Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) superbutt


superbutt
csendes tag

Sziasztok! Az egyik ismerősöm azzal a problémával küzd, hogy a winchestere a kerreg szabálytalan időközönként, akkor is ha nem fut semmi a gépen.Szinte minden alkalmazást letiltott, de még így se szűnt meg a dolog, arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan program amivel meg tudnám nézni hogy milyen program(esetleg valamilyen háttérben húzódó program) használja a winchesteremet! A feladatkezelőre gondoltam elsőnek, de az a processzorhasználatot mutatja :F
Reméllem valaki tud nekem segíteni!
Előrre is köszönöm.

üdv : superbutt

" Van olyan ember aki szüzen hal meg, vagyis soha nem szexel életében?" Igen. Programozók és World of Warcraft játékosok.

(#2) Kombat válasza superbutt (#1) üzenetére


Kombat
őstag

Feladatkezelő - Nézet - Oszlopok kiválasztása - I/O olvasásokat és I/O írásokat kapcsold be és láthatod!

Ilyen miatt ne nyiss új topikot, mert zárni fogják!

(#3) superbutt


superbutt
csendes tag

Köszi szépen!
Bocsi, csak nem tudtam, hogy melyik topicba irjam, ami valamelyest hasonlít a kérdésemhez. Még1szer köszi

" Van olyan ember aki szüzen hal meg, vagyis soha nem szexel életében?" Igen. Programozók és World of Warcraft játékosok.

(#4) Kombat válasza superbutt (#3) üzenetére


Kombat
őstag

Ha nem tudod, hova írd, akkor mehet az "Azonnali kérdések órája"-ba, de van olyan is, hogy "Milyen program, ami...?" (vagy valami hasonló a neve)

Egyébként szívesen! :)

(#5) Winner_hun válasza superbutt (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

FileMon

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) -NOKIA- válasza superbutt (#3) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Itt: [link]
meg itt: [link]
tudsz kérdezni! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.