezek szerint működni. Ha mégsem tudott, akkor 1. lehet, hogy a kábeled nem tudja a szervíz módot, 2. lehet, hogy a sw nem illik a hw-hez, meg ilyesmik.

A te barátod a [L]http://www.gsm-free.com/[/L] ahol sok-sok okosságot találhatsz a telefonodhoz. Ha az ottaniak nem akarnak műxni, akkor egy szervízre trippelek, mint végső megoldásra.

Ha menni kell, hát menni kell.

(#7) Out válasza Ybear (#6) üzenetére


Out
addikt

Hmmmm... koszonom szepen az okossagokat, valoban nem ellenoriztem le semmit, ugyanis nem tudom mit hogyan kellene csinalni. Fugg a kabeltol a frissites? Nem eleg az hogy adatkabel? Tobbfele adatkabel letezik?? Megnezem a linket, koszi...

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8) Out válasza Out (#7) üzenetére


Out
addikt

Megneztem a linket, es akkor jottem ra, hogy mar innen is probaltam frissitest letolteni es felrakni, de ugyanaz volt a hiba. Feladom :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#9) Szuri válasza Out (#8) üzenetére


Szuri
tag

Szia!

Küldtem egy 24-es magyar szoftvert.
Jelenlegi csekkolása: * # 0 6 #, majd bal felső gomb.

Mindenféle extra cuccom van hozzá, ha kell más is írj!

(#10) Out válasza Szuri (#9) üzenetére


Out
addikt

Koszi, kiprobalom ezzel is.. Esetleg ha egy leirast tudnal kuldeni arrol hogyan csinaljam. pl, kikapcsolva a telo vagy sim kartyat kivenni... vagy csak annyi az egesz hogy telefon bekapcs es progi indit es orul a vegen? :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#11) Out válasza Out (#10) üzenetére


Out
addikt

Lejárt az időlimit (00:05), a hozzászólás már nem módosítható! pech :)

Nah, megneztem, kiprobalni majd csak otthon fogom tudni, de ugy emlekszem ezzel is probalkoztam mar. Azert egy gyors kerdes. Van a serial config, es azon belul ilyen fastboot sebessegek. Azok kozul egyiket se tudom beallitani. Nem az lehet a baj??

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#12) TomDog válasza Szuri (#9) üzenetére


TomDog
tag

Szia
Eltudnád nekem is küldeni?

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#13) Ybear válasza Out (#10) üzenetére


Ybear
tag

Szia!
Nekem (igaz ME45-ön) mindent ''kikapcsolt'' állapotban kellett csinálnom, a frissítést is és a függetlenítést is, sőt az asszony C35-ösénél is ugyanezt az eljárást követtem. Tehát (szerintem) telefon kikapcs, kábel rádug, sw indít, amikor kéri ON gombot röviden megnyom, stb, stb... A SIM szerintem közömbös, de inkább legyen benne.
A végén természetesen az öröm! :DD

Sok sikert!

[Szerkesztve]

Ha menni kell, hát menni kell.

(#14) Hercooles


Hercooles
aktív tag

3650-hez szoftverfrissités házilag?

(#15) Out válasza Ybear (#13) üzenetére


Out
addikt

Fuggetleniteni sikerult es azt bekapcsolt allapotban csinaltam. De majd kiprobalom kikapcsolva a frissitest.....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#16) Ybear válasza Hercooles (#14) üzenetére


Ybear
tag

Szia!
Probalkozz a Nokia.Com-on [L]http://www.nokia.com/nokia/0,,5371,00.html[/L] , de tavaly ősznél nem látok ott sem én sem a gugli frissebbet.
Szerintem a 3650: 1. Még nagyon új, 2. Ha garis, a szerviz ingyen frissít, ha nem, akkor is minimális pénzért. 3. Szerintem már ezzel nem érdemes otthon próbálkozni, sokkal könnyebb elszúrni, mint a régebbieket... :(

Ha menni kell, hát menni kell.

(#17) TomDog válasza Szuri (#9) üzenetére


TomDog
tag

Köszönöm megkaptam.

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#18) sonar válasza Out (#5) üzenetére


sonar
addikt

[L]http://kai.mtf.stuba.sk/users/gsmfree/Siemens/flashen/flashc35/c35_25.zip[/L]
egy windowsos swup. Ez a c35 legutolsó softja.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#19) sonar válasza Hercooles (#14) üzenetére


sonar
addikt

3650 hez házilag sokminden kell egy prodigy v griffin v twister box ami 40E nél kezdődik!

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#20) sonar


sonar
addikt

Frissíteni kikapcsolva! Programot bekonfigolod! Port, baud rate stb
Pre chek kipipálva majd bekapcs megnyomva röviden 5-66 perc várakozás és :)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#21) Out válasza Szuri (#9) üzenetére


Out
addikt

Hello!

Kuldtem tegnap este egy mailt, csak nagy igyekezetemben elfelejtettem kitolteni a subject mezot :) Remelem nem a kukaban vegezte az iromanyom :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#22) acer_ válasza Ybear (#16) üzenetére


acer_
aktív tag

''2. Ha garis, a szerviz ingyen frissít, ha nem, akkor is minimális pénzért.''

Garis telefonon ingyenes a sw frissités? Akkor boldog-boldogtalan hordaná a telefonját hozzájuk, nem? (én is ezért kérdezem :D)

(#23) Out válasza Out (#21) üzenetére


Out
addikt

Mostmar targytalan a dolog, vettem egy Samsung X100-ast :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#24) Shim válasza acer_ (#22) üzenetére


Shim
őstag

hordják is. én speciel gari lejárta előtti utolsó napon vittem el siemens szervízbe a c45-öm ahol gari felmutatása után 20 perccel kész is volt. igaz eltörték a telefont és a jegyzetek, határidők, szülinapok törlődtek de boldog voltam :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#25) so_ha válasza Szuri (#9) üzenetére


so_ha
senior tag

Helló Szuri!

Dobtam egy mail-t!

Üdv so_ha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.