Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hogy lesz valaki.... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) slug


slug
senior tag

Na szóval, az érdekelne, hogy itt van ez a fiatal PH!-s csapat, hogy lesznek 22-28 éves emberekből Házigazda, Moderátor, stb.
Nem sajnálom tőlük, de érdekelne (Kérem azt a topicot ne töröljétek)

(#2) strike-force válasza slug (#1) üzenetére


strike-force
őstag

közel kell ülni a tűzhöz... :DD

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#3) klepto


klepto
addikt

Tényleg, ez engem is érdekelne, mert én itt otthon vagyok köztetek :DDD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) Drizzt válasza slug (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát, az azért munkával jár együtt, szépen beszélj erről valamelyik házigazdával, hátha akad neked is bizonyítási lehetőség!

I am having fun staying poor.

(#5) slug


slug
senior tag

Én kérdezek akkor!

1. Hogy kerültetek ebbe a formába (Ri/OS)
2. Hogy ismertétek meg egymást (nemá, hogy egy suliba jártok)
3. Ki döntötte el, ha egyáltalán eldöntötte vki, hogy kinek milyen státusza legyen.

(#6) slug


slug
senior tag

NAH, hát senki?

(#7) strike-force válasza slug (#6) üzenetére


strike-force
őstag

pssszt!! bizti már alszanak. :P

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#8) emvy


emvy
nagyúr

Parci és keopsz az alapítótagok, aztán jött karib.
Bobmaster, Den kapott ezután házigazdai címet, Bob segít(ett) sokat, Den talán a legaktívabb fórumozó.

Atus, Andorpapa, Mattyer a Coolness tagjai, becsatlakoztak a prohardverbe, mint májer hűtősök/modderek.
Szerény személyem is már bő fél éve itt van, először csak úgy olvasóként írtam egy cikket a hyperthreadingről, aztán szép lassan beolvadtam a közepébe.

Különösebb recept nincs, mint látod.

while (!sleep) sheep++;

(#9) emvy válasza emvy (#8) üzenetére


emvy
nagyúr

Meg vannak még sokan, de inkább aludjuk, hiába ilyenkor olcsó a net.:)

while (!sleep) sheep++;

(#10) rdi válasza emvy (#9) üzenetére


rdi
veterán

Na látod ez az, nem csak bennfentesek vagytok, hanem még lusták / gazdagok is. Minden szegény modemes éjjel lóg itt, mert :
1. nem tud aludni;
2. éppen diszkóból jött meg;
3. elvonták az adókedvezményét és ezéert takarékoskodik;
4. Csevegő díjcsomagja van.
:)) :))

Fej! Tor! Potroh!

(#11) Mazlee


Mazlee
aktív tag

szerintem arra célzott a kolléga hogy főállásban csináljátok vagy csak hobbi? mert ha munka akkor ki fizeti ha meg hobbi akkor meg ennyi időtök van?

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#12) nap válasza Mazlee (#11) üzenetére


nap
addikt

Ezt nem lehet penzert csinalni. Ezt az ember fanatizmusbol csinalja.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#13) slug


slug
senior tag

Ki írta a Ri/OS sorozatot? És valakinek hogy jut eszébe egy ilyen okos gondolat, hogy fórumot indítson? Gondolom, előbb csak cikkeket, híreket irogatttatok, és utánna bővült ki teljes egésszé ez a mostani állapot. És az alapítótagok a többieket hogy ismerték meg, mert arra nem kaptam választ (csak emvy részéről).

(#14) jeges válasza slug (#1) üzenetére


jeges
senior tag

a házigazda nem válik azzá, házigazdának születni kell:DDD
ezért a halandó fórumozók hiába is pályáznak rá;]

(#15) The_Tom válasza slug (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

ok hoztak letre a semmibol ezt az oldalt, ha egyszer ok csinaljak ki legyen?? :)

Üdv.

Szerintem.

(#16) Den válasza slug (#13) üzenetére


Den
veterán

ez egy visszatérő kérdés, amire már többször válaszoltunk, keress rá. ha jó lesz később is, írok majd róla, de most nincs lelkierőm (sok volt az ebéd :) )

www.simson4t.hu

(#17) bélanéni


bélanéni
őstag

engem meg az érdekelne, hogy profitáltok is a PH!-ből vagy ez csak a hobbitok, és máshol keresitek meg a kenyérre meg a PH!-ra valót. (lehet h. buta kérdés volt :DDD :C)

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#18) slug válasza Den (#16) üzenetére


slug
senior tag

Hol keressek rá? Nincs erőm most keresgélni, esetleg egy linket benyomhatnál! Az előttem szóló kérdése jó ám! Főállásban nyomjátok, vagy máshol keresitek a ''kenyérre valót''? Mert ha DEN itt ülsz, és moderálsz, akkkor ha nem profitáltok valahogyan, akkor szegény lehetsz! (:D) De ahogy elnézem a Nyereményjáték -ot az ABIT-tól biztos csurran-cseppen (boccs, ha nem így van)

(#19) Bagoly válasza slug (#18) üzenetére


Bagoly
senior tag

Csurran-cseppen azért neki, most is láttam a képei között egy új ''Pillangós Abit lányt''. Kimegy öcsém a CEBIT-re, azt a kis thai Abitos csajok csak úgy tapadnak rájuk (Elég ismert a PH! ott is). :DDD

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#20) Den válasza slug (#18) üzenetére


Den
veterán

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?what=plusabit&how=OR&sid=&fid=[/L]

én itt ülök, moderálok, és szegény vagyok :) És az is maradok ha nem fejezem be végre a főiskolát. De hát mindig itt ülök... :)

www.simson4t.hu

(#21) slug válasza Bagoly (#19) üzenetére


slug
senior tag

Csak bő nyállal ecsém!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hogy lesz valaki.... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.