Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HITMAN (2016)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-07 11:46:19

LOGOUT.hu

HITMAN (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) gyimger


gyimger
őstag

Megnyitom ezt a témát, mert az epizodikus megjelenés még nem indok arra, hogy ne kapjon topicot ez a játék! Bár a teljes, dobozos kiadás csak jövőre jön, 7 játszható pálya, 10 elusive célpont, számtalan escalation küldetés után szerintem nincs akadálya a témanyitásnak.
Majd írok egy rövid összefoglalót a játékról, miket lehet megtalálni benne, és miért ez szerintem a legjobb Hitman játék. :K

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#2) gyimger


gyimger
őstag

Írtam egy gyorstalpalót a játékhoz.

Az idei HITMAN egy epizodikusan megjelenő játék, aminek végső, dobozos kiadása 2017 januárjában jelenik meg. Eddig 5 epizód és két bónusz küldetés jelent meg, és még egy-egy hátra van, egy sztori és egy extra küldetés.

Játékmódok:

Elusive:
Az Elusive célpontok egyedi karakterek, saját történettel és csak egy esély nyílik a megölésükre: ha a célpont vagy a 47-es meghal, akkor nincs mód a kihívás újrajátszására. Azonban ezek bekövetkezése előtt a küldetés bármikor újrakezdhető. Az Elusive célpontok csak korlátolt ideig tűnnek fel a korábbi helyszíneken, ha eltűntek, sosem térnek vissza. Továbbá, nyomokat kell követnünk a megtalálásukhoz, mert sosem jelennek meg a térképen.

Escalation:
Ez a játékmód általában egy öt szintből álló feladatsor, melyek fokozatosan egyre nehezebbek. Egy feladattal kezdünk, amit minden szinten újra el kell végeznünk, mellette új megkötésekkel és kihívásokkal. Az Escalation a játék legkreatívabb kihívásait teszi elénk.

Contracts:
Visszatért az Absolutionból ismerős Contracts mód, amelyben a készítők mellett a játék közössége is létrehozhat küldetéseket a többiek számára. A játékos kreativitásán múlik, milyen kihívásokkal tűzdeli meg a létrehozott küldetést. A játékban található egy Contracts-kereső, amellyel kiválaszthatjuk a nekünk tetsző feladatokat (helyszín, fegyvertípus, baleset, stb.)

Játékelemek:

Opportunities:
A küldetéseink során hallomásból vagy dokumentumokból olyan lehetőségekről szerezhetünk tudomást, ami segít az egyes célpontok likvidálásában. Egy ilyen információ végigvezeti a játékost egy útvonalon, amely a környezet adottságait kihasználva segít a merényletben. A lehetőségek kikapcsolhatók.

Challenges:
Minden küldetés számos kihívást rejt magában, amiket teljesítve új kezdőpontokat, álruhákat, rejtekhelyeket és fegyvereket oldhatunk fel. A kihívásokat négy kategóriába sorolhatjuk, amikbe a likvidálásokat, a környezet ismeretét és egyéb tetteinket sorolják be.

Küldetések:

A játék története 1999-ben veszi kezdetét, amikor a 47-es megérkezik az ICA egyik titkos létesítményébe, ahol tanúbizonyságot tehet képességeiről az igazgató, Erich Soders előtt. Aztán egy átvezető videó bemutatja a a csendes bérgyilkos következő 20 évét.

"The Showstopper"

Helyszín: Franciaország, Párizs
Célpont: Viktor Novikov, Dalia Margolis
Megbízó: MI6

A 47-es célpontjai ezúttal a divatguru Novikov és az egykori szupermodell, Dalia Margolis, akik a Sanguine divatcéget használják a IAGO nevű kémhálózat álcájául. A IAGO titkos aukción bocsátaná áruba az MI6 beépített ügynökeinek személyazonosságát, ezért az ICA-t megbízzák ennek megelőzésével.

"The World of Tomorrow"

Helyszín: Olaszország, Sapienza
Célpont: Dr. Silvio Caruso, Dr. Francesca De Santis - Egyéb: vírus megsemmisítése
Megbízó: Ether résztulajdonos

Az Ether Biotech vállalat egy olyan vírus kifejlesztésén dolgozik, amely DNS alapján megkeresi és megöli a célpontot. Ezt egyes részvényesek helytelenítik, ezért megbízták az ICA-t a projektvezető, Silvio Caruso és az asszisztense, Francesca De Santis likvidálásával és a vírus prototípusának elpusztításával.

"A Gilded Cage"

Helyszín: Marokkó, Marrákes
Célpontok: Claus Hugo Strandberg, Reza Zaydan
Megbízó: Egy építési vállalkozó

Az egykori bankigazgató, Claus Hugo Strandberg milliárd dolláros sikkasztás vádjával nézett szembe, ám Reza Zaydan tábornok zsoldosai megszöktették és a svéd követségen bújtatták el, hogy a marrákesi nép lázadása okot adhasson egy katonai puccsra. Egy vállalkozó sokat bukna a kormányzati megbízások elvesztésével és az ICA-t kéri fel a helyzet kezelésére.

"Club 27"

Helyszín: Thaiföld, Bangkok
Célpont: Jordan Cross, Ken Morgan
Megbízó: Highmoore család

A rocksztár Jordan Cross, miután felmentették barátnője, Hannah Highmoore megölésének vádja alól, Bangkokba repült, hogy legújabb lemezén dolgozzon. A Highmoore család megbízásából a 47-es ügynöknek végeznie kell Crosszal és a család ügyvédjével, Ken Morgannel, akit Jordan apja, a milliárdos Thomas Cross bérelt fel az ügy eltussolására.

"The Icon"

Helyszín: Olaszország, Sapienza
Célpontok: Dino Bosco
Megbízó: L'Avventura filmstúdió

A L'Avventura filmstúdió a letűnt filmcsillagot, Dino Boscót kérte fel az Ikon című képregényadaptáció rendezésére és főszerepére. Hogy megmentse karrierjét, Bosco a tökéletességre törekszik, ám ez a stúdiót a csőd szélére sodorta. Mivel Boscót szerződése védi a kirúgástól, más módot kerestek eltávolítására.

"A House Built on Sand"

Helyszín: Marokkó, Marrákes
Célpont: Kong Tuo-Kwang, Matthieu Mendola - Egyéb: dokumentumok visszaszerzése
Megbízó: Hamilton-Lowe vállalat

A mérnök Kong Tuo-Kwang a rivális Hamilton-Lowe vállalat építészével, Matthieu Mendolával találkozik, aki bizalmas információkat kíván eladni neki. A Hamilton-Lowe a két férfi megölésével és a dokumentumok visszaszerzésével bízta meg az ICA-t, hogy példát statuálhasson.

"Freedom Fighters"

Helyszín: USA, Colorado
Célpont: Sean Rose, Ezra Berg, Penelope Graves, Maya Parvati
Megbízó: -

Az ICA rájött, hogy minden korábbi megbízásuknak súlyos következményei lettek, és a megbízók mind egy ismeretlen ügyféltől kapták a tippeket. Bár a megbízások valósak voltak, az ICA nem engedhette, hogy politikai célokra használják az Ügynökséget, ezért követték az ügyfél nyomait egy coloradói farmig. A farm egy titkos magánhadsereg kiképzőtábora, amit Sean Rose vezet.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3) core i7 válasza gyimger (#1) üzenetére


core i7
addikt

Nem tudom nekem csalódás ez a Hitman az elődjeihez képest :(

(#4) gyimger


gyimger
őstag

Október 14, péntek délután kettőtől új elusive célpont! Egy hetünk van kinyírni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5) gyimger


gyimger
őstag

Ahogy véget ért az előző, máris érkezett egy új elusive célpont, az Identity Thief. :Y

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#6) gyimger


gyimger
őstag

Tölthető a szezon utolsó része.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#7) gyimger


gyimger
őstag

És megjött a téli bónusz epizód, valószínűleg az utolsó pálya.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#8) gyimger


gyimger
őstag

Óriási FRISSÍTÉS jön a fizikai példány megjelenésével, valamint még egy extra bónusz küldetés, a Landslide a második évad elkezdése előtt..

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#9) athomi


athomi
veterán

A beépített benchmark hova menti az eredményeket?

(#10) gyimger válasza athomi (#9) üzenetére


gyimger
őstag

C:\Users\"neved"\Hitman\profiledata.txt

Ha már csak én olvasom ezt a témát :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#11) athomi válasza gyimger (#10) üzenetére


athomi
veterán

Köszönöm! Mindig csak az utolsó mérést jegyzi?

Hogy csak Te olvasod e azt nem tudom, de hogy egyedül írogatsz az tuti. :U :D

[ Szerkesztve ]

(#12) gyimger válasza athomi (#11) üzenetére


gyimger
őstag

Én többször lefuttattam, egyet jegyzett meg.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13) athomi válasza gyimger (#10) üzenetére


athomi
veterán

El lett cseszve szerintem ezzel az epizodikus megjelenéssekkel ez a játék.

(#14) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ehhez a legújabb hitmanhoz nem létezik magyarosítás?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#15) core i7 válasza Pityu. (#14) üzenetére


core i7
addikt

Szerintem csak első 5 Hitman-hez van még

(#16) athomi válasza Pityu. (#14) üzenetére


athomi
veterán

Viszonylag még az Absolution-höz se túl régen van, szóval biztosan nincs. De még csak arról se találtam infót, hogy valaki elkezdte volna.

(#17) athomi


athomi
veterán

Mivel tudom a zsebeimből kivágni a cuccokat? Az egyik ponton átmotoznak és gondolom valami cumó van nálam, ami miatt nem engednek be és lebukok.

(#18) gyimger válasza athomi (#17) üzenetére


gyimger
őstag

Nem is tudom, G-vel? Írnia kellene. + Jelzés a cucc neve mellett, ami nem lehetne nálad.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#19) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Nem lesz több Hitman játék. [link]

/s

(#20) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Sziasztok,

engem az érdekelne, hogy van-e arra megoldás (VGA csere nélkül), hogy a grafikai beállításokon belül a Visual Quality (ha jól emlékszek) opciót a LOW-on kívül másra is lehessen állítani, alapból zárolva van a többi lehetőség?

Választ előre is köszi!

(#21) gyimger


gyimger
őstag

Szeretem ezt a játékot, de talán az egyenként érkező Challenge packokat a legjobban. Aki nem játszotta őket, annak leírom, hogy ezek adott témákba gyűjtött kihívások, a téma helyszínenként más. A kihívás megszabja az öltözéket vagy a fegyvernemet, de más feltételeket is szabhat. A kedvencem a Himmapan Horror, ahol a hotelben kell fejszével vagy bárddal gyilkolászni a vendégeket, de a kihívás teljesítéséhez a hullákat szem előtt kell hagyni :D Minden kihívás teljesítéséért bónusz fegyver a jutalom.
Mióta nem játszottam, jött két új, az Art of Revenge és a Plumber's Apprentice. Az eddigi lista:

Párizs:
Master Vampire
Secret Santa

Sapienza:
Master Sniper
Plumber's Apprentice

Marokkó:
Master Fortune Teller

Bangkok:
Himmapan Horror

Hokkaido:
The Art of Revenge

Azt Art of Revenge egy kör alatt is teljesíthető, csináltam hozzá egy Contractot, a neve kreatív módon 'Art of Revenge Challenges' lett.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#22) Gery9112


Gery9112
őstag

Hitman GOTY kiadás Az árról nem tudni még semmit, illetve azt se, hogy az eddigi tulajoknak ingyen lesz-e.

Amiben új: új kampány, új ruhák/fegyverek, kihívások.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#23) gyimger válasza Gery9112 (#22) üzenetére


gyimger
őstag

20 dolcsi lesz annak, akinek megvan a teljes évad. Nem pénz érte, és megérdemli az újonnan magára maradt csapat. ÉS az újaknak újranyomják az Elusive célpontokat. Úgyis találok rá módot, hogy újrajátsszam őket! ;]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#24) Gery9112 válasza gyimger (#23) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen este már láttam, hogy fél órával azután, hogy kiraktam a posztot a fejlesztők hivatalos blogbejegyzésben kiírták az árat is. Hát...ha te megveszed akkor rajtad kívül már van még egy vevőjük tuti. Nagyon tetszik a játék pedig a Hitman 2 óta nem játszottam Hitman játékkal. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#25) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Tegnap vettem meg a Goty-t. Egy kérdésem lenne. A challange-ek akkor is teljesülnek ha nem jelzi a játék ugye? Mármint mikor nem hallgatom ki az emberek beszélgetését és az alapján dobja fel a tippet a játék. Pl megmérgezni valaki vodkáját. Még csak most végeztem a Final training-gel azért a hülye kérdés. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) gyimger válasza .LnB (#25) üzenetére


gyimger
őstag

Persze, a küldetés végén ki fogja dobni, mik teljesültek, de alapesetben ahogy végrehajtottad (például a mérgezést), már fel is ugrik az üzi jobb felső sarokban.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#27) .LnB válasza gyimger (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most már világos(abb). Ha egy adott küldetésnél, pl Paris-ban. Feloldom a Sniper rifle-t. Akkor az csak arra a küldetésre vonatkozik? Azt hittem az után bármikor, bárhol használhatom. :)

Megpróbáltam hétvégén a mostani Elusive Target-et. Nem sok sikerrel. Meg sem találtam a fazont. :D Még új vagyok, látszik is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) gyimger válasza .LnB (#27) üzenetére


gyimger
őstag

Bármilyen fegyvert, ruhát, tárgyat oldasz fel küldetésekkel vagy kihívásokkal, azok mindenhová vihetők (kivéve a gyakorlópályát). Tudom ajánlani a kihívásokat, beleértve a challenge pack-eket :K

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#29) .LnB válasza gyimger (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

challenge pack-ek alatt a sniper assassin és silent assassin challangek-re gondolsz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) gyimger válasza .LnB (#29) üzenetére


gyimger
őstag

A 21. kommentben írtam őket, ezek ilyen speckó kihívássorozatok és egy témát húznak rájuk. Mióta összeírtam a listát, kijött Coloradóhoz a Master Scarecrow, madárijesztőnek öltözve kell ritkítani a zsoldosokat. Na, az viszont nehéz, jó contract kell hozzá.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#31) Clubforum2


Clubforum2
tag

Sziasztok
Xbox one-on játszanék. Megvettem használtan. Nem igazán értem, ha a gyakorló pályát megcsinaltam, akkor miért nem enged tovább. A Paris rész piros, és egy számláló megy visszafelé. Most tart 88 óránál. A gyakorló Challenge Competitiom 21/43. Mit kell még csinálni?itt van egy hete, és nem jutok tovább. Köszi

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#32) Clubforum2 válasza Clubforum2 (#31) üzenetére


Clubforum2
tag

Jól kihalt ez a topic

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#33) gyimger válasza Clubforum2 (#32) üzenetére


gyimger
őstag

Legnagyobb sajnálatomra nem tudok válaszolni, teljesen ismeretlen a hiba, amivel találkoztál. A küldetéseket a sztori fülről indítod?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#34) Clubforum2 válasza gyimger (#33) üzenetére


Clubforum2
tag

Most megpróbálom újra felrakni,uninstallal töröltem mindent.Hátha

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#35) gyimger


gyimger
őstag

Az Io üzletet kötött a Warnerrel, ők fogják kiadni a re-re-re-release kiadást, a Definitive Editiont.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#36) D@niel


D@niel
addikt

sziasztok
kérdésem lenne, hogy az alábbi konfigon hogyan fog futni a játék?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#37) gyimger


gyimger
őstag

A WB kiadásában jön a HITMAN 2!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#38) gyimger válasza gyimger (#37) üzenetére


gyimger
őstag

És megjött az előzetes is a folytatáshoz!
Várjuk!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39) braker


braker
tag

Egy olyan kérdésem lenne aki rendelkezik a játékkal az megkapja ingyen a második évadot.Mivel hogy full experience van benne a csomagban amit vásároltam ezért tartalmaznia kellene a többi évadot is ezért kérdezem hogy van ez akkor?

[ Szerkesztve ]

(#40) wjbhbdux válasza braker (#39) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ez nem 2. évad, hanem egy különálló játék Hitman 2 néven, nem kapsz semmit.

/s

(#41) gyimger válasza braker (#39) üzenetére


gyimger
őstag

Tulajdonképpen egyik sem. Nem különálló játék, minden feloldott tartalom átkerül ebbe a játékba is, de nem, nincs ingyen. Hogy is lehetne? Egy epizodikus játékot sem ismerek, aminek a második évadja ingyen lett volna.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#42) braker válasza gyimger (#41) üzenetére


braker
tag

Nem ez a 2 évada a 2016-nak hiszen nem zárult le a story amit elkezdtek.Azt pedig hogy miért várja el az ember hogy ingyen legyen talán a 60 eurót amit kifizetett az ember 8 óra játékért mert annyi van benne nekem úgy hogy az első évadot végig vittem.Ez édes kevés szerintem 60 euróért mai AAA címeknél is annak meg sok értelmét nem látom hogy többször végig toljam a pályákat.Nekem csak ennyi bajom van vele 60 euró az 18 ezer mai árfolyam plusz még 20 euró az megint 6 ezer körül van annyit nem ér meg egy AAA játék sem 100 óra alatt meg főleg nem.Legyünk reálisak szép-szép meg érdekes játék de 24 ezret nem ér meg.Ja meg persze a világ legnagyobb lehúzása ez hogy évadonként adom ki és a végén 80-100 euró a game 60 helyett.

[ Szerkesztve ]

(#43) gyimger válasza braker (#42) üzenetére


gyimger
őstag

Jó, neked 8 órád van benne, nekem valami 420 körül. Az évadot lezárták, a történetben fordulópont állt be (cliffhanger), felvezetve a következő évadot (amiből eleve hármat terveztek). Az első évad teljes élményéért fizettél, nem a Hitman franchise elkövetkezendő összes játékáért. Most ne fizessek a Wolf Among Us 2. évadjáért, mert megvan az első?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#44) braker válasza gyimger (#43) üzenetére


braker
tag

Nem azt mondtam akkor nem érted lényeget ha kifizet az ember 60 eurót egy játékért akkor elvárja hogy a teljes játékot megkapja.Nem az első évadot és majd ha fizet rá 20-20 eurót akkor játszhatod csak végig ez a nagy problémám és szerintem sok játékos nem erre vágyik.

(#45) wjbhbdux válasza braker (#44) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha 1977-ben vettem egy mozijegyet a Star Wars 1. részére, most is beengednek vele az új részekre? :U

úgy fest, hogy a Hitman nem a te játékod. Ezt nem egy végiglövöldözöm 1x a pályákat stílusú játék, hanem a kísérletezésről szól, mindent meg lehet oldani számtalan módon. Éppen, hogy az újrajátszhatóság adja ki a játékidőt, amiért ennyien szeretik.

Az Absolution volt a kivétel, ott elmentek egy "menj A-ből B-be és kapsz egy átvezető videót" irányba, de a Hitman sorozat ezen a kitérőn kívül sosem erről szólt.

/s

(#46) gyimger válasza braker (#44) üzenetére


gyimger
őstag

Mit értesz teljes játék alatt, a történetet? Ez nem teljes játék? De miért nem? Ott vannak a sztori küldetések, escalation pályák, elusive célpontok, az összes challenge, és külön challenge küldetéssorozatok, és a többi. Ha nem 2. évadnak, hanem Hitman 2-nek hívnám, jobb lenne?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#47) braker válasza gyimger (#46) üzenetére


braker
tag

Van egy hitman 2 része és ott pl több pálya van az poén szerintem ez az első hitman amiben a legkevesebb pálya van.A challengek meg az elusive célpontok ezek ilyen bónusz cuccok nem tartoznak a story-hoz tehát ha ezek nem lennének akkor kb a story pályák lennének és annyi.

(#48) braker válasza wjbhbdux (#45) üzenetére


braker
tag

Az absolution pl egy jó rész volt mert megteheted azt is benne hogy rambo vagy és végig mész a pályán igen persze ahány gamer annyi igény pl sokan lehúzták a Dayz-it nekem abban benne van több mint 400 óra egy elég jó csapat game pl sok buggal, persze soha nem lesz kész ezt mindenki tudja.De jó néha elővenni pár patch után és megnézni mi változott.De ha tudta volna az ember mikor megvásárolta hogy 60 euró-t fizet és hogy megtudja mi a story vége még rá fog menni 40 euró akár nem biztos hogy megveszi.

(#49) gyimger


gyimger
őstag

A WB elhozta számunkra az "editionök" korát. A gyűjtőinél rengeteg a felár a (számomra) felesleges fizikai ajándékok miatt, de azért adnak hozzá (és csak ahhoz kapható) in-game tárgyakat :U Ebből adódóan a Gold lenne szimpatikusabb, de az is 90 euró :F

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#50) gyimger


gyimger
őstag

A HITMAN 2 előrendelőknek már él a pre-load. PC-t kivéve.
A GOLD Edition vásárlóinak 9-én éjfélkor aktiválódik a játék. PC-n este hétkor (CET). 19 órával később.
Sokan bontogatják már a Collector's Edition-t a youtube-on. PC-re ki sem adták.

Hurrá.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HITMAN (2016)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.