Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Hobby elektronika (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-13 14:16:17

LOGOUT.hu

Ez itt, az elektronikával hobbiból foglakozók fórumtémája.
Lentebb összegyűjtötttem néhány elektronikával kapcsolatos, hasznos linket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) DDL válasza biker (#300) üzenetére


DDL
őstag

(Az a 2A a max bázisáram. 250V/2.5A kollektoráram 4us sebességű kapcsolgatása 0.5A bázisáramot igényel, de itt jelen esetben szerintem messze nem kell ilyen gyorsnak lenni. Bár ettől fügetlenül nem ártana elé egy plusz fokozat, mert az 1A-t azért szolgáltatni kellene. A FET-tel sem járna sokkal jobban. 1kV-os 10A-es FET kapcsolgatása is igényel legalább ennyit)

Üdv: DDL

[Szerkesztve]

Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

(#302) biker válasza DDL (#301) üzenetére


biker
nagyúr

én úgy tudtam, a gate árama kevesebb.

de akkro abban jót sejtettem, hogy kevés lesz az 555 meghajtónak

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#303) yossarian


yossarian
aktív tag

üdv.
akkor gondolom erősíteni kellene a jelet, ugye?
találtam egy ilyen kapcsolást:
Bővebben: link
elvileg ez szinusz hullámot tud kiadni, változtatható frekvenciával. ha én ezt egy műveleti erősítőn keresztül erősítem (még nem tudom, hogy hogy:) ) , akkor elvileg annak elégnek kellene lennie nem?
a tekercs 0.55-ös huzalból van, kb 35 ohm, kb 2100-2200 menetű. átmérő kb 8-10 centi (bocs, hogy így írom, de nem mértem le, és csak a meglehetősen rossz memóriámra hagyatkozom...:) ), hossza is kb. 10 centi. a vasmag kb 2.5-3 centi.
szóval a kérdés továbbra is az, hogy hogyan illesszem a tekercset a kimenő jelre, hogy az gyorsan tudjon működni. relét nem akarok használni, lehetőleg ''mozgó'' alkatrészek nélkül kellene megvalósítani.
minden jót.

(#304) DDL válasza biker (#302) üzenetére


DDL
őstag

Sokan ugyanabban a cipőben utaznak mint Te. Mármint azt hiszik, hogy így tanulták. Pedig csak elfelejtkeztek a FET egy-két lényeges tulajdonságáról. Pl. a Gate kapacitása-induktivitása. Ami töltésére-kisütésére bezony lényeges kakaó kell, ha gyorsan akarod működtetni.


Üdv: DDL

Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

(#305) Shape


Shape
aktív tag

Lehet, hogy egy kicsit eltérek a jelenlegi témátoktól!

Nem tud valaki egy kapcsolási rajzot Gameport -> USB átalakitóról!
Sikerült egy Gameportos gamepadot vennem és itt jött a szivás!
Alaplap csere után nem tudom használni, mert az új alaplap integrált hangkártyája mellé nem jár gameport!
Plusz hangkártyával meg nem tudom megoldani, mert nem kap IRQ-t a plusz hangkártya!

Valaki tud megoldást?
Külföldi oldalakon már láttam ilyen átalakitót, ugyhogy biztos létezik!

(#306) elttiL


elttiL
senior tag

Halihó!
USB-IDE átalakítóról nincs valakinek valamilyen építési leírása, vagy csak egyszerűen egy kapcs rajz és nyákterv?

(#307) mixyboy


mixyboy
tag

Üdv All!
Az a helyzet, hogy előerősítőt szeretenék rendelni erősítőmbe (Urbán Elektronikától), van kettő féle is! Egy előerősítő van 1800 ért, de nincs semmilyen szabályozás bennt (vol, bass, stb.) A hangerőt még meg lehetne oldani, de a másik előerősítő meg ~4500 Ft. ebben bennt van minden, a gondom csak az, hogy ez nagyon drága... (nem sokkal volt drágább egy végfok - egyik csatornája)
LM 1036-os IC van bennt. Szal infó kéne, hogy milyen mindőségű, érdemes lenne érte ennyit kiadni?

Közben mégegy kérdés felmerült:
ven egy olyan a honlapon, hogy ''Védelem hangfalakhoz''... Gondolom azt már vágjátok, hogy nem vagyok vmi profi elektros, szal nem tudtam eldönteni a kép alapján, hogy mi ellen védhet... Szal ha vki erről is tudn infót, még hepibb lennék :)

Bővebben: link majd egységcsomagok között lehet tallózni! THX!

[Szerkesztve]

(#308) And válasza mixyboy (#307) üzenetére


And
veterán

A drágább előerősítőhöz: a teljes kapcsolásról látatlanban nehéz véleményt alkotni, de az LM1036-os adatlapja hozzáférhető: Bővebben: link.
Az első észrevételem az, hogy ez az ic önmagában nem erősítő, hanem sztereó hangszín-, hangerőszabályozó, balansz- és loudness-áramkör. A fesz. erősítése kiemelés nélkül 0dB körüli, 1x-es. Egyéb adatai eléggé átlagosak: tizedszázalék körüli torzítás, jel/zaj max. 80dB, csatornák elválasztása 75dB, stb. Hogy érdemes-e annyit kiadni érte, azt a szerelt áramkörön lévő többi körítés (meg a döntésed :D) fogja megszabni.
A hangfalvédelem a fotó alapján nem más, mint egy időzített, relés be- (és ki- ?)kapcsolási tranziensvédelem. Ehhez hasonlót a szerelt kommersz erősítők mindegyike alapból tartalmaz.

(#309) mixyboy válasza And (#308) üzenetére


mixyboy
tag

Köszi a választ! Hangfalvédő ák. tuti nem lesz, az van most is, csak bekapcskor nem időzít :( De kikapcsoláskor evidens, hogy leválaszt...
Akkor az előerősítőn még gondolkodom, köszi a választ mégegyszer... megyek nézem datasheet-et. Üdv all!

(#310) uni


uni
csendes tag

Már régóta szeretnék kilépni a számítógép hagyományos keretei közül (azaz bemeneti eszköz: billentyűzet, egér; kimeneti eszköz: monitor). Szeretném, ha a számítógépem vezérelni tudna valamit. Itt olyan dolgokra gondolok, mint egy motor, vagy egy dugattyú.
Kerestem egy csomót a neten, hogy lehet-e kapni kész megoldásokat, amelyeket már csak fel kell programozni. Sajnos nem találtam semmi ilyen jellegűt.
Tehát a kérdésem: nem tud valaki olyan eszközt, amit USB/RS-232 felületen lehet vezérelni. minthogy a témával egynlőre csak ismerkedek, ezért szinte bármi érdekel (mondjuk a legérdekesebb egy motor lenne).

(#311) Bigya


Bigya
őstag

HI!

Relés megoldás van dögivel, állt. 10 csatorna, de van egy jobb bővithető, fűzhető, soros portos téma is, ha érdekel, akkor kereshetek utána.

Nekem van egy egyszerű kapcsolásom+progi, ami a numpad-ról billent 10 kimenetet a párhuzamos porton 1 vagy 0 ba, minden egyes szám leütésnél az aktuális kimenetet.

Viszont most moddolok, és nem látom a vinyómat amin rajta van, de ha dobsz egy emilt, akkor az meg lesz és nem felejtem el. :)

(#312) Dromie


Dromie
csendes tag

Hello

Még a topic elejen fel volt vetve hogy egy mini FM adót is lehetne csinálni.....

amilyen kapcs. rajzokat találtam azok mind monok voltak. valakinek van egy stereo kapcs. rajza? vagy nem akar nekem esetleg egyet összedobni?

előre is köszi

(#313) Dufresne


Dufresne
addikt

Valami ilyesmit keresel?
Bővebben: link

innen választottam találomra Bővebben: link

(#314) Dromie


Dromie
csendes tag

nos igen.......de ehhez már végképp kevés az elektronikai kézségem.....

valaki nem szeretne ilyen közel anyagáron megcsinálni nekem?

[Szerkesztve]

(#315) ftc


ftc
nagyúr

Low ESR-es kondik mivel jobbak a hagyományosnál?

(#316) sonar válasza Dromie (#314) üzenetére


sonar
addikt

A baji elektronikánál lehet rendelni ugynevezett bébi őrt, ami pár 10 méterig tökéletes fm adó :D de ha kicsit átalakítod akkor tovább is :D
készre szerelve is árulják asszem. a címet pontosan nem tudom, de googlebe ird be hogy :baji elektronika+dunaweb asszem ezzel találtam meg én is annó (de hát modem)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#317) catalisat


catalisat
csendes tag

Üdv emberek!

Van-e valakinek ötlete arra, hogy honnan tudnék icipici kijelzőt szerválni? Egész pontosan
olyan játékszerre gondoltam, ami pl. a régebbi videokamerák keresőjében van.
Kerestem a neten, de csak 'megkímélt állapotú' kamerákat találtam N*10.000 Ft-ért, ami azért
messze túlmutat a lehetőségeimen.
Szemüvegre szeretném szerelni 'monoklinak', ezáltal a valós látott képet, és egy vonalas képet
összevetítve adódna a kép. Olyasmi hatás ez, mint a vadászrepülők (F16?) műszerfala fölötti
vetített kép, ahol a pilóta látja a magasságot, meg stb.-t.

Valahogy senki nem kínál bontásra kamerát :(


(#318) hezso válasza catalisat (#317) üzenetére


hezso
aktív tag



Ilyet keresel sztem. 2.5''-os, és 1999Kč(cseh korona, kb. 15000-16000Ft). Sima videojel rákothető, 12V-ra megy. Itt megtalálod a kamerák között:
Bővebben: link

Tak levný LCD monitor??!! To tu ještě nebylo!
Malý barevný monitor s obrazovkou LCD TFT o úhlopříčce 2,5 palce. Rozlišení 480 (H) x 234 (V), tj. 112.320 bodů, konfigurace barev RGB Delta, podsvíceni CCFL trubice, provozní teplota 0 až 60°C. Napájení 12V / 400mA. Audio i video vstup, regulace jasu, kontastu a hlasitosti. Ideální pro spojení s našimi kamerami. Nabízíme za super cenu !
Ideální pro použití v obchodech i domácnostech pro sledování vchodu nebo prohlídání automobilu na parkovišti.   Vzhledem k 12V napájení lze použít i v automobilu například jako další zpětné zrcátko.


Nemtudom mennyire tudsz csehül, de a lényeg asszem kivehető(van audio bemenete is).

(#319) hezso


hezso
aktív tag

Az én kérdésem:
Van nékem olyan cuccom hogy:

Egy fehér doboz, valami időzítő. Márkája RELOG, száma 6TZ70-es. Hajókon használták asszem. Elég öreg, 1985-koruli asszem. 0.1s-tól 10napig tud időzíteni. Szetszedve sem egy egyszerű cucc, IC meg minden van benne, és van neki kb 20-25 kimenete az alján. Nem nagyon tudom működésre bírni mivel nemtudom hogy melyik kimenet/bemenet micsoda. Ha esetleg valaki látott volna már ilyet, tudja mi mire való rajta akkor írhatna. Ha esetleg kell fotó hozzá valakinek hogy felismerje mert rémlik neki valami ilyesmi akkor azt is tudok adni. A neten semmit sem találok róla. Fontos lenne nekem mert tudom(99%) hogy időzítő, hasonlót már működni is láttam, és én is szeretném használni. ha esetleg valaki régebbről emlékezne ilyenre akkor előre is köszi(sok reményt nem fűzök hozzá).

(#320) VIPowER


VIPowER
senior tag

Erről az IC-ről tudtok valamit mondani nekem? : STK411-220E

(#321) Blackmate


Blackmate
senior tag

Teljesítmény erősítő IC. Kapcsolástól függően 2*25, 2*35W-os. Hűteni kell mint -állat. 7-8 e HUF között van az ára.

(#322) VIPowER válasza Blackmate (#321) üzenetére


VIPowER
senior tag

THX. Közben én is találtam róla némi infót.

(#323) GaBBoR


GaBBoR
tag

Hali!

Tud nekem valaki segíteni abban, hogy a linkem látható kapcsolásba (Bővebben: link 2 pdf file) hova és milyen ellenállást (ill. egyéb alkatrészt) kell bekötönöm? A rajz szerint egy potméterrel lehet állítani a futófény sebességét. Viszont azt szeretném, hogy ne kézzel kelljen állítgatni, hanem a hőmérséklet hatására változzon a sebessége. Magyarán minél melegebb van, annál gyorsabban fut a fény. Úgy kb 30-40°C fokos tartományra kéne reagálnia.

köszi
(ui: az elektronikához nem értek, de rajz alapján össze tudom rakni a cuccokat :) )

(#324) vtechun


vtechun
veterán

olyan rádiót nem tudna valaki csinálni amivel lehetne fogni mondjuk az rtlklub hangját? mert pl. itt a plazaban megy a tv csak éppen hallani nem lehet:)

(#325) borob


borob
tag

Csináltam már topicot neki, de most vettem észre, hogy van ilyen topic is. Szal nekem szükségem lenne pici, lehetőle gombelemrül vagy hasonló méretekkel rendelkező erőforrásról működtethető ledekre. Mondjuk olyan 1-4 cm2 méretűre. Több darabra. Kérdés, hogy honnan tudnék ilyet szerezni vagy tud nekem vki csinálni? Nem lenne rossz, hogyha bírná a gyűrődést. köszi. :))

(#326) And válasza GaBBoR (#323) üzenetére


And
veterán

Hi! A potméter helyett próbálkozhatsz NTC-termisztor használatával: a potmétert kihagyod (rövidzárral pótolod), R1 - eredetileg 2,2kohm - helyére teszed a termisztort, az R2-t pedig 220..330 Ohm-os ellenállással helyettesíted. 10 kOhm-os (25°C-on) termisztorral és a fenti értékekkel a futófény sebességnövekedése 40°C-on kb. 50%-os a 30°C-on mért sebességhez képest. A megfelelő sebességtartományhoz mindenképp szükséges a C1 kondi cseréje is, hacsak nem szerzel nagyobb ellenállású termisztort, és számolod újra az egészet más értékekre ;]. Javasolt kapac. értékek: 10, 22 vagy 33uF, a kisebb értékűvel lesz gyorsabb a futófény.

(#327) GaBBoR válasza And (#326) üzenetére


GaBBoR
tag

Fú. Köszi! :)
Még lenne két apróság. Itt vannak (Bővebben: link) NTC termisztorok, de 25 Ohm-os a legnagyobb. Vannak még NTC cuccok, de azokhoz nincs odaírva, hogy termisztor. Akkor ezek nem is jók?
A másik pedig a fóliakondenzátor. Ami nem elektrolit kondi, az mind fólia? Vagy honnan lehet tudni melyik milyen? pl itt Bővebben: link.
S mégegyszer köszi :)

(#328) And válasza GaBBoR (#327) üzenetére


And
veterán

1. Ha NTC-ellenállás, akkor biztosan termisztor, egyébként nem emelnék ki a hőmérsékleti együttható jellegét (negatív). Ezek tipikusan tárcsa alakúak.
2. Fóliakondenzátor: nem kell neked pont fólia-, arra a célra megfelel akármilyen, pl. kerámiakondi is. Ebből az is közetkezik, hogy ami nem elkó, az nem biztos, hogy fólia :). Csak az elektrolit-kondenzátorok polarizáltak (van -, és + kivezetésük), a többi nem, de nagyobb kapacitás-értékekhez (C>néhány uF) már mindenképp elkó kell. A második linked az oldal szerint csak elkókat tartalmaz. Ha pesti vagy, alkatrészek beszerzésére javaslom a Lomex-et vagy az Elektrokontha-t, ezeknek van online árlistájuk, az viszonyítási alapnak is megfelelő.

(#329) GaBBoR válasza And (#328) üzenetére


GaBBoR
tag

Thx
Találtam itthon 2db bigyót, rámértem ohm mérővel, és 9.8kOhm-ot mutatott, majd mikor hozzáértem a végén a bogyóhoz, elkezdett csökkeni az ellenálása. Szóval azt hiszem ezek is ilyen termisztor vackok, bár a végük nem tárcsa, hanem bogyó :)
A rajz alapján szerinted milyen kondenzátorok kellenek? A lábtávolságukra gondolok. Ránézésre úgy 5mm-re tippelek. Egy ilyen kapcsolásba mindegy hogy hány V-os kondit teszek? Mert van aminek a lábtávolsága 2mm, meg 5mm ..stb, viszont a V értékük is egyre több.
Lehet hogy túl elhamarkodtam, hogy majd én megveszem az alkatrészeket, és jól megcsinálom? :D (Pedig így olcsóbban kijönne.)

(#330) And válasza GaBBoR (#329) üzenetére


And
veterán

Igen, vannak bogyó formájú termisztorok is. Az eltérő gyártmányok karakterisztikája többé-kevésbé változhat, a #326-ban írt adatok egy konkrét típus korábbi kiméréséből származnak.
Kondikhoz: melyik szintről szeretnéd megépíteni az áramkört? Mert ha a nyákot is te csinálod, akkor olyan kondit tervezel be, amilyen jólesik. Ha ''álló'' kivitelű elkót veszel, az ilyen viszonylag kis kapac. értékeknél 1 (max. 2) raszteres lábtávolságú lesz, de jól hajlítható kicsivel kisebbre/nagyobbra is (raszterméret: 1/10''= 2,54mm). Az elkók legyenek legalább 16V-osak, a kerámia tárcsakondik (pl. a 100nF-os) meg emlékeim szerint simán bírnak minimum 40V-ot.
A C*nrad esetén nem nehéz - sokkal :D - olcsóbban kihozni egy áramkört házilag, különösen ha ilyen egyszerű, mint ez..

(#331) asturel


asturel
őstag

hany ohmos ellenalas kell hogy a 12V-os agbol nekem egy kek ledet megvilagiccson (ugytom a kek led nyitofeszultsege 4.0 - 4.1V) az ugy jo ha berakok 1 ellenalast es arrol parhuzamosan lekotom a ledeket ?

ya es hogy egy normal ledet ? :D

mer gondolkottam azon hogy a led pozitiv labara a +5V-t a negativhoz a +12V-t kotom es akkor pont 3V-ot kap.. de nemtom hogy ez mennyire jo ?

[Szerkesztve]

(#332) realtime


realtime
csendes tag

vmi áramkört zárogató áramkör kellene, amit 1 min.-ként zár egy pillanatra egy másik áramkört! hogyan?

(#333) And válasza asturel (#331) üzenetére


And
veterán

''hany ohmos ellenalas kell hogy a 12V-os agbol nekem egy kek ledet megvilagiccson (ugytom a kek led nyitofeszultsege 4.0 - 4.1V)''
R=(12V-Uled)/I= 8V / 0.02A= 400 Ohm, 20mA-es ledáramhoz és egy darab ledhez. A kék ledek nyitófesze talán valamivel kisebb is 4V-nál, ezért a 470 Ohm-os szabványos értékű megfelel (min. 1/4W terhelhetőségű).
''az ugy jo ha berakok 1 ellenalast es arrol parhuzamosan lekotom a ledeket ?''
Ledeket _nem_ kötünk párhuzamosan. Ha több kell, mint amennyi a tápfeszből ''kijön'', akkor újabb ellenállás, soros leddel v. ledekkel.
''mer gondolkottam azon hogy a led pozitiv labara a +5V-t a negativhoz a +12V-t kotom es akkor pont 3V-ot kap..''
Ez honnan jött ki? Ezesetben a ledre 7V-os feszültség jut, ráadásul záróirányban, így nem világít. Fordítva viszont füstölne ;] áramkorlát nélkül..

(#334) asturel válasza And (#333) üzenetére


asturel
őstag

a dzsoni kollega monta.. esha 3 ledet kotok sorosan a 12V-os agra? az ugy nemyo ? :D

(#335) And válasza asturel (#334) üzenetére


And
veterán

De, az nagyon jó, csak korlátozó ellenállást is kell sorbakötni velük, nyitófeszültségtől függően 75...150 Ohm-ot. Ha a sorbakötött ledek össz. nyitófeszültsége közelíti a teljes tápfeszt, a soros ellenállás meghatározása elég pontatlan lehet, ha nem tudjuk _pontosan_ az adott áramhoz tartozó ledenkénti feszültség-értéket. Ilyenkor javasolt a kevesebb sorbakötött led, vagy a nyitófesz mérése, mert a soros ellenállás elhagyása a ledek halálához vezethet.

(#336) asturel válasza And (#335) üzenetére


asturel
őstag

na vettem 2db 470 ohmos ellenalast.. az ugy nemjo akkor ha ele berakom es utana parhuzamosan lehuzgalom ? :(

(#337) Lidi


Lidi
aktív tag

A minap érdekes dolgot tapasztaltam:

IA gépemben egy saját építésű venti szabályozó dolgozik, megy is rendesen már 1 - 2 éve.
Rá van kötve a tápon kívül az összes venti. 3 db 8cm + 2db 5 cm
( sima 5V -os stabkocka, potival változtatható kimenő fesz 7 - 11.5 -ig, a poti végállásában egy kapcsolóval, ami áthidalja a cuccot, így kimegy a teljes 12 - 12.5V )

De ma azt hallom, hogy alacsony fordulaton a NB hűtő venti ( IS7 , kb fél éves :((( ) iszonyúan kerreg. Jólvan mondom kicserélem, Rá is ragasztottam a NB bordára egy 5cm -es golyós titan-t. Próbálgatom milyen a hangja a gyári kis fing 6000 -en pörgő vacakhoz képest, és azt veszem észre, hogy ha teljes feszt kapcsolok rá akkor megáll !!!! Ha lejebb veszem akkor megy. Tenakodtam picit, azután rákötöttem a ventiszab kimenetére egy 470uF -os elkót , meg egy kis kerámia kondit szűrésnek, és ettől megjavult. :C

Gondolom a sok venti összezavart egymásnak, de ilyet még nem láttam.
Ti már tapasztaltatok ilyet ?

(#338) asturel


asturel
őstag

1 jo kerdes: ellenalasokat holtom beazonositani, van valami url erre? :D

(#339) asturel válasza asturel (#338) üzenetére


asturel
őstag

megmertem multimeterrel.. :DDD

(#340) elttiL


elttiL
senior tag

SMD alkatrész beazaonsításra lenne szükségem. Hogyan csináljam? ennyit tudok róla c111 a jele (tehát kondenzátor), két végén forrasztható, barna színű. ennyi.

(#341) And válasza elttiL (#340) üzenetére


And
veterán

A c111 gondolom csak pozíciójel. Az SMD kondenzátoroknak - kivéve talán a nagyobb méretű, uF-os elkókat - nem szokott feliratuk lenni. Ha nincs meg a kapcs. rajz, akkor kénytelen vagy kimérni, ahhoz meg ki kell forrasztani. Olyan pF-os nagyságrendnél egyébként sem egyszerű kimérni, ha meg az alkatrész sérült vagy törött, akkor meg vagy lőve.

(#342) ferec


ferec
tag

Hello!
Keresek stroboszkóp kapcsolási rajzot!
Akinek van please illessze be ide vagy küldje el a ferec@velnet.hu -ra!
köszi

(#343) elttiL válasza And (#341) üzenetére


elttiL
senior tag

Szia!
A c-ről gondoltam, hogy kondi. Ez egy radeon 9100-en van rajta, kicsit megskalpoltam (letört egy kis darab), amikor a hűtő leszorítót fogóval b@sztattam. De a kártya működik, 10 háromdémárk2k1 lefutott, úgy hogy :U szerencsém volt. Köszi.

(#344) elttiL válasza ferec (#342) üzenetére


elttiL
senior tag

Szia!
Van itt egy ilyen: Bővebben: link.

(#345) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

Sziasztok!

Elég kezdő vagyok mind elektronikai mind modding témában, viszont egy kis cuccba akarom vágni a fejszémet, mert most nem akaork magam neonokat meg körkábelt meg faszomtudja mit venni, hanem kicsit magam barkácskodni.

Szóval adott ugy kb 30DB piros vagy sárga vagy zöld kis LED vagy nagy is jó, még nemtudom milyet vegyek (szerintetek?)

Hogyan kössem össze őket? Lenne az áramkörben a molex csati amiről jönne az áram. A ledek, a huzal (mien kell?), egy kapcsoló(ez tökmindegy mien?). Ellenállás kell bele?
valami kapcsolási rajzot megköszönnék!

naon newbie vagyok ien elektronikai cuccokban, de van forrasztópákám, meg miegyebem itthon (fatter bennevan a témában csak nincs kedvem vele konzultálni) a cuccokat meg egy közeli elektronikai boltban venném

kösz előre is

admi

mod: esetleg potmétert rakjak bele? fényerőváltoztatás? ha igen akkor mient?

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#346) golyani


golyani
addikt

hello má astabil multivibrátort(nem nem arra való másnéven LED villagtató) csinálni.
villanócsővel nem lehet zet megoldani h ne kelljen 220-at előállítani mer mindenhol ilyen kapcs rajzot találtam.

(#347) golyani válasza aDM|RaL^ (#345) üzenetére


golyani
addikt

led ből nem tucc neont gyártani+körkábelt gyártani vagyis neont tucc nekem van is a gépbe.:)
fogsz egy szívószálat levágod kb 17 centinél(fehér szívószál kell!!!)+2db víztiszta LED+12V-ra 500 ohmnyi ellenállás.
fogod az egyik ledet és ha ilyen rontó bontóvagy akkor valami régi játékautóból kieszkábálod a motort és abból a lakk szigetelt huzalt.ezt ráforrasztod az egyik led végeire(vigyázz a polaritásra!! vakahogy egy csomóval jegyezd meg az egyik huzalt. és ugyanarra a végére forraszd a másik leden is.
na ráforrasztod aztán a huzalt áthúzod a szívószálon és csak akkor forrasztod a másik ledre.aztán veszel még 0,25-ös 2 eres vezetéket és ezt ráforrasztod az egyik led végeire.valahol kimetszel a vezetékből annyit hogy oda be tudd forrasztani az ellenállásokat.
ha igényesen akarsz szigetelni akkor vegyél zsugorcsövet.
lesznek képek is ha kell!
kell?

(#348) Bigya


Bigya
őstag

persze, jöhet...

(#349) catalisat válasza aDM|RaL^ (#345) üzenetére


catalisat
csendes tag

Hi!

Ha a számítógépedbe kell a cucc (gondolom hogy igen), akkor azon a csatin kell lennie
egyszer 5V-nak, és egy 12V-nak is.
Namost ha a LED-eket párhuzamosan kötöd, akkor sok lesz a feszültség (az 5Volt is sok) a
LED-eknek, elenben a tápegységet rendesen megszívja (LED-enként kb 20mA, ami 30 LED-re
600 mA, vagyis több mint fél amper durva számítás szerint!)
Ha sorba felfűzögeted őket, akkor meg kevés lesz a feszültség, mert egy LED-nek átlagosan
1.2V kell, de 12V/30db=0.4V/db! Tehát ha be is indul, nagyon gyatra fénye lesz.
Marad a vegyes megoldás.
Most feltételezem hogy az 5V-os ág az erősebb áramú, de ha nincs igazam, akkor ugyanígy ki
lehet számolni a 12V-osra is.
Tehát Uled= 1.2V, Iled=20mA. Ez csak kb. érték, mivel LED-enként, és típusonként is változik.

Utáp/Uled = 5/1.2 = 4.16 ~ 4 db LED sorba kötve megeszi az 5Voltot.
Ha 30 LED-et akarsz bekötni, akkor 30/4 = 7.5 ~ 7 ilyen négyes csoportot párhuzamosan
kötsz, ekkor 28 LED-et használtál fel, és
Itáp = (20mA)*7=140mA a felvett áram, tehát ki kell bírja.

Rég foglalkoztam már méretezéssel, ha valami bakit vétettem, valaki úgyis kijavít! :)

Sok sikert!

Krisz

(#350) catalisat válasza hezso (#318) üzenetére


catalisat
csendes tag

Köszi a tippet! Nagyon pofás kis cucc, csak az árával nem vagyok kibékülve. Nem mintha nem
érné meg, de nem szántam rá ennyit. :(
Azt gondoltam valami bontásból egy-két ezresből megúszom, de úgy látszik ezt a lovat nem
kell megülni.

Krisz

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Hobby elektronika (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.