Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68601) Jorus válasza acsati (#68599) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem a gép a földön van, de sok minden más az asztalon, egy 160*80-as Bekantot használok, stabil, nincs vele nagy gond, kellően nagy egérpaddal, bill alátéttel a kopás is megelőzhető, mert arra hajlamos sajnos.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#68602) LWhite válasza Jorus (#68601) üzenetére


LWhite
tag

Csak az érdekelne, hogy lehet jól hallani a zenét (vagy a repülőgép hajtóművet ;)) ilyen picinyke hangszórókkal? ;]
Egyébként wow. :R
Az asztal tippet is köszi, pont valami masszívabbat keresek én is.

[ Szerkesztve ]

(#68603) sixpak válasza acsati (#68599) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam 2 Jysk asztal van egymás mellett, így 240x53cm az egész.
Pont akciós, 70-ből megvan a kettő, pakolni is lehet bele, 4 fiók, 2 polcos szekrény...
Nem csúszkál, elég masszív, 35kg darabja.

Van hely a háznak is bőven, 84cm széles a monitor, a hangsugárzókat is optimálisan el tudtam helyezni és jut hely a növényeimnek is. :D
Hogy negatívum is legyen:
az 53 centis mélység lehetne egy tízessel több vagy legalább 60 centi, jobban elférnék, a monitor lába elfoglalja az asztal mélységének felét.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#68604) Vaze válasza Jorus (#68601) üzenetére


Vaze
őstag

Ez brutal,gratula :Y :Y :R
Kar hogy nem ertek az ilyen zenekeverosdihez,en is berendeznem hasonlokeppen a kis sarkom :D

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#68605) KAMELOT válasza TechN7ne (#68600) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem ugyan ez van csak egyenes....180x60

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68606) acsati


acsati
aktív tag

Köszi a tippeket, képeket. :) Akkor szerintem én is el fogok férni 60 széles lapon, hossza meg majd 160-170 lesz.

(#68607) KAMELOT válasza acsati (#68606) üzenetére


KAMELOT
titán

180x60 méret az tökéletes. Szépen minden elfér rajta!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68608) zsombor22


zsombor22
aktív tag

Megint jött egy kattanás és kapott egy új házat a 2.gépem.
Még a VGA hiányzik belőle,de ha lesz normális áron 30.. vagy 40.. akkor átkerül bele a 2080 a másik gépből.
Tudom majd kapom a savazást,de nagyon rákattantam az RGB-s cuccokra. :DD







Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#68609) TechN7ne válasza zsombor22 (#68608) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hátsó alaplap takaró nem járt hozzá ,eléggé oda érnek a kábelek?
Nekem a MasterCase H500P Mesh ilyen hátul:

(#68610) vtommy válasza acsati (#68599) üzenetére


vtommy
aktív tag

Sajna jelenleg nincs jobb képem az asztalomról, én kicsit kilógok a sorból, fél év ikeázás + nézelődés után inkább elengedtem a papírasztalokat és kerestem egy asztalost, a lábakat pedig megcsináltattam egy helyi vaskereskedésben zártszelvényből.
4 x 80 x 160 tölgyfa, mániám volt a nagy felület, mert kb napi 12 órát ülök előtte, mindent is itt csinálok :)
Szubjektíven kicsivel jött ki drágábban, mint a prémium ikeás cuccok. 110e körül, + a lakk festék ilyesmi..

#68601Jorus Erre az összeállításra 10 év dj-zés után csak annyit tudok mondani, hogy tökéletes ízlésed van.. :R

[ Szerkesztve ]

(#68611) zsombor22 válasza TechN7ne (#68609) üzenetére


zsombor22
aktív tag

Én direkt a sima H500-t választottam, ebben több a hely a kábeleknek és felül rácsos nem plexis.
Különben rögzítve vannak kábelfésűvel az rgb-s-kábelek.

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#68612) palfitom válasza zsombor22 (#68611) üzenetére


palfitom
félisten

Szép munka!
(a szivárvány 24 pines zavarja a szemem, de ez szubjektív)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#68613) freemanone válasza palfitom (#68612) üzenetére


freemanone
őstag

vagy 5 percig nézegettem a képeket mire rájöttem hogy ketchup&mustard-ról van szó.. :DDD
ezt a "szépséget" kerestem, hogy miért is nem látom a szivárványt...?

Egyébként az egyetlen negatív pont nálam is az lenne. Igényes összeállítás szép kábelrendezéssel.

[ Szerkesztve ]

(#68614) palfitom válasza freemanone (#68613) üzenetére


palfitom
félisten

:DDD
A #68608 hsz-ben van.

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#68615) zsombor22 válasza palfitom (#68612) üzenetére


zsombor22
aktív tag

Köszönöm az építő kritikát. :R
Mustar&ketchup eltüntetve.
Egy kis akril festék csodákra képes. :D

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#68616) TechN7ne válasza zsombor22 (#68611) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

ebben több a hely a kábeleknek és felül rácsos nem plexis.
Én nem vettem észre ,hogy több hely lenne ,inkább ellenkezőleg ,plexit meg ki lehet pattintani ,mint minden egyes elemét a háznak ,nem hülyeségből van köztük 20k árkülönbség.

(#68617) palfitom válasza zsombor22 (#68615) üzenetére


palfitom
félisten

:C Wow!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#68618) zsombor22 válasza TechN7ne (#68616) üzenetére


zsombor22
aktív tag

A gép oldalában a takrók több helyet foglalnak,ezért mondtam hogy több hely van.
Nekem elég a hely a kábeleknek felül,nekem fontosabb hogy a meleg levegőt ki tudja szívni.
Az ár nem számított meg tudtam volna venni a drágábbat is.
A másik gépem egy Cooler Master Cosmos II 25th anniversary annak is rácsos a teteje és szépen kiszellőzteti a házat.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#68619) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!

Rég jártam erre, remélem mindenkivel minden rendben van!

Az elmúlt 1 évben nem volt hatalmas változás a konfigomban, csak annyi hogy a Cyberpunk miatt lecseréltem a 1070 emet egy GTX 1080Ti-re de mivel az is founders volt, nem lőttem új képeket. Miután befejeztem a CP-t azonnal ment is tovább a Ti, és kukáztam aprópénzért egy GTX 770 et azzal a címszóval hogy kivárom vele míg rendbejön a vga piac, és utána lövök majd valami best buy budget GPU-t.

Viszont 2 problémám volt a 250D ben lévő ITX konfigommal. Az egyik az volt hogy még mindig viccesen nagynak éreztem a gépet, annak ellenére hogy ITX szabványra építkeztem, a másik pedig az ár/érték arány. Vettem a 1080Ti alá egy 850W os Be quiet tápot, ami hírtelen a gépem legdrágább komponense lett az átmeneti VGA után és engem ez bántott. Nem azért mert rossz termék, hanem mert a gépem vételárának a harmadát egy olyan komponensre locsoltam el, ami ad + teljesítményt, sem növeli a felhasználói élményt.

Jött az ötlet hogy itt az ideje downsizeolni, hetekig túrtam is az aprót SFX táp és számomra megfelelő ITX ház iránt, és a napokban a szerencse velem volt! Sikerült kukázni egy Silverstone ML08 as házat, ami kiválóan kielégíti a Node202 es vágyamat úgy hogy nem csak olcsóbb, de IMO szebb is, és emellé kaptam még egy FSP SFX 450W os tápot is ajándékba. Életem első SFX tápja ez a cucc, soha nem láttam még ilyet, de annyira bejön hogy picit nagyobb mint egy 3.5 es HDD, annyira komolytalan hogy tetszik! :D Volt már Silverstone házam, a TJ08 as, nagyon szerettem, így nem féltem a sem az anyaghasználattól, sem a minőségtől, tudtam hogy safe bet.

Örültem mint majom a farkának hogy micsoda üzletet kötöttem, de a kisebb kuckó és a kisebb táp más problémákat generált. Az egyik az volt hogy a közepesen nagy noctua coolerem nem fog beférni az új kuckóba, a másik pedig hogy a GTX 770 nek várhatóan kevés lesz a 450W os PSU, sőt mivel custom hűtéses 2.5 slotos phantom GLH ról volt szó, így még esélyem sem volt ezt beletenni az ML08 ba, így mindenképpen új VGA után kellett néznem. A 770 est el is vitték 2x annyiért mint amennyibe került, de aztán koppantam egy nagyot, mert hogy a piacon semmi sincs normális áron, így nem volt egyszerű megoldani az issue-t. Végül megszabtam magamnak hogy nem költhetek többet VGA ra mint amennyit kaptam a 770 ért, nehogy véletlenül elcsesszem a build ár/érték arányát. Nem azért mert nem fér bele, csak egyszerűen felhúz ha rossz üzletet kötök. A jelenlegi piacon meg elég nehéz normális áron venni bármit is. A teljesítmény meglepően a 770 nel is megfelelt, nem játszom nagyon semmivel csak a Battlefield 3 pörög 2560x1080 ban az is csak 60hz en, szóval nincs szükségem hatalmas teljesítményre. Végül egy Gigabyte GTX 960 lett, mert fillérre pontosan annyiba került mint amennyit kaptam az öregecske 770 ért. Viszont nyertem fogyasztásban méretben, és veszítettem 10% ot teljesítményben! Viszont a tuningot jól bírja a kártya +100MHZ et kapott a vram és a GPU is, és az afterburner engedi 144% ig a powerlimitet. Teljesítményre full elég tegnap este már teszteltem a masinát, flawless!

Következő probléma a CPU Cooler volt. Mivel az ML08 elég vékony csak low profile cooler hajlandó belemenni. Mivel nem tuningolok, az volt szem előtt tartva hogy ne legyen throttlng, és ne legyen túl hangos a megoldás. Egy fórumtársunk javasolta az ID Cooling IS-60 at, hála az égnek volt az aprón diszkont áron, így ezt is sikerült apróból megoldani ezt a problémát is.

Összeraktam tegnap a gépet, és teszteltem is egy bő 2 órát, mindent alapjába véve elégedett vagyok, imádom a form factort és a gép megjelenését, akkora a gép mint egy 1.5l es ásványvíz. A silverstone logot levettem az előlapról mert nagyon világított az ezüst felirat. Egyetlen egy pici problémám van, az pedig a terhelés alatti hangja a gépnek. Pici coil-whine jön a tápból, valamint a procihűtőn a venti magasabb fordulaton magas szélzajjal rendelkezik, de ezek csak akkor hallhatóak ha éppen olvasok, játék közben nem hallható se hangszóróval, se fejhallgatóval.

Redditen sokan panaszkodtak a kuckó hűtési teljesítményére, de nekem nincs problémám vele. 2 óra full terhelés után a proci megáll 74 fokon, a GPU pedig 65 fokon gyári ventivezérléssel, valamint a fent említett OC-kal. A képeken a gép mellett egy 11” es macbook air van, szerintem kiválóan mutatja azt hogy mennyire kompakt a ház :D Sok házam volt már, de úgy érzem ez lesz a kedvencem! Elnézést kérek a gyenge képek miatt, ezt tudtam produkálni késő este összeszerelés után.

[kép] [kép] [kép] [kép]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#68620) Zsohi


Zsohi
őstag

Sziasztok,

Egy új projektbe fogtam ami a jelenlegi gépem [link] újra gondolása. Túl régen nyúltam már hozzá. :DDD

Még tavalyelőtt teljesen megvoltam veszve a SFF gépekért és el is jutottam addig, hogy minden szükséges hardware-t össze is vásároltam. A dolognak kétszer is nekifutottam [kép] , [kép] , de egyikkel se sikerült maradandót alkotnom, így elég hamar szét is lettek szedve és vissza is tértem a nagy batár gépházakhoz aminek az eredménye fentebb az első sorban látható. Namost' ez az ITX téma újra megtalált és végre találtam egy olyan házat ami minden szempontból megnyert, teszik, észszerű, nem aranyárban megy és ami a legfontosabb kapni is lehet. A nyertes pedig nem mást, mint a Cooler Master NR200P, egyszerűen mesés ez a ház.

A terveimben egy teljes egyedi építésű vízhűtéses rendszer szerepel külső radival, réz csövekkel és megszabadítani a házat azon részeitől amik a szememben belecsúfítanak az összképbe. A ház átalakítása maradék/hulladék anyagból készül és minden más meglévő hardwarekből tevődik össze. Első lépésként a lábakat vettem kezelésbe, a műanyag vackokat lecseréltem fára(lead wood).

[kép] [kép] [kép] [kép]

A fát 800-as csiszolópapírral csiszoltam fel, semmiféle más kezelés nem lesz.

Második lépésként a ház felső részével szeretnék kezdeni még valamit, az a felső rács akármilyen jó minőségű kivitelezés még is egy "olcsó" hatást kelt ami nem illik a ház többi részéhez, így azt a felső csíkot [link] első körben megpróbálom bőrrel bevonni hátha ennyi is elegendő lesz neki. Ha ez nem fog sikerülni még nem tudom mi lesz.

folytatás a későbbiekben, ahogy haladok a géppel. hátha érdekel valakit :D

[ Szerkesztve ]

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#68621) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Egy kis frissítés. :) Ilyen volt az eredeti állapot. [link]
Felülre sikerült még egy ventilátort betuszkolni, illetve kapott végig porszűrőt is.
A tápegységet tartó 2db hosszabb csavar tartja jobb oldalon. (Mivel mm pontosan illeszkedik amúgy se esne ki. ;] )
Az RGB szivárványt leváltotta a fehér szín, a képek lehet más árnyalatban adják át.


(#68622) palfitom válasza Zsohi (#68620) üzenetére


palfitom
félisten

Hajrá, jöhet a folytatás! :K

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#68623) palfitom válasza Grave_444 (#68621) üzenetére


palfitom
félisten

Szép.
Biztosan kellett az a 3. kifújó venti?

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#68624) Jorus válasza Zsohi (#68620) üzenetére


Jorus
nagyúr

Sosem foglalkoznék ilyesmivel, de nézegetni szeretem, ahogy alakulnak a gépek, szal jöjjön majd a folytatás. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#68625) Grave_444 válasza palfitom (#68623) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Abból a szempontból kellett, hogy kimaxoljam és mást már ne tudjak módosítani rajta.
Hőmérsékletben mintha a GPU lenne 1-2 fokkal hűvösebb (69 helyett 67), de lehet csak a szoba hőmérséklete volt más..
Az utolsó venti egyébként "ingyen" volt, így megérte újra szerelni kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

(#68626) palfitom válasza Grave_444 (#68625) üzenetére


palfitom
félisten

Értem. Csak arra gondoltam, hogy így többet fújsz ki, mint amennyit beszívsz, tehát nem csak a porszűrős venti-helyeken fog bejutni a friss levegő, ergo jobban porosodhat a gép.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#68627) Because


Because
őstag

Mostanában így, egy DeskMini H470 és I5 11500 társaságában:

(#68628) KAMELOT válasza Because (#68627) üzenetére


KAMELOT
titán

Jó ez a mini gép!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68629) Because válasza KAMELOT (#68628) üzenetére


Because
őstag

köszi! már nem is szívesen mennék vissza nagyobb méretre. egy szintén DeskMini A300-ast cseréltem, az ott lapul még az íróasztalban :)

(#68630) Zsohi válasza Zsohi (#68620) üzenetére


Zsohi
őstag

Közben haladok a géppel.

Felszerelésre kerültek a lábak és beszabtam a csöveket a helyükre.

A rézcsövek hajlítása és méretezése relatíve egyszerűen ment, szerencsémre tudtam használni a hajlítószerszámomat és nem kellett fasablonokkal tökörészni, de még így is sikerült egy szép adag hulladékot kitermelnem a saját hibámból. A csöveket végül fényesre políroztam, az eredeti elképzeléssel ellentétben amikor is még szálcsiszolt felületet képzeltem el, csak hát igazán otrombán nézett ki a dolog rézen.

A ház tetejéhez, pedig úgy gondoltam nem nyúlok, a kevesebb néha több alapon.

Maradtak a kábelek és még egynéhány dolog.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#68631) TechN7ne válasza Zsohi (#68630) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Igazi remekmű :R

(#68632) abridabri válasza Zsohi (#68630) üzenetére


abridabri
veterán

Baromi jó !
Ezek milyen hard tube fitingk pontosan ? És a rézcsövek sima fűtés / klímához való csövek pl OBI ból ? Milyen méret ? Elgondolkodtam most én is egy ilyenen ,az átlátszó PETG nekem nem tetszik , ez viszont nagyon.
Mennyivel bonyolultabb egy ilyen rézcsövezés a soft tube kiépítéshez képest ? (csináltam már sok soft rendszert ,de keménycsöves tapasztalatom az 0 )

[ Szerkesztve ]

(#68633) Poplacsek válasza Zsohi (#68630) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Tényleg nagyon szép! :R
Viszont az nem jelenhet hosszú távon problémát, hogy a sótalan víz reakcióba lép a rézzel? Amikor áramlik a víz akkor nincs jelentősége, de amint leállítod elkezdi megdolgozni a rezet, kiold belőle fém részecskéket amitől hamar vezetőképessé válik a víz. Bár lehet, hogy hasonló a helyzet a kártyák, CPU hőcserélők esetében is, nemtom. :B

[ Szerkesztve ]

(#68634) KAMELOT válasza Zsohi (#68630) üzenetére


KAMELOT
titán

Jó lett! Komplett végeredményt is dobd be, kábelezéssel!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68635) Zsohi válasza TechN7ne (#68631) üzenetére


Zsohi
őstag

Köszönöm mindenkinek! :R

#68632 abridabri: Fél colos Primochill RevolverSX fittingek, a csövek pedig azok amiket említettél fél colos méretben. A meghajlításukhoz [link] ezt a szerszámot használtam ami már önmagában is szépen dolgozik, fagyott szappanos vízzel feltöltve a csöveket, pedig minimalizálható a laposodás és a gyűrődés.
Pontosan ezért jutott nekem is a választásom a rézre és nem mellesleg könnyebb is dolgozni vele, mint a rozsdamentes acéllal, vagy üveggel. :)

Szerintem egyáltalán nem nehezebb, csak rendesen át kell gondolni a dolgot, mert ezzel nem lehet szűk íveket készíteni.

#68633 Poplacsek: Nem tiszta vízzel lesz feltöltve a rendszer, hanem korróziógátló folyadékkal ami direkt ilyen felhasználásra készült. Ek Cryofuel.

#68634 KAMELOT: A teljes gép majd csak jövőhét végén fog elkészülni talán. A kábelezés lesz az egész legnehezebb része, egy nagy nulla a kábel menedzsment ebben a házban.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#68636) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Alakul a molekula. A billentyűzet lesz a következő ami lecserélődik wirelessre, az egér Deathadder V2 Pro, füles CM MH-670. Türkiz a témaszin :P

Az asztal ideiglenes, lesz majd vmi minőségibb darab kicsit jobb kábel managementtel, de megmondom őszintén a tápkábelekkel, DP, HDMI kábelekkel nem nagyon tudok mit kezdeni. :D

A laptop az céges a tetején, a kontroller story-based SP játékokhoz van, TV-re van rákötve a gép (és csak 720p felbontást visz amit nem tudok rájönni, hogy miért :W )

Maga a cfg mindenestül, árastul itt:

A hűtőt lehet cserélni fogom egy wraith prismre, úgyse tuningolok és azért az jobban látszódna ;] Játékviz nem játszik, komolyra nincs suska.

Észrevételek, ötletek, kérdések jöhetnek :)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#68637) szabeska válasza Vismajor01 (#68636) üzenetére


szabeska
addikt

6700xt nem volt rossz vétel :K

F1

(#68638) Zsohi válasza Zsohi (#68630) üzenetére


Zsohi
őstag

update 3: Fuck this case.

Most már 2 napja ülök a gép felett és próbálom megoldani a kábelezést, de egyszerűen nem akar összeállni. A kábel menedzsment nem létező dolog ebben a házban és amennyi energiát már belefektettem képtelen vagyok belehányni a kábeleket.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#68639) Vismajor01 válasza szabeska (#68637) üzenetére


Vismajor01
addikt

Jah :D

Igazabol tanakodtam, annyit irjak be amennyibe kerult szamomra, vagy amennyiért aruljak?

Mert az igaz h 385 ezer volt alapbol az ara, de elotte 1 nappal eladtam az 5700xt-met 385 ezerert amit ugye 115ert vettem masfel evvel korabban. Vegul 115 maradt mert akarhogynezzuk penzembol csak ennyi ment bele :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#68640) palfitom válasza szabeska (#68637) üzenetére


palfitom
félisten

Mekkora mázlista!

#68639 Vismajor01
Jah.

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#68641) szabeska válasza Vismajor01 (#68639) üzenetére


szabeska
addikt

Ha így nézzük, az enyém 180ezer volt szeptemberben :DDD 2080S (+180e) -> 3080 (-360e). Jó, én a 2080S bukóját nem számoltam, ami kb 60 :P

[ Szerkesztve ]

F1

(#68642) szabeska válasza szabeska (#68641) üzenetére


szabeska
addikt

Lejart a szerk: amugy tokmindegy, rengeteget oltem gepekbe, vegeredmenyben ez a szamolgatas csak megnyugtatasul szolgal :DDD

[ Szerkesztve ]

F1

(#68643) KAMELOT válasza szabeska (#68642) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem mindegy mennyi van a gépben? Az a fő, hogy neked tetszik és kiszolgál. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68644) Vismajor01 válasza szabeska (#68641) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hát azért ez más, mert te megvetted a 2080S-t és ráfizettél a 3080-ra. A kettő összege amennyi pénzt te bele raktál.

Én a te példáddal élve vettem Egy 2080S-t 150 ezerért azt elcseréltem egy 3080-ra egy az egyben, szóval 150 ezrembe van a kártya. Deha a 3080ra még rákellett volna fizessek 150 ezret, akkor 300 :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#68645) tyielow válasza Vismajor01 (#68636) üzenetére


tyielow
aktív tag

Ha ekkora asztalom lenne max. laptopoznék... vagy a videókari helyett 1 normális asztalt inkább :U

YouTube: toty1ka

(#68646) KAMELOT válasza tyielow (#68645) üzenetére


KAMELOT
titán

Azt én is néztem, hogy marha kicsi az a asztal mélység / szélesség is. :U

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68647) Vismajor01 válasza KAMELOT (#68646) üzenetére


Vismajor01
addikt

120 centi széles az asztal, 130 centi fér be. Eltőte 150 centis volt. Mélységben ugyanúgy 60 centi mint az eddigiek.

De pont ezért volt "ideligenes" kb 6 ezer forintból raktam össze az ikeából: Nem voltam benne biztos h elférek itt. De elférek :)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#68648) smiti válasza Vismajor01 (#68647) üzenetére


smiti
addikt

Gratula, jó ez. Én csak annyit kérdeznék, hogy az asztallap az így behajlik, vagy csak rosszul látom?

Pont ilyen asztalt tervezek venni, de ha így hajlik akkor nem biztos, hogy bevállalom. :B

(#68649) Vismajor01 válasza smiti (#68648) üzenetére


Vismajor01
addikt

Sztem csak a kép békeperspektivás kicsit, nem hajlik kicsit se, nagyon jó kis cucc ennyi pénzért. Asztallap volt 6k meg a lábak 1500/db v vmi ilyesmi.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#68650) KAMELOT válasza Vismajor01 (#68647) üzenetére


KAMELOT
titán

Így már értem! Mekkora az a monitor?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.