Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) heartdown


heartdown
csendes újonc

Sziasztok!
Nemrég vettem egy PC-t, melynek a setup-ja a következő: I5 9400F, 1660 Super, Cricual DDR4 2666 Mhz 16 Gb. A gépházam Deepcool Tesseract SW Blue.
A házban az alap ventillárok vannak: elől egy (szív), hátul egy (fúj), valamint a procin az alap hűtő és a GPU-n egy hűtő.
A CPU hűtőt szeretném lecserélni egy Arctic Freezer 34-re. Amennyiben tudtok jobbat ebben az árkategóriában szívesen meghallgatom.
Ezen kívül venni szeretnék még további 4 ventillátort. A házon felülre lehet tenni még 2 db-ot, oldalra 2 db-ot. Ezeknek a légszállítés és a fordulatszám alapján a D-Cooling SF-12025-RGB-SNOW tűnik árban a legjobbnak. Szintén nyitott vagyok más tanácsra. Nem ragaszkodom az RGB-hez de ha már nyitott az oldala... :D
Toivább. Érdemes a memóriára hűtő bordát venni? Esetleg ventillátort? Corsair Airflow II-ről olvastam, hogy egész hatékony.
A kérdésem az lenne, hogy eddigi tapasztalataitok alapján hogyan érdemes elhelyezni a ventillátorokat? Melyik szívjon és melyik fújjon?

(#2) CoolMan válasza heartdown (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!
Kérdezd meg ebben a jó kis topikban: Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA ;)

Legközelebb kérlek, ne nyiss feleslegesen új topikot, hanem használd a keresőt.

Ezt zártam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.