Hirdetés

2023. február 3., péntek

Gyorskeresés

(#1) natë

natë
nagyúr

Csak legyen jó....

BK Pixel 6 Pro cfg ™ : https://tinyurl.com/4xwxhhjv *** BSG 8.6 P7P cfg ™ : shorturl.at/bhryz

(#2) joey04

joey04
titán

Nekem tetszik ez a hátlapi elrendezés.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) gattolino

gattolino
senior tag

Irtó bazári lett

(#4) bollokcs80

bollokcs80
Korrektor

Épp ma néztem fel a honlapjukra, hogy mi az aktuális kínálat. Most már nem hogy flagship-killerek, hanem túlárazott kínai tucatmobilok lettek. :(

B.Cs.

(#5) vacs

vacs
addikt

"a OnePlus 10 Pro január 11-én lesz egy éves."

És sajnos a mai napig nem teszteltétek, remélem 11-et már loptok valahonnét! :D

(^)(>.<)(^)

(#6) Busterftw

Busterftw
addikt

A Pro jöhetne lyukas kijelző nélkül. :U
Lassan 4 generáció óta nincs 7 Pro alternatíva...

(#7) gattolino válasza Busterftw (#6) üzenetére

gattolino
senior tag

Olyan már nem lesz. Egyik gyártó sem csinál pop up kamerás mobilt. Van már kijelző mögötti kamera, de az irtó szar minőségű képeket csinál

(#8) browned

browned
csendes újonc

Igencsak csúnyácskára sikeredett az a hátlap...

(#9) spawn21

spawn21
veterán

Nagyon tetszik !

Sikerüljön jóra :)

iPhone 13p

(#10) spect80 válasza Busterftw (#6) üzenetére

spect80
senior tag

aodnotify appal egész jól lehet hasznosítani a lyukat. Engem inkább ez a hajlított kijelző fétis bosszant, utálom. Bazári, sokkal sérülékenyebb lesz tőle a telefon
, de gyakorlati haszna semmi.
Így is a jövő évi felhozatalból egyelőre ez vagy a Xiaomi 13 ultra tűnik számomra a legjobb választásnak

(#11) Busterftw válasza gattolino (#7) üzenetére

Busterftw
addikt

Oké, csak akkor miért nem jön?
Pár gyártó már hozott ki 1-2 genes kijelző alatti kamerát észrevehető különbséggel, de valahol el kellene kezdeni.

spect80
Akkor inkább legyen nagyobb káva fenn a kamerának, még az is jobb. :N

(#12) spect80 válasza Busterftw (#11) üzenetére

spect80
senior tag

most egy sony xperia 1 IV-et használok és nekem is nagyon bejön a konzervatív előlapi vonal: notch nélkül, lapos kijelző, értesítési led. kár hogy akksiban és kamerában nem túl acélos, pedig úgy talán nem kapna el a kényszeres féléves telefon csere inger.

[ Szerkesztve ]

(#13) odani

odani
tag

Úgy méltatjátok/savazzátok a hátlap elrendezését, kinézetét, mintha bármit is számítana. Fontos, hogy mit gondolnak a fák, amiket fotózol? Esetleg az idegen, aki mellett állsz, amikor telefonálsz? Vagy a családtag, akinek két évig kell "elviselnie" a hátlap látványát?
Amíg anno formára különböztek mobilok, meg amúgy is újdonság volt a mobiltelefónia, talán számított valamit, de úgy 8-10 éve már totálisan érdektelen. Nagyon fura nekem, hogy épp egy szakmai fórumon tulajdonítanak jelentőséget ilyen egy ilyen lényegtelen jellemzőnek.

(#14) Busterftw válasza odani (#13) üzenetére

Busterftw
addikt

Annyiból lehet esetleg fontos, hogy ha leteszed akkor billeg.
Meg amúgy a szimmetriára vagyunk beállva :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Gerybut

Gerybut
tag

Aki szerint csúnya a hátlap....végre nem tucat :)

SonyEriccson R600, T230, K310, W580, LG GS290, Samsung Monte, Omnia7, Huawei Ascend Mate, Honor 7, Mate 10 Pro, iPad Pro 2020, RedMagic 6S Pro, iPhone 13 Pro, ?

(#16) Busterftw válasza Gerybut (#15) üzenetére

Busterftw
addikt

Mármint hogy a szélén kör alakú? Vagy hogy a szélén van a kamera sziget? Mert egyik sem újdonság :N

(#17) odani válasza Busterftw (#14) üzenetére

odani
tag

A nem billegést azt adom, viszont ez nem esztétikai, hanem funkcionális szempont. :R

(#18) gattolino

gattolino
senior tag

Amennyiben jobb kamerája lesz, mint a Oneplus 9 Pro-nak, aminek jobb a kamerája, mint a Oneplus 10 Pro-nak akkor lehet beneveznék rá

(#19) Busterftw válasza odani (#17) üzenetére

Busterftw
addikt

Szerintem is-is, pl középen jobban néz ki, van szimmetria.
De még az általam utált notch/drop/lyuk is elviselhetőbb közepén, mint oldalt.

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.