Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hitman: Absolution

Hozzászólások

(#1) peterszky


peterszky
őstag

A 47-es ügynök kalandjai folytatódnak.

Várható megjelenés: 2012. november

Hivatalos weboldalak
hitman.com
Hitman: Sniper Challenge
Barcode Society

Gamepod hírek: [link]

Korábbi részek:
Hitman: Codename 47
Hitman: Silent Assassin
Hitman: Contracts
Hitman: Blood Money

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#2) peterszky válasza peterszky (#1) üzenetére


peterszky
őstag

Az előrendelőknek jár a Hitman: Sniper Challenge. Ezt itthon csak az 576 boltokban lehet beszerezni, a CD Galaxisnál nem!

A gyűjtői változat a "Professional Edition" nevet kapta, tartalmaz majd egy DLC-t (fegyverek), Art Bookot és "Így készült" dvd-t.

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#3) peterszky válasza peterszky (#2) üzenetére


peterszky
őstag

Még egy utolsót mára :D Szóval az 576 hálózatnál augusztus 3-ától lesz elérhető a Sniper Challenge PC-re (a konzolos már májustól terítve van...). Itt a link a termékhez: [link]

What else you gonna do on a Saturday?

(#4) peterszky


peterszky
őstag

Lesz egy hiper-szuper-meg-deluxe-edition is :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#5) peterszky


peterszky
őstag

Oh, steames lesz ez is :((

What else you gonna do on a Saturday?

(#6) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Nagyon pörög a topik...

NOT

Aki elörendelte, annak éles már sniper cselendzs, vagy majd csak este 7-től?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#7) peterszky válasza Egonyolc (#6) üzenetére


peterszky
őstag

Ha hazaérek, akkor majd megnézem. Csak annyi volt ráírva, hogy augusztus 1-től élesítik.

Mondjuk az is lehet, hogy nem fut majd a gépemen :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#8) Egonyolc válasza peterszky (#7) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Közben néztem, este 7 kor fog élesedni várhatóan.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#9) peterszky válasza Egonyolc (#8) üzenetére


peterszky
őstag

No úgy néz ki, én buktam a jelenlegi gépemmel, nem indul, hibaüzenetet sem ír ki. Gondolom valami rendszerkövetelmény nincsen meg (amit amúgy nem láttam még sehol...).

What else you gonna do on a Saturday?

(#10) Egonyolc válasza peterszky (#9) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Nekem elindult :P

Csak a fránya galambokat nem sikerül megtalálnom :(

Gondalom azért lesz új gép, mejg vegyél fel a steamen, egonyolc.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#11) peterszky válasza Egonyolc (#10) üzenetére


peterszky
őstag

Csak a Sniper Challenge miatt biztosan nem fogok most újítani, melós notin lehet kipróbálom, hogy megy-e, az elvileg hozza az újabb videós követelményeket is (DX sok, nem is tudom, mi van most :) ).

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#12) Egonyolc válasza peterszky (#11) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

De ha ki tudod próbálni akkor előrendelted a teljes játékot, és ha ez nem megy, akkor az?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#13) peterszky válasza Egonyolc (#12) üzenetére


peterszky
őstag

Persze, előrendeltem. de az ugye nem kötelez semmire, legfeljebb lemondom :) De persze nem fogom, mert pl. a Blood Moneyt se tudtam indítani a megjelenéskor, ez nem akkora gond, majd később. Amúgy a teljes valamikor ősz végén fog jönni, szóval van még időm fejleszteni a gépet :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#14) Endri756


Endri756
csendes tag

Nekem olyan kérdésem van,hogy előrendeltem az Absolution-t az 576-nál,akkor most kapok Sniper Challenge-et ?

Nokia Lumia 800;//////////Battlefield 3-Endri576-//////////

(#15) peterszky válasza Endri756 (#14) üzenetére


peterszky
őstag

Én külön rendeltem meg náluk a Sniper Challenget. Szerintem kérdezz rá emailben / telefonon.

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#16) bpx válasza peterszky (#5) üzenetére


bpx
őstag

ez miért gond? :)
én örülök neki, nincs optikai meghajtóm, de legalább be tudom regisztrálni valahova és le tudom tölteni
+ nem kell eleve digitálisat venni drágábban

(#17) peterszky válasza bpx (#16) üzenetére


peterszky
őstag

Nem szeretem az ilyen megkötéseket, hogy még ez kell a játékhoz, az kell a játékhoz. Kifizetem és legyen nyugtom utána :) Plusz felvetődik a kérdés, hogy mi lesz, ha megszűnik a Steam? Tudom, ez nem holnap fog bekövetkezni, de azért mégis.

What else you gonna do on a Saturday?

(#18) Ryder62 válasza peterszky (#17) üzenetére


Ryder62
őstag

"ha megszűnik a Steam?"

A valve azt sem tudja mihez kezdjen a sok pénzzel amit a Steamel szerezz. Olyan jól megy nekik hogy kizárt hogy megszűnjön. Konkurencia meg vicc (Origin), szóval attól sem kell tartani.

(#19) peterszky válasza Ryder62 (#18) üzenetére


peterszky
őstag

Ezt én értem, de nekem ez egy elvi probléma. Mi lesz? Tudok majd játszani a kifizetett játékommal vagy nem? De ez már nagyon eltér a topik témájától :)

Hogy kis on is legyen, valaki olvasta már a Hitman könyveket? Én tervezem a beszerzésüket, kettő van (azaz egyet most adnak ki nyáron):
Enemy within
Damnation

What else you gonna do on a Saturday?

(#20) Darius1988 válasza peterszky (#19) üzenetére


Darius1988
csendes tag

Üdv
Én is nagy Hitman rajongó vagyok, és várom is az Absolution-t! A sniper challenge-t már rongyossá játszottam, és így vagyok az régebbi részeivel is!
Viszont nekem ez a könyv még új, miről fog szólni? És csak Angol nyelven lesz?

"Ha elég hosszú ideig élsz, látni fogód, hogy minden győzelem végül vereséggé változik"

(#21) peterszky válasza Darius1988 (#20) üzenetére


peterszky
őstag

Az első a Silent Assassin és a Blood Money közti időszakról szól, míg az újabb a Blood Money és Absolution "összekapcsolása". És igen, angol, nem hiszem, hogy lesz belőle fordítás.

What else you gonna do on a Saturday?

(#22) Darius1988 válasza peterszky (#21) üzenetére


Darius1988
csendes tag

Szomorú hogy nem lesz belőle Magyar kiadás, mert a Hitman fanokat, mint én is érdekli,és kíváncsi hogy mi is zajlót le a sorozatok között!
Persze ha már megvan rá a lehetőség hogy megtudjuk.
És milyen árban lesznek ezek a könyvek beszerezhetők? Ha szabad ilyet kérdezni?

"Ha elég hosszú ideig élsz, látni fogód, hogy minden győzelem végül vereséggé változik"

(#23) peterszky válasza Darius1988 (#22) üzenetére


peterszky
őstag

Itthon én még nem láttam, de van a környékünkön egy angol könyvekkel foglalkozó bolt, majd rákérdezek. Külföldről pár ezresért be lehet szerezni őket.

What else you gonna do on a Saturday?

(#24) Darius1988 válasza peterszky (#23) üzenetére


Darius1988
csendes tag

Akkor én is utána nézek, esetleg Ebay-en lehet e kapni, vagy valami hasonló helyen, Nem gond ha nem Magyar nyelvű, mert ez is a gyűjteménybe tartozik!!!

"Ha elég hosszú ideig élsz, látni fogód, hogy minden győzelem végül vereséggé változik"

(#25) Darius1988


Darius1988
csendes tag

Ebay-en könyvet nem találtam, viszont előre meg lehet rendelni A Hitman: Absolution deluxe edition-t!
Elég sok pénzért még ha azt nézzük hogy nem fizetjük a szállítási költséget akkor is az Xbox 360-ra 39.000ft-ért adják majd, vajon itt nálunk mennyi lesz az ára?

"Ha elég hosszú ideig élsz, látni fogód, hogy minden győzelem végül vereséggé változik"

(#26) peterszky válasza Darius1988 (#25) üzenetére


peterszky
őstag

Itthoni előrendelésre 23e Ft-ot írtak, azt hiszem (PC).

What else you gonna do on a Saturday?

(#27) Darius1988 válasza peterszky (#26) üzenetére


Darius1988
csendes tag

Az már egy kicsit barátságosabb ár, mondjuk az is húzós egy kicsit de, nem nagyon akarom majd megvárni míg lejeb megy az ára, mert ki tudja lehet hónapok, sőt biztos.
Elsőkként szeretnék majd beszámolni a játékról úgyhogy vevő vagyok rá!

"Ha elég hosszú ideig élsz, látni fogód, hogy minden győzelem végül vereséggé változik"

(#28) Darius1988


Darius1988
csendes tag

A régi részek is többször vannak meg, mert meg vannak egyenként, trilógiába,és nem rég rendeltem meg úgy hogy egy pack-ban van a négy rész!

"Ha elég hosszú ideig élsz, látni fogód, hogy minden győzelem végül vereséggé változik"

(#29) peterszky válasza Darius1988 (#28) üzenetére


peterszky
őstag

Az igen :)

Én "beértem" az első kiadásokkal (Codename 47, Silent Assassin, Contracts) és egy CE-vel (Blood Money). Mellé még persze ott a Hitman film dvdn, ami nekem tetszett, pedig elsőre azt hittem, hogy Timothy Oliphant nem lesz jó, aztán mégis.

What else you gonna do on a Saturday?

(#30) bpx válasza Darius1988 (#27) üzenetére


bpx
őstag

ezeknek a speciális kiadásoknak szerintem nem fog lejjebb menni az ára, előbb fognak elfogyni
a simának viszont, mivel Square Enix a kiadó, szerintem nagyon gyorsan, fél, legfeljebb 1 év, és már lehet venni 75%-ban pár €-ért a megszokott helyeken (lást Batman, Tomb Raider, Deus Ex, Dungeon Siege, stb.)

(#31) Darius1988 válasza peterszky (#29) üzenetére


Darius1988
csendes tag

Mindig is szerettem ha van egy jó játék amibe igazán beleéli magát az ember és nem tudja megunni, óra hosszakat ül a gép előtt és próbálom 100%-ra csinálni a pályát! :D
Nagyon megfogott a játék és így mindig amikor megláttam hogy van ilyen meg olyan kiadás akkor egyből vettem is meg!
Ha volt valami olyan játék amit szerettem annak mindig kerestem az extra kiadásait, vagy a limitáltat!
Hát igen a film se volt egyszerű és unalmas, nekem is kellemes csalódás volt!
De úgy látszik csinálják a második részt is:http://filmek.s9.hu/hitman-2/
Remélem a színészek nem változnak, sem a stílusa a filmnek!

"Ha elég hosszú ideig élsz, látni fogód, hogy minden győzelem végül vereséggé változik"

(#32) peterszky


peterszky
őstag

Egész jó ötletnek tűnik az új "Contracts" játékmód: [link]

What else you gonna do on a Saturday?

(#33) Endri756 válasza peterszky (#32) üzenetére


Endri756
csendes tag

Nagyon várom már :D

Nokia Lumia 800;//////////Battlefield 3-Endri576-//////////

(#34) bpx


bpx
őstag

kaptam az előrendelésemre vonatkozóan egy (automata) e-mailt tegnap este, hogy nagyon sajnálják, hogy még mindig nem tudták postázni, és remélik megadom az esélyt, hogy a legközelebbi rendelésemnél jobban teljesítsenek ;]

(#35) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

két nap alatt két hozzá szólás prög a topic
Van aki steamen rendelte elő, mert most láttam, hogy akciósan hozzá csapják a Hitmen collectiont. de az nekem már megvan. De sehol senem látom, hogy elajánékozhatnám. Vagy ez csak az új elő rendelőkre voantkozik, a régiekre nem? :U

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#36) bpx válasza Egonyolc (#35) üzenetére


bpx
őstag

Steamen ez általában nem így működik (pár kivételes esettől eltekintve, tipikusan a saját - Valve - játékaiknál)
ha csomagot kapsz és valami már megvan belőle, az "elveszik"

(#37) peterszky válasza bpx (#34) üzenetére


peterszky
őstag

Öm, ezt nem teljesen értem :D Melyiket nem postázták ki, a teljes játékot vagy a Sniper Challenget? :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#38) bpx válasza peterszky (#37) üzenetére


bpx
őstag

a teljes játékot, azért is írtam így (mert ugye annak a megjelenése november 20.)

(#39) peterszky válasza bpx (#38) üzenetére


peterszky
őstag

Mindkét eset mókás :D

Én is nézem már a notikat, mire kellene a jelenlegit lecserélni.

What else you gonna do on a Saturday?

(#40) peterszky válasza peterszky (#39) üzenetére


peterszky
őstag

Ez a launch trailer elég jól sikerült :K

What else you gonna do on a Saturday?

(#41) peterszky


peterszky
őstag

Hitman überfasza Edition :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#42) peterszky


peterszky
őstag

Amúgy rájöttem, miért nem indult el nálam a Sniper Challenge, Windows XP-n nem megy :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#43) bpx


bpx
őstag

HD7xxx videokártyákhoz ad az AMD most ilyen kuponokat: [link]

Hitman Absolution + Far Cry 3 + Sleeping Dogs

kár hogy nem vettem észre korábban, mert most már úton van a Hitman, de pl. itt a hardveraprón is lehet kapni egész jó áron

(#44) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Játszik innen valaki vele? Úgy akad, mint állat.... originál Steam... Másnál fut ez rendesen? Amúgy mocskos jó lenne, de élvezhetetlen, van, hogy 5 másodperc mire magához tér, addig meg befagy az éppen aktuális kép...

Az egy másik dolog, hogy egy GTX 670 SLI mellett minden maxon Full HD-ban átlag 43FPS a benchmark :W WTF...

[ Szerkesztve ]

(#45) keIdor válasza ForRedGlory (#44) üzenetére


keIdor
titán

Kapcsold ki az MSAA-t ha van, csak FXAA legyen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46) aizen92 válasza ForRedGlory (#44) üzenetére


aizen92
addikt

Én ma vettem meg és laptopommal játszok full hd tvre kötve felbontás max mid/high beállításon van 40 fpsem. igaz legújabb driverek vannak fent. szerintem brutál jól van optimalizálva!!!!

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#47) ForRedGlory válasza keIdor (#45) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem egyedi a probléma, olvasom a hivatalos fórumot, majd jön a javítás. Tömve van hibákkal a játék. Pedig jó lenne... jó is lesz, ha jön valami javítás.

[ Szerkesztve ]

(#48) keIdor válasza ForRedGlory (#47) üzenetére


keIdor
titán

Egyelőre csak 1.1 órát jelez a Steam játékidőnek, én nem találkoztam buggal, sem lassulással egyelőre. TXAA-val tökéletes, megvan Ultrán 1440p-be is a 35-50fps ami kellemesen játszható kategória már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#49) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Nekem nem akad 7950 DC2 top CF, de 1080p re eleg ultran egy is belole 2x msaa val.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#50) ForRedGlory válasza keIdor (#48) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor mákod van. Na de van új nvidia driver... remélem javítja: [link]

Mondjuk apropó, de nekem windows 8 van, lehet ez is bejátszik :D

Na de teszt... felment a driver.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hitman: Absolution
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.