Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BossMaN


BossMaN
csendes tag

Szoval ez lenne a kerdesem, remelem nem baj hogy inditottam a temat, gondolom sokan nem tudjak, es kivancsiak ra!
koszi :))

ASUS P4C800-E Deluxe | P4 3GHz | 2x512MB 400MHz CL2.5 Kingston | 2x160GB Maxtor 8mb cache with Zalman, 1x120GB, 1x40GB | ASUS Radeon 9600XT + ZALMAN | SB Audigy 2 ZS | LG Flatron 19'' | Creative 5.1 5300 Inspire | Logitech Cordless Desktop Optical MX (with MX700)

(#2) realist válasza BossMaN (#1) üzenetére


realist
őstag

nem baj, hogy inditottad, de miért a piacon keresel nyövény termesztő könyvet?:D

(#3) Viktor77 válasza BossMaN (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Általában az uccsó két szám jelzi, hány nanós a ram.
Pl.: 33, ez 3.3-as ramokat takar, és 1000/3.3-al. Így kapod a sebességét a ramnak. Más kérdés, hogy ez nem mutatja meg mennyire lehet húzni az adott kártyát. Ez több dologtól is függ. Memófesztől, gyártótól, stb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Gorneck válasza Viktor77 (#3) üzenetére


Gorneck
titán

No meg a szerencse! Hogy minden ok legyen!

Gorneck#1239

(#5) Viktor77 válasza Gorneck (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Ja tényleg! Kell egy nagy adag szerencse is! :)

Ezt kihagytam, bocsi!

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) BossMaN


BossMaN
csendes tag

koszi

ASUS P4C800-E Deluxe | P4 3GHz | 2x512MB 400MHz CL2.5 Kingston | 2x160GB Maxtor 8mb cache with Zalman, 1x120GB, 1x40GB | ASUS Radeon 9600XT + ZALMAN | SB Audigy 2 ZS | LG Flatron 19'' | Creative 5.1 5300 Inspire | Logitech Cordless Desktop Optical MX (with MX700)

(#7) Bandit21 válasza BossMaN (#6) üzenetére


Bandit21
addikt

De ha meg nem az utsó szám jelzi mert nagy a kavarodás stb akkor menj el RUDI oldalára és ott van egy link közvetlenül a gyártók oldalaira ahol csak be kell pötyögnöd h mi a chip kódja és ki is ír rögtön minden adatot hozzá:
[L]http://vganfo.uw.hu/tuning.html[/L]
Itt a második téma a ram tuning az alján ottvannak a linek.

[Szerkesztve]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#8) Magic válasza BossMaN (#6) üzenetére


Magic
tag

Hi!
Ha most akarsz venni, akkor nézz utána milyen ramokkal szerelik a kártyát és írd le egy papírra. Esetleg bszúrod ide és valaki biztos segíteni. Én amikor vettem az enyémet, az eladó ideadta a sorozat számot, hogy segítségével utána tudok nézni a ramnak. Hát NEM! Ugyanazt a szériát 2-3 féle ns-os rammal is szerelték.

(#9) Magic válasza BossMaN (#6) üzenetére


Magic
tag

Hi!
Ha most akarsz venni, akkor nézz utána milyen ramokkal szerelik a kártyát és írd le egy papírra. Esetleg bszúrod ide és valaki biztos segíteni. Én amikor vettem az enyémet, az eladó ideadta a sorozat számot, hogy segítségével utána tudok nézni a ramnak. Hát NEM! Ugyanazt a szériát 2-3 féle ns-os rammal is szerelték.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.