Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) include777


include777
aktív tag

Sziasztok!

Ami nekem van az a Transpeed X4S a pontos típus, 100 megabites lan, wifi 2,4g/5g-s de nincs ac, 4 gb ram, 32 gb háttér.
Soc Amlogic S905X4,
gpu: mali g31
4gm ram
32 gb háttér

Az eszköz villámgyors, 8K-t lejátsza erőlködés nélkül. Ami nagyon tetszik, hogy gyors, és ki lehet úgy kapcsolni, hogy az időt mutatja.
A dobozban jött az eszköz, egy táp kábel, egy hdmi kábel és 1 légegér, mert én azzal rendeltem meg.
Androidból 11-es verzió, saját launcherrel. A lanucheren a kezdő alkalmazások nem módosíthatóak, csak az alsó sávba lehet kirakni appokat (viszont kibontottam a Vontar X4-es firmware-jét, ahol már ugyanebből a launcherből az a változat van, ahol a teljes kezdő képernyő appjait cserélhetjük).
Háttérkép cseréhető. Alap esetben a beállítások megint csak butított tv boxot, de ha bekapcsoljuk a menüben a státusz bart, onnan már a teljes beállítás elérhető (vagy külön „parancsikon” app).
Root van, csúszkával kapcsolható, mely működik is.

Ami viszont nekem bosszantó, hogy a play áruház android tv-s változata került fel rá, amely véleményem szerint szr. Kevés app stb. 4pda-n van rá megoldás, hogyan lehet normál play store-t felrakni, de sajnos nem tudtam 000-ra állítani a permissont a megfelelő állományon. Hiába kapcsolok play-ban normál módra, akkor azt írja, hogy nem kompatibilis. Így az appokat más marketből, helyről kell telepíteni (Aurora, Aptoide [aptoide tv app működik rajta hibátlanul] stb). Firefoxból egy régi van fent, de mivel van root, így simán törölhető és felesleges is. Chrome-ot illik frissíteni, mert abban is olyan változat van felrakva, ahol ha írom be mit szeretnék keresni és a találati listán rányomok valamelyik elemre, akkor nem keres. A friss változattal normálisan, hibátlanul működik. A weboldalakat gyorsan összerakjam nem nagyon akadozik.
Geekbench 5 1 szálas 140 pont, több szálas 498 pont.
Felbontás állítható, illetve a képernyő %-ra is, ez ugye azért fontos, mert a tv-k esetén a kijelző panel sok esetben bemegy a keret alá, ott is jelenít meg képet, így a kerethez hozzá lehet állítani. Magyar nyelv van.
Nekem 22 ezer forintban volt az okosító áfásan, légegérrel, Belgiumból, 10-11 nap alatt kaptam meg.
Az, hogy megéri-e? Nekem igen, mert én nekem tv és film nézésre kell (legfőbbként stb emu és m4sport app), 4k-s videókkal is kényelmesen elboldogul), de akinek hiányzik a normál play store, az keressen olyan boxot, amire azt rakják.
Netflix app kifrissítés után elindul, de acc hiányában nem tudtam kipróbálni(elvileg amúgy is csak 480p-ben játsza le a videókat).
HBO, Disney fentiek miatt szintén nem lett kipróbálva.

4pda-n orosz fórum, sok gyári rommal: link
Transpeed X4S ota frissítés (Ez nincs fent az oroszoknál, ezt elkértem az eladótól). Nekem nem akart frissíteni, de letöltve a beépített frissítővel felraktam, utána talált még egy update-t azt már ota-ban felrakta: link

ROM-OK jelölése:
AH212 HK1RBOX-X4 (1000bs-s változat)
AH214 Transpeed X4 (1000mb-s változat)
AH218 VontarX4 (1000mb-s változat)
AH224 Transpeed X4S (100mb-s változat)

keep calm and learn powershell

(#2) include777


include777
aktív tag

Transpeed x4-re (ah214) teljes root-os rom
fórum linkje 4pda-n: link
rom letölhető yandisk

keep calm and learn powershell

(#3) ricogsm


ricogsm
őstag

Szia!
Googlen keresztül találtam ide.
Ahogy olvasom nem az igazi VONTAR4 es box?
Ezt rendeltem meg. De még lehet nyomok gyorsan egy cancelt.
NETFLIX re nincs megoldás?

VONTAR X4 Amlogic S905X4 Smart TV Box Android 11 4GB 128G 32GB 64GB Wifi BT AV1 Media Player TVBOX 4K 1000M

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#4) Necronom válasza ricogsm (#3) üzenetére


Necronom
senior tag

NETFLIX re nincs megoldás?

haaat,talan

http://dune-hd.hu/?oldal=hirek&id=103&fbclid=IwAR3LJ0mnKFCjaLz1QM26_8VAwlVAl487vECRbyGfYde-T2Z3PC1Mx32Ki_c

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.