Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hódítós topic

Hozzászólások

(#1) bazs


bazs
aktív tag

Talán többen is ismeritek a hódító netes ''stratégiai'' játékot. Kíváncsi vagyok a stratégiákra, nyer? fajokra, legkiélezettebb helyzetekre.

Szvsz a gnóm esetleg a félelf lehet nyer? faj. Én egy gnóm orit irányítok egy csomó varival és ontom a tekercset.

Pont most fogyott el...

(#2) róland válasza bazs (#1) üzenetére


róland
veterán

Úgy látom rossz helyre keveredtem. Pedig arra gondoltam, ez az a hely a PH-n ahol a singli lányokat lehet meghódítani. :)) De ilyen orkokkal, elfekkel, gnómokkal mit csináljon egy ember. Bár gnóm emberről hallottam, de inkább nem kérek belőle. :))

Na jó hódítást. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3) róland válasza róland (#2) üzenetére


róland
veterán

singli!

Hát elég csúnya ''ferdítésre'' sikerült. Javítás sigle, azaz magyarul szingli. :DD :DD :DD

Na minden jót.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4) Sidaries válasza bazs (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Én játszottam, de megúntam. Sok volt a gond vele. Több, mint a tevémmel és ebben még veszteni is lehet. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#5) Jazzy


Jazzy
tag

Én is játszottam, vele, de kb. 2 hónap után én is meguntam és kissé sok időt igényel.

J@zzy

(#6) bazs válasza Sidaries (#4) üzenetére


bazs
aktív tag

Minden játékban lehet veszíteni. Amúgy ha nagyon elkapják az embert nincs kedve újrakezdeni az biztos

Pont most fogyott el...

(#7) tocsa válasza róland (#2) üzenetére


tocsa
senior tag

Mi a problémád egy szakállas ogár vagy ork nősténnyel? :D :D :D

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#8) Crion válasza bazs (#1) üzenetére


Crion
aktív tag

Én már ides tova jó pár éve játszom a játékkal, de azt kell, hogy mondjam, hogy annyi féle stratégia van, hogy teljesen mindegy milyen fajjal játszol, minden fajnak megvan az előnye, persze alapértelemben a gnom a legjobb, de a legutobbi változásokkor, a félelf igen erős lett, és az óriás is.
Jó a sok varázsló, csak vigyázz, nehogy megcsappanjanak:)

Egyszer volt egy levelezésem egy sráccal, aki örömét lelte abban, hogy leölt valakinél 5-6000 varázslót, a leveleim továbbitotta a supportnak, ők pedig kizártak 5 körre, azzal az indokkal, hogy ha valaki megtámad az játék, erről szól.
Na igen, ez igaz, csak régen ezt a játékot sokkal többen játszották, és tudom, hogy nagyon sokan azért nem játszanak, mert valami idióta, kinullázza az országát, és nincs kedve ujat kezdeni.

Nah én ezeket az országokat szoktam bántani. Nem kicsit:)


Sikeres Hódítást! ;)

(#9) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Én akkor untam meg, amikor védekező fajjal védekezésre fejlesztve lenyomott egy olyan ország, melynek a pontértéke kisebb volt mint az enyém! Azt hiszem, hogy még nagyon sokat kell(ene) fejleszteni a hoditon, hogy rendesen, élvezhetően játszható legyen. Szvsz inkább teve :D

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#10) róland válasza tocsa (#7) üzenetére


róland
veterán

Speciel én jobban szeretem az embereket. De hátha tud valami újat az ...-ban! ;]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#11) maszat


maszat
senior tag

Jé! Még ilyen topic is van. Na akkor fehozom.:))

Játszik még ilyet rajtam kívül valaki?

(#12) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Bakker. Régen nyílt a topik, én meg azt hittem, hogy ide jótanácsok vannak leírva, hogy hogyan hódítsunk nőket. Látszik, hogy totálfáradt vagyok

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#13) Surv válasza maszat (#11) üzenetére


Surv
tag

Persze, játszom például én is :)
3 különböző szinten, három különböző fajjal.

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#14) Egon


Egon
nagyúr

Hosszú idő után, én is elkezdtem újra játszani.
A jelenlegi állás szerint a fajok közül szvsz egyértelműen az óriás-gnóm-félelf triumvirátus a legerősebb, a többi faj (különösen az ember) labdába sem rúghat mellettük. Sajnos sosem arról volt híres a game, hogy jól ki van egyensúlyozva...:(
Az elkövetkezendó változások egyértelműen a harcos beállítottságú országok fölényét fogják hozni (persze kérdéses még a mészárlás hatásfoka); jelenleg a legjobban használható felállás a 2 harcos-1tolvaj-1varázsló szövetség.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#15) XinAgent


XinAgent
tag

Törpe RulZ

Cathar (#210631)

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#16) Surv válasza XinAgent (#15) üzenetére


Surv
tag

Most elég jól megtápolták az embert. 5x-ös védelem a tükörvarázsnál az jól hangzik. A hulla is erősebb lett, igaz nem hiszem, hogy a 2. szinten vagy feljebb túl sok hulla lenne. Főleg mivel most már a VIP-ek látják a pontlistában a fajokat is. a hullák így hamar prédák lesznek.

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#17) XinAgent válasza Surv (#16) üzenetére


XinAgent
tag

ja, az ember visszajött a legjobb tolvaj orinak

3/G-ben tuti van:D

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#18) ovecs válasza XinAgent (#15) üzenetére


ovecs
senior tag


Pont két körön belül vagyok és szövibe lépnék!!
Nálatok van hely?

[Szerkesztve]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#19) XinAgent válasza ovecs (#18) üzenetére


XinAgent
tag

fullon vagyunk

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#20) bdav


bdav
őstag

kb 5-6 éve toltam vele, akkor még nem voltak külön fajok, csak ember. akkoriban elég sokat játszottam vele de egy idő után meguntam. akkor lettem igazán netfüggő :D, volt 2 jó szövetségestársam, és csomot chateltünk a szövetségfórumon - akkor még ilyen volt, nemtom most mi van :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#21) XinAgent válasza bdav (#20) üzenetére


XinAgent
tag

csomó faj, de a szövijeim sajna nem komunikatívak, azt néha +csinálják amire kérem őket
de kegyetlenül bosszúlunk

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#22) XinAgent válasza XinAgent (#21) üzenetére


XinAgent
tag

kicsit behalt a topic

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#23) Pötyi


Pötyi
őstag

Én is beugrottam a témacímnek... Azt hittem, hogy a Hódító Hódokról fog szólni... Norbiról és Dugóról... :D

[kép]

QNX is cool!

(#24) XinAgent válasza Pötyi (#23) üzenetére


XinAgent
tag

van ez így:D
akkor aki idetéved erről van szó

Bővebben: link
ha valaki regelni akar javalott a biztonságos kapcsolat

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#25) XinAgent


XinAgent
tag

esetleg olyan aki azért jött ami?:D

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#26) XinAgent


XinAgent
tag

úgy láccik nem sok hódos jár ide, kár:(

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#27) Botee


Botee
tag

Én is jáccom,most kezdtem..Nagyon láma vagyok,aztse tudom mit kell csinálni,de biztos jó:C

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#28) Botee


Botee
tag

na up...senki?:(

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#29) Botee


Botee
tag

ilyen sok PH!-s közül nem kad senki,aki hódítózna?:)ejnye-bejnye...

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#30) Botee


Botee
tag

up,hátha:)

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#31) Botee


Botee
tag

up:(

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#32) Xelo


Xelo
addikt

sztem nincs igazi stratégia.. csak annál érdemes próbálkozni akinél te is bejössz.. ez meg már akkor meglátszik ha a szemébe nézel... szemkontaktus nagyon fontos, legjobb csábítási eszköz...

:D:D:D jahh hogy ez a topic nem erről szól..

[Szerkesztve]

(#33) Botee válasza Xelo (#32) üzenetére


Botee
tag

Te ezt most komolyan gondoltad,vagy már akkor tudtad,h nem erről szól,mikor elkezdted írni???:DD

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#34) Xelo válasza Botee (#33) üzenetére


Xelo
addikt

nem tudtam... azt hittem hogy hódítós topic.. vagyis hogy hogyan húdítsunk:D

(#35) Cow&Chicken


Cow&Chicken
csendes tag

Kicsit halott a topic de megpróbáljuk feldobni, én már mintegy 2,5 éve jáccok és nagyon rá lehet kattani, főleg az elején. Ez elején még nagyon kiakadtam amikor keményen elvertek de mostmár nem zavar, ez is csak olyan mint az igazi élet ha sok pénzed van akkor nem tudnak lenyomni:D

(#36) XinAgent válasza Cow&Chicken (#35) üzenetére


XinAgent
tag

lassan 1 év
maholnap fordulok vissza a 2. személyiségért

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#37) Botee


Botee
tag

Én még csak most kezdtem nemrég,bár most épp kint vagyok szabin:)Most túl sokat vizsgázom+aztán nyár remélem,úgyh majd augusztusban visszatérek kb:)
De nem rossz kis játék.

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#38) XinAgent válasza XinAgent (#36) üzenetére


XinAgent
tag

megvolt a fordulás, 5/X-ben vagyok

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#39) Botee


Botee
tag

Én asszem W ha van olyan..de már nem is emlékszem pontosan...:B

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#40) XinAgent


XinAgent
tag

én figyelek, de nem igazán jön írás, bár ez láccik:DD

kiváncsi vagyok hogy a ''pár'' hódítós közül egy se jár ide vagy lusták írni?

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#41) Botee


Botee
tag

Jah,úgy látszik nem sokan űzzük ezt a sportot:)

[Szerkesztve]

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#42) Sportman


Sportman
csendes tag

Hello

Én is hoditózok

-

(#43) XinAgent válasza Sportman (#42) üzenetére


XinAgent
tag

végre valaki
melyik csoport/ok?

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#44) #00809728


#00809728
törölt tag

Én már régota hóditozom kb 2éve bejártam az 1-5 szintig.Nincs olyan faj amit ne lehetne elverni.
2 csoportban is nyomom most az 5w és a 4s-ben.Utobbi lassan 3-as.
Ha van kérdés akkor arra szivesen válaszolok.

(#45) Botee


Botee
tag

Asszem én is 5w-ben vagyok,most elég csúnyát beszívtam,úgyh. kicsit kimentem szabira.Nem volt túl sikeres a fajválasztásom,ork vagyok,elég erős vagyok ugye elitben,de szanaszét tudnak lopni:(.Most is pl van 11k lakáshelyzetim,hogy mégse legyen gáz ha lopnak,erre leloptak 26%ra..úgyh elsírtam magam és kiraktam szabira:)

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#46) XinAgent válasza Botee (#45) üzenetére


XinAgent
tag

Békés törpicsek voltam 4-2-ig, meguntam hogy lopnak ezért lettem ork, az enyveseket be kell darabolni:DD

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#47) Botee válasza XinAgent (#46) üzenetére


Botee
tag

Ezért lettél ork???Hát annak se sok védelme van a lopással szemben:Dmondhatni semmi

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#48) #00809728


#00809728
törölt tag

Szasztok!

Én most éppen elf vagyok.Kevés vari vagyis csak annyi,hogy 36 körig ne lássanak.
Majd sok toli.Katonailag nem kell sok mert az íjászok az őrtorony miatt megvédenek.
Ha feljebb lépek egy szintet akkor ember leszek.Igaz katonailag kell lépnem mert abban az nagyon gyenge.

(#49) XinAgent válasza Botee (#47) üzenetére


XinAgent
tag

dehogynincs, akinek eszébe jut hogy lop annak szétverem a fejét:DDD

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#50) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Én is most keztem a játékot nem rég az emberekell idultam.
Van aki 5/x-be van?
Szeritetek először sok harcost vagy varázslót és tolvajt képezzek?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hódítós topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.